Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. ilu

    ilu миється в бані

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже навіть логічно, мама, тато і більше двох дітей. Ну, більше подобається, ніж було, щось про дикість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ну не можу втриматись, щоб не показати! Моя подруга, моя-моя-моя, щойно на фб цим фото підняла цілу купу емоцій! Які вони прекрасні!!! В міцних долонях чоловіка стільки дівчачого щастя)))
    30848560_1842813522448945_8131518370037756720_o.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 25
    • мімімі мімімі x 11
    • Подобається Подобається x 9
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розкажу вам смішне. Ходив чоловік в якийсь там соц-орган віддати мій листок непрацездатності (він мій роботодавець). Тітка, яка приймала документи як зрозуміла, що то четверта дитина забідкалась і заспівчувалась і зразу прийняла звіт за ті виплати, щоб чоловіку два рази не ходити, бо йому ж ніколи.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    бачте яка перевага!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "ой, біднесенькі!" бувають і доречними теж, ггг
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    не справився з відповідальністю, з багатодітністю...

    я давно за тою сім"єю спостерігаю - в інстаграмі. мама - справжній герой! вона малюків до 7-8 місяців годувала зцідженим молоком( звичайно і сумішами, але все ж...) носила їх в ерго. деколи думаєш що не справишся з 2-ма, а вона з 6-мома справляється)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    слабак
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б сказала трохи жорсткіше. Ну але безвідповідальний, як мінімум.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    Так проходять щоденні прогулянки в моїх дівчисьок. Гуляю з ними віртуально, тому що вони проживають в Греції. Подруга каже, що це постійно так, дівчата не ходять спокійно)) Фото не дуже, бо робила скрін із відео, але те, що всі четверо "ходять" догори дригом - факт)Каже, що навіть не одягає їх в плаття вже))
    Screenshot_2018-06-06-08-28-50.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На фб принесло, як багатодітна мама через добрих продає свої вишиті бісером картини. Діток там 5. От чого я боюсь - коли залишаються мами один-на-один з різних причин і більше 2 дітей. Більше, ніж рук. Сумніваюся, що там до саморозвитку, там вже виживання. І мені від того сумно. І тому мені хочеться, дуже хочеться ще маленьких комочків, але ні, не відчуваю, що я не зможу в разі чогось. Оце продати те, що тобі було любе, твоє хоббі, що ти не планувала продавати, скажемо так, бо уже просто ніяк, оце важко
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А може вона планувала продавати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Може. Але хіба, коли щось продаєш, то фотографуєшся зі всіма дітьми і звертаєшся за допомогою до сторонньої людини, щоб був на фб розширений текст?
    Або інакше, хіба коли ти продаєш, покупцю є різниця, скільки в тебе дітей?
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @HOPIC я знаю про кого ти і там не все так "просто". Дітей в тої жіночки 8 і вона зараз на останніх тижнях вагітності. І чоловік там теж присутній.
    Цією сім"єю займаються волонтери, а після свята "Мегамама міста Лева" ще й почалося активне "вливання" в ФБ.
    така собі маніпуляція свідомістю.
    Вона вишиває на замовлення і продає готові роботи.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Уф, я ведусь. Красива картинка на мене подіяла теж.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, я теж часом на таке натрапляю, до прикладу в ФБ у групах де безкоштовно речі віддають і т.д. частенько існує оте "прикривання" дітьми: "бо ж у мене 3-4-5 і т.д. значить мені більше треба". А в реалі ситуації бувають різні і бідувати сім"я з одною дитиною може цілком серйозніше ніж багатодітна. Я зовсім не стверджую що багатодітність це легко, навпаки, але окрім дуууже численної когорти адекватних, розумних багатодітних батьків часом трапляються дійсно ті, хто думає "ми тут державі дітей народили, тепер нам всі винні: машину, квартиру, пільги, безкоштовні путівки, соцдопомогу, допомогу від волонтерів, допомогу від сусідів... і далі по списку :) "
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Що мається на увазі - розлучення? Я можу говорити лише за себе, але я б не змогла народити і одну дитину з чоловіком, від якого "пахне" ненадійністю в плані забезпечення тої дитини потрібними матеріальними речима. Я впевнена, що навіть якби в нас щось розклеїлося -діти тут ні до чого. Крім того, я не розумію роздільних сімейних бюджетів і коли жінка зобов'язана тягнути на собі фінансові питання. Я не кажу, що вона не може чи не повинна щось робити в плані забезпечення сім'ї, але розлучення - це не привід для батька дітей зменшити витрати на них. В тому плані я впевнена в адекватності свого чоловіка (навіть якщо адекватність в інших питаннях пропадає, ггг). А в плані розвитку... Ну не знаю. То зараз так модно - розвиватися, читати, вчитися. А може хтось хоче бути "тупою куркою" ? А може комусь добре сидіти в конторі і перекладати папірці? Якщо того вистачає, щоб нагодувати дітей при "спеціфічному" батькові, то це такий собі варіант норми.
    Варіант, коли чоловік помирає, я щось навіть не хочу розглядати. Мій тато помер, коли мені було 12. Але моя мама ще до того поламала життя всій сім'ї "заробляннями на дітей". В так до сих пір. Я без образ і злості не можу про то говорити, бо по факту я не пам'ятаю, що мені катастрофічно некомфортно було в старій куртці, а пам'ятаю, як мама переймалася через ту стару куртку. Я щось зовсім не далекоглядна і не можу думати трагічні варіанти.
    А ро факту маніпуляцій, то маніпулюють, що ах. І я не розумію тих "мама-героїня", "супермама". Для мене супермама - то про яку в дорослому віці дитина каже, що мама дала їй впевненість, що все в неї вийде. І що до тої мами хочеться приїхати, щоб порадіти чи посумувати разом. До чого тут кількість дітей.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1