Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Мені бодіфлекс найбільше підходить з усіх фіз.навантажень,і результат видно,і не сильно виснажує,навпаки якась бадьоріша після нього. Проте недавно перестарась напевно з розтяжками-трохи боліли вени на ногах,тому деяких вправ не роблю.
     
  2. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Книжка така зелена,досить багато де продається,там де продають книги по дієтах очищенню- точно є.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А можна відразу навчитись робити вправи по книжці, чи таки варто, щоб перший раз хтось досвідчений показав. В деяких книжках так описано, що годину можна сидіти та розбиратись, як то має бути
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Можна:) Я навчилась, правда в мене то займало більше 15 хвилин. А потім купила диск і з інструктором під запис вкладалась рівнесенько в 15:)
    А тепер нікуди не вкладаюсь:sad:
     
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я по книжці навчилась,до сих пір все памятаю,книжку вже давно загубила))
     
  6. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я займалась бодіфлексом і по книжці і по відео, дуже мало см пішло і майже непомітно хоча я правильно дихала. Я дуже засмутилась. Замітила позитив лише у тому, що тіло стало пружніше. Негатив - закинуло його , бо найкращий ефект зранку натще робити, а я після ночі встаю дуже голодна, бо синок усі соки висмоктує. Думаю спробувати Коплан.
     
  7. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я хотіла займатися- маю відео, але коли вперше подивилася це відео з тітонькою, яка корчить просто неймовірні гримаси.. засумнівалась (перша думка була, що з мене прикололись). при спробах позайматися щоразу охоплювали напади сміху і так жодного разу нічого не вдалося. Хоча маю знайомих, які займалися і кажуть, що ефект є.
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Три роки тому купувала в переході зелену книжку Грір Чайлдерс, чемно дихала три тижні. Толку - нуль.
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Щоб схуднути потрібно реально "розігнати/наргурзити" мязи щоб вони споживали той кисень який ви вдихаєте, що призвете до процесу "згорання" жиру як палива. Тобто Щоб спалити потрідно розігріти +доставити кисень. Якщо цього не має то скільки би ви не дихали толку буде мало.
     
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    сьгодні другий день занять бодіфлексом:) нарахунок вчорашніх слів про те що не відчуваю навантаження я забираю, сьогодні рано відчула, шо м"язи таки болять, аж самій невіриться від ЧОГО????:girl_spruce_up:
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Моя невгамовна свекруха два місяці як заведена кожного дня пів години робить весь комплекс вправ з відео, і ще качає прес по 50 разів, каже, що результату не видно (щось мені здається, що вона перестаралась). Демонструвала мені, як вона дихає, то чоловік мало з крісла не впав, так сміявся, я якось насилу стрималась. Все-таки краще таким займатися десь наодинці, від людей подалі. :)
    Я коли декілька тижнів займалася п"яте через десяте, то помітила, що стало набагато легше підніматися сходами, мабуть, дихалка добре тренувалась.
     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    мене вистачило на два тижні, переривчик, іще тиждень-але бажання швидко пропадає, коли НІЯКОГО результату не видно...може не правильно дихаю:sad:
     
  13. Chamomile

    Chamomile New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    а чи можна займатись при ГВ і через скільки часу після пологів можна починати?
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Напевне. Я колись пробувала то відео і також ніяких результатів. Коли нема результату то й справді дуже швидко хочеться все закинути.

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    Тобто перед «дихалкою-видихалкою» треба зробити марширування по-квартирі чи принаймі розтяжки?
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    все це можна робити по різному і результат буде різний..
    Складне і просте питання одночасно. Спробую на пальцях. Уявіть собі що ваші обмінні процеси в тілі це вогонь який виділяє тепло що дозволяє нам файно тепло жити.
    Тепер скажемо що паливо для вогню це речовини які ми споживаємо, або те що запасли. Щоб вогонь горів, його треба роздмухати, дати кисень. Зрозуміло що він постійно горить, але як саме? Горить чи тліє? Так от щоб вогонь горів краще його треба сильніше роздмухати, тобто дати кисню побільше, але якщо дрова мокрі то скільки ви не вдихайте все марно. Тому треба дати іскру вашому тілі - розрухати його фізичним навантаженням, тоді процес піде і сам вогонь буде просити від вас більше кисню і палива. Кисень ми можемо дати в необмеженій кількості і це нам не зашкодить. А от паливо краще дати те що організм запасав довгі часи. Тільки розпалюючи чимость дрібненьким і сухеньким як прості вуглеводи перед самим тренуванням.
    Повертаючись до теми.. коли ви будете займатися як загорати на пікніку, то нажаль вогонь від того горіти швидше не буде. Тому такі тренування як йога, пілатес чи бодіфлекс, це вправи скоріше на вдосконалення рельєфу і загального розвитку тіла, а схуднути цими способами кардинально не можна. Вірніше можна але через довгі довгі роки... Я йогою займаюся роки 4 може більше.. на гудз себе завязати могла при досить великій на свій ріст вазі тіла.. але втрати ваги від цього не було.
    Мязи сильно натреновані так.. але зайве залишалося там де і було. Самопочуття покращується від цього - теж 100% правда. Море позитиву і вільна голова. Ну але якщо цілі інші, то і методі будуть інші. Зміна темпу і способу тренування призвела до того що я нормально по 4-5 кг в місяць втрачала. Різниця для мене очевидна.
    Як то кажуть - халяви немає в цих питаннях.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Мія що ви понаписували, про який вогонь... конкретну відповідь я хотіла почути що краще перед диханням зробити марширування або просто розтягнути мязи. Все що мене цікавило.
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Марширування.. тіло треба розігріти а потім можна розтяжку.
     
  18. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Пробувала займатися бодіфлексом в домашніх умовах по книжці, після того як втратила свідомість на кілька хвилин - припинила :shutup:
    Думаю цим варто займатися з інструктором, ато ну нафіг :girl_crazy:
     
  19. talja

    talja Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Не обов'язково із інструктором! Потрібно на початках знайти всю необхідну інформацію а тоді займатись... Справа в тому що починати потрібно із невеликих навантажень і слідкувати за своїм організмом, як він реагує; а ми хочемо все і зразу! Є багато інформації в інтернеті, потрібно просто не полінитись і почитати - подивитись, а результат буде, якщо правильно робити! Так як поволі ми набираємо вагу поволі і позбавляємось, навіть я б сказала ще поволіше... тому за місяць результату як такого не потрібно чекати!

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    Тому потрібно набратись терпіння якщо хочеться бачити результат і робити все у комплексі! Грамотно харчуватись і щоденно займатись - тоді буде все OK!
     
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    З дихалкою перестарались:)
    Я теж пробувала займатись, дихати навчилась, а комплекс виявився якимось важким для мене. Лише використовую вправу з втягуванням живота, ефект є!