Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zoryanazirka, 27 Лютий 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Мені здається що жодних часових обмежень немає
     
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    наскільки я знаю є обмеження в 6 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Є часові обмеження. Див.: П О С Т А Н О ВУ Кабміну від 22 лютого 2008 р. N 57 "Питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми": http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=57-2008-%EF

    "12. Допомога при народженні дитини призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини..."
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    дуже дякую за інфо!:) :) :)
    постараюсь до літа подати документи.

    Додано через 3 хвилини
    бо не впевнена, що мені відповістимуть правильно.
    я коли оформлювала декретну допомогу, тьоті на мене дивились так нерадісно, наче з власної кишені платитимуть мені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    До 6-ти місяців, вроді, треба подати документи.

    Додано через 11 хвилин
    Отож бо :)
    Я взагалі вже мало не плюнула на то все.
    Як мене той бюрократизм дістав.
    Поки виробили самі ті документи, то першу виплату дали в кінці вересня (дитина народилась в травні, на початку липня я подала документи).
    Мало того... Коли першу виплату давали, то велика сума була, дали пачкою по 50 грн. Я дурна думала, що машинка рахує, то як я в такій величезній черзі, коли за спиною туча бабок риплять, буду розпаковувати ту пачку і перераховувати. А даремно. Таки одну купюру вкрали. Скільки раз перераховувала, - однієї не було.
    Щоби взяти ті гроші, то треба таааак нанервуватися. Постійно в ощадкасі море бабок за пенсіями. А коли видавали ті гроші з книжок, то я взагалі мовчу. Я на 8 годину ранку приходила займала чергу, бо інакше б не пропустили взяти гроші на дитину.
    Хотіла я карточку собі відкрити, щоби на карточку перераховували. Так вони загубили мою заяву. Потім наново все писала. Так 2 з половиною місяці (!!!) карточку відкривали. Та й до того, взяли і відкрили її на зовсім новий рахунок. Хоча я заяву писала на той рахунок карточку відкривати. Дзвонила в Київ, там сказали, що це в нашому відділенні ощадкаси мутять щось.

    Коли не прийду, ніколи (!!!!!!!!) нема в них грошей!!! Ну як так нема в касі 500 грн???? Сказали, що в 11 ранку підвозять гроші. Вже приходжу рівно на 11. І що? ДИвлюсь на годинник: 11.05. А ця тітонька вже питає касиршу: "В тебе ще 500 грн буде?" Ну це нормально??? І взагалі не уявляю як це в ощадбанку може НЕ БУТИ грошей. Я ж беру 500 грн, а не 5000.

    Скажу чесно: після того всього я не хочу вже нічого від держави!
    Тим більше, що тих грошей дрібязок відносно цін, які з кожним днем ростуть як гриби після дощу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Так, погоджуюся на всі 100%!!!!!!!!!! Ніяк не можу зрозуміти як то вони собі уявляють? Якщо сім"я складається з тато, мама і дитина, то як оформити допомогу, ходити по 100 разів в ощадкасу випрошувати гроші?Дитина не розуміє, що так треба і не буде весь день чекати на маму, а з дитиною ходити - наше місто не подумало про дітей, немає як з дитиною пересуватися по громадських місцях. Я по-максимуму всюди з дитиною, і так мене то злить, що немає можливості заїхати візочком!!! :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор


    Згідна!
    А якщо з дитиною прийти, то треба стояти в черзі з яких 50-ти бабок. Ніхто не пропустить без ччерги, хояч дитина плаче. Бо "всім важко стояти". ТА ніхто навіть дверей не притримає, як заходити з коляскою.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    я приходжу,займаю чергу і йду до дитини,коли підходить черга мене кличуть,а дитину залишаю,бо дійсно ніхто не пропустить навіть запитати:scare:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Нічо собі! Ми дали тільки 20 гривень, може нам інша тьотя попалась -порядна.

    Додано через 3 хвилини
    Та вас дійсно дістало то всьо! Я знаю шо то всьо дуже важко , але я собі сказала шо від держави буду брати все шо дає! Дійсно то мізер шо вони пропонують , бо тратиться набагато більше, але раз держави дає то я того добюсь, мене просто навчило добре!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    хм... а хіба вони мають право брати гроші в руки?
    та ні, не мають
    я от йшла писати заяву, зустріла знайомого, який вже йшов забирати свідоцтво, спитала чи треба щось платити, думаю треба буде ще в банк зайти, а так часу мало
    він каже: ні, там даєш 20 грн. і все
    ну я зраділа, що не треба спеціально йти в банк
    приходжу, кажуть дати 20 грн., я дала, а потім мені квитанцію дають переписати реквізити, на квитанції де сума 20-ку перекреслено і пише 19 грн.
    ну і прийшлося йти в банк всеодно
    так що я не не розумію, що то за такий чудний порядок оплати і чому вони собі нагло дозволяють брати як хочуть і скільки хочуть
    думаю тому, що ніхто не скаржиться
    всі раді що в банк не посилають :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    повне неподобство!:ireful1:
    я давала в руки 20 грн, в банк не посилали.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    можете мене привітати - я встигла подати документи на допомогу!!!:radist:
    на початку літа вже буду дивитись грошикі на рахунку.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    вітаю! :)
    а ми ще й не пробували подавати, а вже пройшло 2,5 міс :no:
    узяс :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор


    ТА ще встигнете :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    звісно встигнете. нам от 9 вже минуло!
    хоча варто чим раніше, бо допомога до 3 років тільки з момента подачі нараховується та не компенсується за минулі місяці.
    але то таке, біля 130 грн на місяць - не шалені гроші.

    а ви, Гелено, по новим "тарифам" вже отримаєте?
    ті, що народили після НР, отримають більше.
    я от "пролетіла" - зараз за другу дитинку 25.000 грн дають, а я по-старому, 8.500 отримаю (сподіваюсь):sad: . але й тому буду рада.
    накуплю малечі усілякого добра досхочу!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    так по нових, народився синочок 13 січня :)
    ну то пора вам народжувати третю дитинку :clapping:
    здається таки дають за третю 50 тисяч :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ваша правда, треба й третю дитинку, але трохи згодом.
    от якби за третю дитинку ще й квартиру давали... або хоча б виділявся якийсь житловий фонд для недорогого винаймання.
    а то доведеться більшу хату зняти, а ціни ростуть, як гриби після дощу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    що пожаліли чикуляду? виплата повинна проводитись з момонту виникнення права на допомогу ,але не не більше ніж за 6 місяців регресом ,з дня подачі повного комплекту документів,до органу ,який призначає допомогу.Можна ще попробувати відновити, так сказать, строк,в звязку з поважними причинами ,але напевне "овчина выделки не стоит"
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ото ж бо і воно...
     
  20. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    З цього виникає, що документи потрібно подавати за 2 міс. до народження дитини. Сміх!!! То тільки в нашій державі таке придумати могли:D
     
Статус теми:
Закрита.