Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, вас також щомісяця відправляють здавати аналіз крові і мочі?
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага. Мені якось цього разу черз раз - ходжу в ЖК приблизно раз в 3 тижні, то раз дають лише кров, раз лише сечу, а часом і те і те разом. Аналізи наразі всі були ок, тому не знаю яка там в тому логіка і графік :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну так, аналіз сечі раз в місяць то нормально, а от крові, то ні, не чула, хіба, якщо треба контролювати якісь показники. А ще, колись давніше, то сечу здавали раз на два тижні.
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зас кожного прийому, а зак, я так розумію, раз на місяць. Приблизно. Бо в мене виходить наразі, що я що 3 тижні була і буду.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Щомісяця??? То з вени?
    Йо-ма-йо! Я лише раз здавала. Будуть зараз ще вимагати(((
    мені у ЖК так боляче взяли минулого разу - більше не хочу!
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    з пальця :)
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ні з пальця. Той мій низький гемоглобін не дає їм спати. От так і знала, що чим раніше прийду, тим більше буду паритись.
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2018 ---
    а ще про щитовидку, гормони в нормі, узд показало наявність зобу 1-го ступеню, є сенс контролювати стан щитовидки під час вагітності в цьому випадку? Бо відправили мене в Київ в обласну лікарню і кажуть що треба буде щодвамісяці робити узд.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нащо? У мене на час першої вагітності (зі шкільних років ще) був зоб 1 ступеня. Здавала аналізи 1 чи 2 рази а узд точно 1 раз робила. Що 2 місяці Вам зараз нічого не дасть узд. Контролювати - можна гормони здати ще разок в третьому триместрі і вже після пологів.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я в ЖК ходжу кожні 2 тижні! Відповідно кожні 2 тижні маю здавати аналіз сечі) Ну кров з пальця теж десь раз на місяць (зараз частіше через низький гемоглобін). І знову треба кров з вени на СНІД здавати, хоч я здавала його в січні)) То вони так перестраховуються, що я за 3 місяці не захворіла на СНІД, сифіліс?:) Ну і цього разу мене ще скеровують на консультацію до нефролога. Бо лікарці мій аналіз бак-посіву не подобається) Хоч ЗАС нормальний, і по останньому УЗД з нирками все було добре. Але "треба послухати, що розумні люди скажуть" - то слова лікарки з ЖК про нефролога:))
    А я так не маю сили ще крім роботи, отих всіх аналізів, ще й нефролога шукати.
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    для вироблення антитіл (в разі зараження) організму потрібно близько трьох місяців. Тому, здаючи кров в перший раз, у вас може бути негативний результат, а в другій - можуть виявити антитіла.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ті два рази ніби-то обов'язкові і коли поступаєш в Приймальне на пологи перевіряють.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нема логіки. А якщо заразився за тиждень до пологів?
    Взагалі в Україні вже років з 10 діє(?) наказ згідно якого лікарі повинні трактувати всіх пацієнтів як ВІЛ інфікованих, тобто застосовувати відповідні заходи безепеки для себе і для них.

    Для вагітних історія інша, бо дійсно при відомому позитивному ВІЛ статусі можна вжити заходів, щоб дитина не заразилась в пологах, але одного аналізу на ВІЛ і сифіліс цілком було б достатньо.
    одного "свіжого" аналізу достатньо. І не всі прискіпливо перевіряють. Найгірше що грозить якщо у вас нема цього аналізу - народження в обсервації - це такий пологовий зал для тих в кого не здані аналізи ))) Все там такеж як всюди, ті самі лікарі, миють його ще краще ніж "звичайний".

    Це я не до того що не варто робити. Я думаю, що варто (там ж не тільки на ВІЛ і RW), а до того що кінець світу без них не настане, якщо хтось таки не хоче їх робити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Але якщо я зараз зроблю ті аналізи на ВІЛ, сифіліс, то потім ще раз не треба буде?) Пологи десь на початку липня мали би бути, але якщо будуть пізніше, то може пройти 3 місяці від останнього результату. Чи він таки буде рахуватися " свіжим"?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    свіжий він 6 місяців, но для вагітних вони хочуть три. Зробіть щоб було три, якщо не хочете два рази бігати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мені так пояснювали, коли я здавала
     
  16. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Сьогодні лише забігла у ЖК за довідкою форми 147/о, яку ще у п'ятницю виписали (без талону, просто її забрати). Досі її не підписали у завідуючої. Взагалі, склалось враження, що вони (гінеколог та акушер) її бояться, навіть йти до неї на підпис довідки вагались. Прийшлось довго там сидіти і чекати. І, як бонус, направили мене ще на двогодинний тест на толерантність до глюкози. З відмовами там все ясно... Треба буде здавати.
    Ще на рахунок аналізу мочі. Виявили там трохи білку (ну прямо, як 10 років тому при вагітності зі старшою). Хоча проблем у мене з нирками немає, тиску високого ніколи нема і припухлостей теж. Прийшлось перездати. І от порадила мені сусідка, якщо є незначна кількість білку, то середню мочу відстояти та перецідити через стерильний бинт. Я так і зробила - ідеальний аналіз))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Прошу вагітних жінок з дуже чутливими нервами попустити цей допис. Я вмію в житті притягувати нетипові та нестандартні ситуації.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В моєї далекої вагітної знайомої був позитивний тест на ВІЛ. То зразу послали передати, на основі 1 аналізу не можна однозначно ставити такий статус. Вона перездавала, але звичайний, не експрес, то ще кілька днів чекала на результат. Був негативний. Пояснили так: може бути :1)помилка, 2)ВІЛ у когось з тих, хто здавали аналізи - увага: для економії реагентів брали в кучу вроді би 10 проб, і якщо видає "+", потім вже перепровіряють індивідуально кожного з "групи."
    Добре, що все добре...
    Але тиждень тих всіх думок... То було років 8 тому, може зараз таке і не практикують...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і я знаю, що зливають в одну купу денний забір (а може й більше), а тоді перевіряють. І тому спокійно ставляться до повторних аналізів.

    Практикують точно.

    І коли кров здають для донорства. Ніхто кожних 200мл не перевіряє. Все зливають докупи і тоді тестують. І якщо хтось "зіпсув" партію, то всю утилізовують.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Двогодинний тест толерантності до глюкози або гестаційний цукровий діабет у вагітних.
    Взагалі тема діабету настільки мені близька, що не написати про цей аналіз я просто не могла.
    Якщо Вам не уникнути його (не хочуть приймати відмов), то ось пару порад, щоб полегшити собі життя:
    - приходьте здавати зранку (бажано як пораніше);
    Менше будете бачити вагітних, що нервують, плачуть і, можливо, навіть блюють, коли приймають розчинену глюкозу. Хай на такі "екзекуції" дивляться ті, що призначають його. Ви швиденько випиваєте розчин і втікаєте з поліклініки.
    - приготуйте все заздалегідь;
    Глюкозу купують у державній аптеці, вдома зранку її заливають теплою водою не більше 200 мл! (не повний стакан). У поліклініку приходьте вже з розчином. Бажано у великій кількості води не розчиняти, а мати з собою ще воду, щоб запити розчин і змити солодкий смак у роті.
    - все робіть швидко;
    Так само швидко покидайте поліклініку, щоб не почати нервуватись (нерви можуть вплинути на результат аналізу);
    - дві години спокою (гуляємо, є нагода йдемо додому полежати, тощо);
    Фізичні навантаження також можуть вплинути на результат аналізу. За день до здачі теж потрібно обмежити навантаження.
    - візьміть з собою їжу(наприклад банан, бутерброд);
    Після здачі крові з вени вдруге, бажано щось поїсти. Підвищений рівень інсуліну в крові через глюкозу, явище не з приємних, викликає збудження апетиту (як кажуть "смокче").

    А тепер трішки історії цього аналізу.
    Звісно, що 10 років тому такий аналіз усім підряд не назначали. Можливо, лише тим вагітним, що вже стояли на обліку у ендокринолога чи були особливі на це застереження (висока маса тіла, спрага). Вистачало аналізу крові з пальця на цукор, що здають натще. Цукор низький - йди гуляй...
    Сьогодні цей аналіз вписаний у Обмінну карту, отже вважається обов'язковим.
    А чи пояснюють гінекологи що це таке і навіщо? Навряд...
    Вагітність не час для експериментів!
    І чим взагалі можна понижати вагітним цукор у крові? Вправи (кардіо- чи аеро-) + низьковуглеводна дієта(грамотно складена дієтологом)! І це все нічого нового... Сподіваюсь, хоч інсулін не випишуть чи "Глюкофаж"...
     
    • Подобається Подобається x 1