Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Bublikk

    Bublikk Member

    В 15 років, коли нас зі школи водили на перший огляд до гінеколога, мені теж ставили діагноз полікістоз, без УЗД, просто оглянувши пів хвилини)) пішли з мамою до іншого лікаря - діагноз не підтвердився. Проте у мене пізніше почались нерегулярні критичні дні, ще й дуже болючі. Але списували все на гормони (в ендокринолога я вже десяток років на обліку стою). І ось тепер мені поставили діагноз полікістоз. Але жодного лікування не назначали, тільки вести менструальний календар.
    Читала багато про них, пишуть, що для тих, хто ще не народжував їх не рекомендують. Так як мають сильну дію і побічні ефекти. До речі, коли ви їх почали приймати, ваш оргнаізм нормально зреагував? І коли переставали їх приймати, гірше не почували себе?
     
  2. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    а ви приймали щодня чи через день?
     
  3. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть. Почалося з того що заважало мені щось в горлі..лор каже хронічний фаригіт. Але в той час обстежувала і щитовидку. Пішла до ендокринолога,пощупала,каже що проблеми не бачить,але зроби узд. Узд практично норма,але щось там трошки сумнівна зернистість чи що,порадив здати гормони.Здала ТТГ 3,5 норма,Т4 0,89 норма,АТПО 106!! Пішла до одного ендокринолога сказала попити Тиреобаланс з Зеленої аптеки,я то його купила і приймаю,але пішла до ще одного...та сказала,що напевно тут нема нічо страшого.Єдине порадила ще зробити в когось УЗД,бо те якесь незрозуміле їй.Можливо є тиреодит а може нема...А на те АТПО не зважати..
    Як думаєте?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @катенок ТТГ 3,5 то ніби в межах норми, але жінкам краще мати менше. моїй сестрі лікарка при 3.12 назначила еутирокс, бо для іі віку то зависоке (35 років)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    думаю вам цілком достатньо буде поприймати ті "зелені" ліки, вітаміни. Власне тиреоїдит інакше і не лікується, якщо порушена функція - її просто коригують препаратами, у вас не порушена. Знаю, що є така практика, коли і при зовсім нормальній функції призначають тироксин, щоб стримувати розростання залози, але у вас і тут
    вже колись тут писала, раніше високі титри антитіл і означали діагноз АТ, тепер це називається "схильністю до АТ", а АТ - лише тоді, коли порушена функція+зміни в структурі самої залози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дякую.Певно поки лишуся того.Хіба при нагоді за деякий час перероблю узд і ттг.
    А ту зелену аптеку допиваю.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Yroslava

    Yroslava Active Member

    В моєї подруги та саме історія була, приймала ліки більше року, а АТПО тільки з кожним разом підвищувався. Дуже переживала, що не зможе на фоні цього завагітніти. Але мало того, що завагітніла дуже швидко - ще й на фоні вагітності АТПО сам прийшов в норму. Може це збіг, але приємний)))
     
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    цікавить питання: чи хтось робив дослідження на гормони в залізничній лікарні?
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нарід, як думаєте таке можливо?
    Здала я ттг, показало результат 3,06 і то при тому що в мене гіпотериоз і то вже давно. Замісну терапію не приймаю більше як 2 роки, поки годування було то не приймала свідомо щоб не попадало з молоком дитині. Зараз от зібралася йти до лікаря і опа такий результат. Таке може бути? Чи то лабораторія загналася?
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Я б перездала.
     
  11. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Перездайте ще раз. Мені один раз Ескулаб так зробив, що ледь не впала. Перездала в Синево. Моя лікар сказала що, можливо, Ескулап має реактиви іншого виробника - російські.
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Yroslava @Raven передала в медісі, вийшло 5 з чимось там.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    проконсультуйтеся в лікаря, моя мама має гіпотеріоз, то показники так не відрізняються
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Raven та от власне шо якась дивина. Згідно попереднього діагнозу то маю гіпотериоз, аутоімунний териоїдит. До 2 вагітності аналізи були плюс мінус однакові де б не здавала, а тут таке. Прийдеться передавати третій раз чи шо.
    Хтось знає, Гельнер де зараз приймає? Колись в Інтерсоно приймала, але давно в неї не була, незнаю де їх шукати.
     
  15. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    На лисенка точно приймає, знаю
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, дуже прошу поради! Треба здати Т3 Т4 та ТТГ чоловікові+онкомаркери. В якій лабораторії краще здавати? Сінево чи МЕдіс?
    Загалом в нього є вузол вже більше 3 років, а сьогодні проходячи УЗД лікарю він не сподобався... всіх нюансів ще не знаю... Кальцитонін в Сінево роблять 7 днів, а у Медісі 1 день... Чого така різниця?
    І де добре роблять УЗД щитовидки? Робили на Огієнка, але лікар радить ще десь зробити.
    Чи добре в Параскеви?
    Ну і радьте доброго ендокринолога.
     
  17. Dara Star

    Dara Star Member

    Всі радять Гоцко Ней в поліклініці мед інституту. Правда, там черга. Я прийшла в 8 ранку, то зайшла в 14.45. Назначила аналізи здати в МЕдісі і узд в тій же поліклініці. Постояти пару годин на УЗД там, щось нема бажання. На Некрасова,35 роблять аналізи на гормони щитовидки - це МЕдікус. І там же проводять дослідження. А з інших філій звозять кров до них на дослідження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Напишу коротко... Може тема не дуже відповідна, але тут дівчата більше знають і може щось порадять.
    У 2015 році в чоловіка діагностували вузловий зоб. Один вузол 3*4 мм, без чітких контурів, з посиленим кровоплином.
    Казали спостерігати і більше нічого. Ну ми так і робили...
    Цього року проходячи обстеження в Ультрамеді на Огієнка написали, що вузол 7,5*5,5 мм, знижена ехогенність, з нечіткими контурами і ознаками посиленої васкуляризації. За класифікацією THIRAD 3-4, що дає підставу робити біопсію.
    Одразу чоловік пішов до ендокринолога на Огієнка. Лікар трохи заспокоїла, сказала, що вона не бачить ознак злоякісного утворення. Але маємо здати аналізи на гормони та онкомаркери.
    Чесно... місця собі не знаходжу.
     
  19. Dara Star

    Dara Star Member

    Мій також ходив до неї на Огієнка, лікар досвідчена і авторитетом не давить, вона йому порекомендувала сходити на консультацію в медінститут до тої пані. Але в нього була ситуація важка. Йому видалили частину щитовидки, бо в нього був вузол. Операцію робили на Огієнка. Під час операції робили біопсію. Було враження, що це кінець. Але клітин не знайшли. Після операції було під питанням пити чи не пити гормони. Тому ходили на консультацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    У нас кажуть екдокринологи, що вузли до 1 см і які ростуть повільно не злоякісні. Тож бажаю, щоб результати обстеження це підтвердили.
     
    • Подобається Подобається x 1