Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. talja

    talja Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А це спочатку важкувато, бо потрібно і дихання правильно робити і вправу... От коли дихання вивести до механічного тоді займатися буде легше, швидше і цікавіше! (Хоча легше і простіше нічого не робити...:xaxa:)
     
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Без сумніву! А ви схуднули по Бодіфлексу?
     
  3. talja

    talja Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я тільки початківець у цьому напрямку, потрібно трошки більше часу щоб судити...В кілограмах як таких змін немає, а от загальна картинка краща! І мені більше до вподоби заняття по цій програмі, ще хоча займає більше часу, але потім коли добре знаєш що і до чого можеш моделювати.
    Щоправда з власного досвіду - все допомагає поки ти займаєшся, закинеш і все заново!
     
    Останнє редагування модератором: 7 Листопад 2010
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Почала знов займатися бодіфлексом [​IMG] Живіт підтянувся,то факт. :) В мене таке враження,що шлунок втянувся :girl_haha: ,бо мені тепер треба набагато менше,щоб наїстися.І не то,що я себе обмежую,а просто не хочу більше. Після вправ зранку почуваю себе так класно!
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я займалась Бодіфлексом, навчилась сама, по книжці. Аж через рік знайшла диск і виявилось, що я все робила правильно, але з диском мені було б легше розібратись. А книгу я штудіювала пару годин, сиділа, підкреслювала, уявляла, потім знову перечитувала. В мене був непростий випадок, так як вага у мене ідеальна, але з'явились 3 зайві сантиметри на талії, 3см на животі і 2 см на стегнах. Якщо треба не схуднути, а скинути сантиметри в певних місцях, то, на мою думку, нічого кращого, ніж Бодіфлекс, немає. Я пробувала качати прес і крутити коло - без результату. За допомогою Бодіфлексу зняла зайві сантиметри з усіх місць за 3 місяці. Але я помітила ще щось цікаве: перестали затерпати руки вночі, я вже збиралась до масажиста, але обійшлось без нього ( і дуже зекономила). Тому далі робила зранку тільки одну вправу - "кішечка". Зараз не роблю, руки не терпнуть, тому забуваю. Чоловік жалівся, що його болить спина, раніше я робила йому масажі, виснажувалась від цього жахливо. Навчила його диханню по Бодіфлексу і цієї однієї вправи. Робив регулярно зранку перед сніданком, це займало 3-4 хвилини, більше на спину не жаліється. Вправи не робить вже давно, але біль не повернувся.
    Подарувала родичці книжку і купила диск, показала їй, як правильно дихати. Вона скинула за декілька місяців сало на животі і стегнах, а також друге підборіддя. Перестала робити вправи, але трималась рік, потім знову почала поправлятись. Ліниві ми, але Бодіфлекс - це чудово!
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    моя улюбена вправа! Дійсно на спину супер!!
     
  7. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    а за скільки часу перші результати замітно? ато я робила деяий час, але закинула..та й не впевнена чи правильно я те все робила..і якось спрацьовує підсвідомість, що якщо не важко, не потієш, мязи не дуже болять, тай часу не дуже бгато займає... то і результату не буде. А чи можна вправи робити не рано а наприклад, в обід чи ввечері, ато рано дуже не зручно , всі вдома. І чи можна поєднувати бодіфлекс і наприклад аеробіку, чи інший вид нагрузки.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    ну мене через 2 тижні почали трохи м'язи боліти.Але я ще до вправ стандартних добавила деякі,які знайшла в неті.Ось таке :
    таке:
    І таке:
     
  9. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Всем огромное спасибо за напоминание про бодифлекс:kiss: Я когда в институте училась, занималась по книжке,а потом книгу потеряла...время прошло...все забросила.....сегодня же бегу покупать книжку и завтра с самого утра начну заниматься:girl_tender: надеюсь результаты не заставят себя ждать:girl_wink:
     
  10. Torpille

    Torpille New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я колись теж займалась, але читала багато інформації про шкідливість, так як іде затримка дихання і це погано для мозку, і ті що практикують бодіфлекс давно відмічають, що починались головні болі при виконання вправ і лікарі їм категорично заборинили
    мені найбільше поміг спорт і правильне харчування+обгортування, є кращий варіант міксу бодіфлексу та силового навантаження в виконанні марії корпан(тренер) тим більше за 15 хв в день жир не спалюється, перші 30хв фіз.навантажень спалюються вуглеводи в крові, а вже після 30 хв(!) виконання вправ іде спалення жирів, тому по часу найефективніше займатись від години, міксуючи кардіо нагрузкі з силовими(в залежності який ефект потребується, чи схудненя, чи нарощення мязів)
     
  11. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я теж колись займалась. Відчуття супер, диxається після нього дуже легко, енергії через край. Я сxудла на 5 кг. за 2 місяці. Мало, але мені тоді більше не треба було. Мене подружка "підсадила", вона за півроку скинула 15кг. І ще досі ним займається. Якщо все правильно робити, якщо диxання дійсно глибоке, то процес йде. Я, наприклад, дуже пропотівала після вправ. А тепер знову xочу повертатись до циx вправ. Легше мені після ниx. Але все якось відкладається на завтра...
     
  12. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Цікаво, скільки років я в медицині, стільки років в серйозних медичних виданнях читаю, що при затримці дихання в крові зростає рівень вуглекислого газу, який є потужним вазодилятатором( розширює судини), через що покращується кровообіг, в тому числі і мозку. Ніхто ж не радить не дихати декілька хвилин, через 6 хв взагалі померти можна...
    Чи від бодіфлексу починаються головні болі? За себе можу сказати, що в мене, навпаки, зменшуються, а маю не просто головні болі, а мігрень.
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А де можна книгу придбати? :smile:
     
  14. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Це супер методика. Я на ній теж худла. Тут головне систематичність і правильне дихання. Тоді результат себе не заставить чекати.
     
  15. malira

    malira New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Привіт, я також займаюся і мені також подобається, але з очима все добре, хоча я ношу лінзи. Не помічала такого. Після заняття маю дуже багато енергії і можу гори перевернути :)))
     
  16. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Займлась бодіфлексом до вагітності і результат справді був не поганий. Хоча проблемні місця таки залишились. А от після вагітності наразі результату не бачу.
     
  17. Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Підкажіть де є заняття бодифлексом в группі?
     
  18. Sirenjka

    Sirenjka New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    пробувала бодіфлекс,а от тепер порадили оксісайз.хтось вже пробував?Корпан теж проводить
     
  19. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я пробувала оксісайз, бо з бодіфлексом не було результату. І скажу - результат за місяць не забарився +1,5 кг!!! Мене це кинуло в шок... Здогадуюсь, що причина в перекачанні м"язів. Таке в мене було з аеробікою - худнуто не худла, а м"язи росли. Хоча самі заняття цікавіші ніж з бодібфлексу і більш виснажливі. Але я це залишила і далі займаюсь бодіфлексом.
     
  20. Khrystynka Sovynka

    Khrystynka Sovynka New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я теж пробувала оксісайз, по відео Корпан, знайшла випадково на ютубі. Робила кожного дня, десь в обід, або під вечір, 2 тижні - кілограм зчез, а потім десь тиждень мені вийшло так, що займалась зранку на голодний шлунок - результат супер! ще кілограм за 1 тиждень. За місяць схудла на 3 кг. І самопочуття покращилось.
    Але, нерозумне я створіння, різко припинила вправи (а бажано переставати займатись плавно), канапки на вечір і результати пішли спати. Потім довелось починати все заново:girl_sad: