Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це мається на увазі посвідчення старших дітей
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я зрозуміла. Але для чого?
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Сьогодні здала документи на допомогу. Потрібні копії і оригінали: паспорти, ідентифікаційні,свідоцтва про народження, посвідчення багатодітної сім"ї і дітей старше 6 років. Паспорт чоловіка не обов"язково, якщо прописані разом. Номер рахунку в банку. Я мала старий, мені на місці подиктували якийсь новий з ощадбанку.Заяву писала на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А якщо не разом прописані? Чоловіку сказали ще виписку з жеку про склад сім‘ї - хто що хоче, те і вимагає. Фейспалм.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Теж сьогодні подала. То капець. Я взяла ВСЕ.
    З неочікуваного - "А ID-картка старшої??? Так і Витяг і копії" Поф*г на свідоцтво про її народження.
    "А як то Ви поміняли прописку і нам не повідомили???" Лишилась у тому ж Франківському районі (в сусідній будинок переїхали). На посвідчення багатодітних вже з новою пропискою подавалася. Що не так, блін?
    25!!! аркушів! 25!!!
    Да-а-а, чоловікового паспорту не треба було (но я його мала).
    "А гроші чекайте, може до червня поступлять."
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мені сказали, що фінансування програми є, може навіть в квітні буде. А як ні то в травні за 2 місяці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми не разом прописані, але у Франківському районі. У Заяві сказала написати, що чоловік і я раніше на цю допомогу у інших районах не подавалися, і все.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    Патамуша! Весь цей набір документів і навіть більше (про прописку) я несла на посвідчення для багатодітних. К*рвама*ь! Є комп'ютери, все внесено у базу... Перевірено їх же працівниками... НЄ!!! Давай по-новій і з пЄстнЄй! Дістали мене сьогодні в тому соцзахисті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    то так всюди в держ структурах.
    І не знаю, як кому, а мені наприклад, не сильно вдається "покачати права" з держ службовцями, до яких, як правило, звертаємося, коли нам щось треба.
    Там відповідь коротка, а 90% людей не люблять свою роботу. Тому і не заморочуються (ні спілкуванням з відвідувачами, ні вниканням в порядки і процеси, ні вмиканням логічного мислення).
    З останнього - збираю певний пакет документів для подачі в держ структуру. На сайті в переліку 4 папюрки, проконсультувалась з "матьорим" бухгалтером а також з людино, яка пів року тому проходила цей ж процес.
    Та все ж вирішила задзвонити в держ орган, перш ніж нести документи.
    І вуаля - мій перелік поповнився ще 4-ма пунктами, і отримала вказівки, скільки копій з кожного папюрка маю принести з собою (в них певно, паперу нема або ксерокси сі поломили).
    На мої зауваження, що, наприклад, замість рудиментної Виписки з ЄДРПОУ зараз більшість структур користуються відкритим держреєстром, з якого безкоштовно можна завантажити самий актуальний витяг по будь-якому підприємству, мені було сказано, що неповний (тобто менший від озвученого) пакет документів в мене не примуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    скажіть плз. непрацюючим вагітним є допомога по вагітності і пологах? лікарняний маю. хто виробляв. які документи ще здавали?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Точно є. Більше не знаю.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    Мій чоловік вміє права качати. Всі літають. Але все якось думається, що можна нормально. Ну раз не можна, то не можна... як казав Гагарін «Полетіли!»
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Є.
    В темі про бухгалтерію десь не так давно давали посилання.
    Якщо вдасться швидко знайти, кину Вам у відгук або тегну.
    Декретні виплати у зв’язку з вагітністю та пологами в 2019 році — Юридический портал Украины
    @ГаЛоЧкА
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я туплю. а це актуально. якщо я не стою на обліку в центрі зайнятості?
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  14. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Є, подавала минулого тижня документи. По тел. сказали принести : паспорт, ІПН ( копії і оригінал), копію і оригінал трудової ( не стою на обліку в ЦЗ), лікарняний. По факту - копії паспорта і ІПН не брали, бо є у них в базі, копію трудової взяли, і ще бігала в банк за реквізитами видрукованими банком ( мала фото на телефоні, не підійшло, бо потрібно до справи підшити), лікарняний забрали. Сказали, що сума приблизно 2000 грн. За скільки часу перерахують, не уточняла.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Моя братова не зареєстрована в центрі зайнятості, то отримала тисячу з чимось гривень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Приблизно 1,5 місяці після подання. Вчора дзвонила, то видача йшла за 1.03
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми з чоловіком не разом прописані, такого не вимагали
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так я про це і кажу, що всюди якийсь різний набір документів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А є хто з багатодітних зі старшими дітками:girl_smile:,ви подавали на ту допомогу?Які документи у вас хотіли?
    Знайома 4дітна мамочка.Відсилають уже п'ятий раз:girl_cray:.Найстаршій дитині вже є18,працює.Тому сказали,що гроші будуть виплачувати не на 3 і 4дитину(їм менше шести),а лише на четверту,бо старша уже повнолітня:girl_nea:.
    Мама трохи не вміє себе захистити,прийшла додому і сидить плаче,бо ставлення жахливе,ніби та працівниця зі своєї кишені виплачує:girl_devil:.
    То не Львів,район...Певно там свої закони.
    Підкажіть,як би то мало бути правильно
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Фактично вони зараз - багатодітна сім‘я з трьома неповнолітніми дітьми. Тому, можливо, так і мають виплачувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2