алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Поки не зникне сонце(((
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене спочатку набирає якби обертів, в червні-серпні може й зникнути на якийсь час; остання хвиля може ще бути у вересні.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Раджу спробувати поприймати лецитин.
     
  4. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, порадьте якогось доброго алерголога. В малого з садком загострився висип. Десь з півтора року був трохи на правій щоці і руці до ліктя, влітку зникало зовсім. А зараз як пішов в садок, перелізло на лівий бік і вже по ногах по троху пішло. то би мабуть аналізи якісь здати.... перше що спадає на думку - здати загальний розгорнутий аналіз крові, щоб знати чи то взагалі алергія. Чи то може все ж спершу проконсультуватися зі спеціалістом?
     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Вам потрібно здати кров на імуноглобулін Е, тоді, за його рівнем буде видно чи це алергічна реакція. Краще проконсультуватись у спеціаліста. Можу порадити Бергтравм Вікторію Іванівну з Охматдиту заввідділенням пульмоно-алергологічного відділення

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я думала, ми вже переросли.
    пряник-юрашко з якоїсь майстерні, бабуся чемно прочитала склад - нічого такого, а в малого така плямега на чолі, вже 4 день, всьо злилося, пломенить, можна так сказати.
    я в шоці слабкому, бо інколи купляла ті вагові прості пряники від хлібзаводу, то хоч і на розпушувачах, але такого ще не мали. від 1 шт. і без поняття, від якого складника
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, хто що скаже про алергологів Задворну, Костюченко та Беш до кого краще з кропив'яницею? Малу сипе 4 день, не можу зрозуміти від чого, залежності з іжею не бачу. Буду вдячна за поради

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маю алергію на пряме сонячне проміння. Особливо проявляється на відпочинку (озеро, море і т.п.), тобто як ходжу по Львові, гуляю з малюком то нічого страшного, а коли пару днів на пляжі (хоч на пляжі під сонцем НІКОЛИ не засмагаю, завжди в тіні) то тіло все свербить, руки-ноги покриваються червоними плямами і прищиками, і коли попадає сонце на те місце, воно пече :sad: Найгірше то свербіж.
    Колись давно мені рекомендували пити таблетки перед відпусткою і впродовж неї, але назви не пам'ятаю, і з того часу фактично ми не відпочивали на морі, тому це якось відклалось. Минулого року були за озері, то знову проявилась алергія(( Тепер перед відпочинком хочу все-таки якось застрахувати себе від проявів алергії. Зважаючи на мої проблеми з цукром, навіть не знаю до кого йти на консультацію: до дерматолога, до ендокринолога чи до звичайного сімейного (вони ж мають на обліку діабетиків 2-го типу). Порадьте будь ласка.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ото 30-ка на носі, а я алергію собі заробила( Розповім спочатку, може, допоможете розібратися, бо я не алергік від природи, а тут маєш тобі. В дитинстві алергій не мала, вперше посипало лице десь після 18-ти і то була алергія на Цитрамон, пізніше на Анальгін, ще за кілька років на якісь льодяники від горла. Не брала собі того до голови, бо окрім прищиків на обличчі, легкого почісування це мене не турбувало. Та й могло пройти само по собі без протиалергічного за годину-дві. Лікарі просто писали на картці "алергія на цитрамон та анальгін" і все, казали, що вони не пов'язані, значить індивідуальна реакція. І так я жила спокійно до грудня 2018 року. Тут помітила, що почісується щось ззаду на шиї, якась шорохувата плямка. Думала, мож, алергічне щось, взяла таблетку Еріусу (десь за годину до цього ще їла тахінну халву, тож не можу точно стверджувати, що з них алерген). За хвилин 10-15 я вся почала горіти, чесатися і покриватися висипкою з голови до п'ят. Не зразу зрозуміла, що зі мною робиться, аж прийшов чоловік з роботи, мені здалося, що мені губи піднапухають, тож він терміново викликав швидку. Діагноз "кропив'янка". Прокололи мене лікарі швидкої і то все зійшло. Пропонували стаціонар, та яке - у мене ж 4-місячна дитина на повністю грудному. Від того часу у мене почали періодично сльозитися очі, червоніти, буває закладеність носа, кидає в жар лице, почісуюся. І причому я не можу визначити на що - таке враження, що невідомо на який продукт це буде. Стараюся не їсти цитрусових, меду, горіхів, шоколаду. Проте людині, яка все життя їла всі продукти, це дуже важко, але обмежуюся. Звідки алергія? Як її позбутися? Це наслідок кропив'янки? Може, хтось порадить алерголога дорослого, бо мене ця ситуація дуже вибиває з колії(((
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Gloria Tempus, у мене в сестри ні з того ні з сього почалася алергія на якісь рослини. Вже не пам'ятаю.
    Рекомендую Бандрівську. Вона здається головний алерголог області. Приймає в поліклініці медінституту. Сестра робила в неї алергопроби. І почала лікування. Але закинула то все.Тепер спасається тільки протиалергічними, які їй лікар виписувала.
    Вам треба визначити на що саме алергія, не можете ж ви підряд уникати різних продуктів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Отож. Вже би знати на що, то було б легше. Хоча мене спантеличили слова сімейної, що медекаментозна і харчова алергія не перехрещуються. Тоді я щось ніц не розумію((
    Дякую за пораду лікаря.
     
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    @Gloria Tempus , може бути ще побутова алергія. Може порошок поміняли, засіб для миття посуду, грибок десь з'явився... Краще зробіть алергопроби.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    раджу здати алергопроби. алергія може бути і не на їжу, є купа побутових.
    лікаря можу Вам нашого порадити. вона в принципі дитячий алерголог, але може і дорослого проконсультувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А з яких починати? Там тих панелей багато(
    А хто у вас? Для малого у нас теж є знайома алерголог-пульмонолог, але дорослими вона не займається(
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отже поплачусь і може хтось щось порадить, бо трохи розгублена. У п'ятницю до лікаря, але ще до тої пятниці дожити треба.

    Десь до 18 років немала жодної алергії, і тут бац несподіванка - перша алергічна реакція на полуниці (трускавки), з того часу я не їм всі ягоди з цього роду(суниці, полуниці). В 28 новий сюрприз (тоді я не пішла до лікаря, бо як то кажуть само пройшло): все лице запухло, очі сльозяться, з носа тече. Свекруха класифікувала це як алергія на пилок від цвіту трав. Відразу пропила протиалергенні і тиждень з хати не виходила - все пройшло.
    2 місяці тому переїхала в нове житло і кожного ранку просиналась з закладеною носоглоткою, похолодало і це переросло в цілодобову закладеність. Спочатку я все списувала що я простудилась (в транспорті і в приміщенні десь +22, на вулиці +2 і через ці перепади мене закладає.). Веселуха почалась, коли я цілий день провела на вулиці. Я прийшла додому напівмертва, дихати не можу, голова гуде - горло і ніс закладене. Капаю ніс - ніякої реакції, і тут мені подружка порекомендувала випити від алергії таблетку - за півгодини я здорова людина. Маю підозру що в мене алергія на пір'я і пух. В мене подушки пухові, +пуховик. Коли одіваю пуховик через 10 хв з'являється закладеність носа. Невже таке можливе? Все життя мене оточувало натуральне пір'я і нічого, і тут з того ні з сього на нього алергія?
     
  17. shemely

    shemely Member

    @Hermi, може таке бути, то про пух.Не було не було а потім як накопичення алергенів і воно пішло( то я так з грубшого переказую слова алерголога) є таке поняття як перехресна алергія, було на одне, воно ланцюгово може підтягнуте інше
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Може алергія на якусь хімію, якою той пух обробляють?
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не думаю. Реакція на пуховик така ж. Одному вже 10 років, сама перу в машинці. Другий недавно купила. Пір'я в подушці -вакуумна чистка без жодної хімії.
    Зараз поміняла подушки на "не пухові", з пуховиками трохи пічалька, бо лише місяць тому потратилась на новий :sad: +немає часу щоб піти в магазин. Ще надіюсь що це в моїй голові, а не алергія. Але в п'ятницю до лікаря.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Hermi алергія може з'являтися на речі, на які її все життя не було. У свекрухи в 50 з'явилася алергія на пір'я. Все життя спала на таких ковдрах/подушках, а тут на тобі. В іншої знайомої в 40+ з'явилася алергія на свіжоскошену траву. Так що дуже навіть буває. Замініть зараз ті ковдри/подушки, що переконатися на них чи не на них.
    Ой, бачу, що вже замінили...