Ангел для сестри

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Капітан, 26 Лютий 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ангел для сестри

    У знайомого священика помер місячний синочок. Народився із серцевою недостатністю і помер на операційному столі... :sad::sad::sad: То був первісток.
     
  2. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    А у нас недавно був випадок, де все наше українське ком"юніті було шоковане. Одна наша молода жіночка з Луцька була вагітна 2-ма хлопчиками-близнятами. І за день до пологів діти завмерли обоє. :sad: Гарні такі хлопчики. Ліда моя ходила на похорон - бачила...:sad: Смерть дітей - завжди страшно. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    ну його в ср*ку такі сюжети.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Ангел для сестри

    Может закроем веточку?
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    А Капітан вже дочитав???
     
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Дочитав... Розв"язка доволі сумна і непередбачувана... Взагалі емоційно важка книга, але читати цікаво і повчально, тому рекомендую :)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Ану-ану... так що там далі??
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Проблема вирішилася несподівано просто і сумно - Анна загинула в автокатастрофі з своїм адвокатом, який в той час був за кермом...
     
  9. Cupuyc

    Cupuyc Guest

    Відповідь: Ангел для сестри

    Цитата часа: - "- Дочитал я этот детективчик...
    - И что?
    - Представляешь Джексон оказался женщиной!!!" к/ф "3+2"
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    у неділю на каналі NG показували такі ж історії, як ця...
    Виявляється багато пар користуються послугами медиків для врятування життя старшої дитини. Вибирають собі дитину, яка може стати донором і народжують її. Також пари вибирають наперед чи хлопчика чи дівчинку хочуть народити. Одна пара вибирала дитину, яка б не була хворою на СНІД.

    У світі піднімається бунт... рано чи пізно такого типу запліднення стануть банальною послугою легкодоступною для кожного!
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Я весь час спілкуюсь з людьми які повязані з дитячою онкологією.
    одного разу до мене приходила мама донці якій потрібна була трансплантація від нерідного донора , щоб стало зрозуміло це порядка 80-150 тісяч ще залежить від діагноза, так ось коли ми спілкувалися прозвучала така фраза "На жаль у мене немає 7 місяців щоб родити донора для донечки" вона більше 3 не витримає, ще фраза звичайної жіночки для якої сума 80 тісяч як і сума 20 тісяч позахмарна, а якщо є родич донор то трансплантація на Україні безкоштовна
    Я розумію людей котрі народжують діток для того щоб ті стали донорами кісткового мозку , печінки, тобто відновних органів.
    складніше у випадку нирки, поясню чому - після трансплантації нирки донор може стати інвалідом, крім того нирка для трансплантації мусить бути приблизно такогож розміру як і у пацієнт якому пересаджують . Тому тут народження іншої дитини не є панацеєю, крім того немає жодної гарантії що вона підійде, в мене є масса випадків коли рідні брати і сестри не можуть бути донорами

    у випадку описаному мною вище на щастя в дівчинки помінявся діагноз , я щойно говорила з мамою дівчинка вже почала самостійно їсти почуває себе краще

    загалом що стосується трансплантації органів то я за "трупну трансплантацію" і органи з пробірки , себто вирощені з клітин самого пацієнта- оскільки тоді не може бути відторгнення.
    ТКМ- трансплантація кісткового мозку- також досить успішна від неродичів , є міжнародний банк донорів Список Морша- де послуги коштують 15 тісяч евро- знаю що це дорого, але якщо немає іншого вибору то це спасіння- в 60 відсотків цього вибору немає
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ангел для сестри

    Люди чи можна скачати цю книгу з нету, дайте будь ласочка лінк!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ангел для сестри

    Можу дати почитати книжку:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ангел для сестри

    Дайте будь ласочка, бо я вже і в книгарнях питала та чомусь нема. Ще в книжкові джерела не дзвонила. А де ви живете може ми з одного району я Наукова-Кульпарківська
     
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Тільки що купила її в центрі (на князі Романа) в книгарні Книжкового клубу. Коштує 28.80.
     
  16. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Ну і темка... йду я валер"янки вип"ю :umbrage::umbrage::umbrage:
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ангел для сестри

    Прочитала я книжку завдяки, Ярусі яка мені її люб"язно позичила, за два дні. Книжка перевернула мою свідомість. Без коментарів
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Заінтригували ви мене...
    Тільки шо замовила книжку по нету - обіцяють шо через 3 дня буде :)
     
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Цю книжку теж читала...і плакала.Навіяла мені спогади про мою сестричку.Усе згадалось,той жахливий 2001 рік,прокрутилось у пам"яті усе спочатку як, за майже рік ми її втратили.Більше не хочеться таке читати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ангел для сестри

    :o Ой завстидали. Тим більше ми отримали шоколадку :xaxa: