Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Розумію, що в цій темі більш серйозні алергії, але більш підходящої не знайшла. Ще під час вагітності в мене з'явилася реакція на апельсини чого ніколи не було - висипка. Зараз малій 5 міс., на ГВ. Пробувала кілька разів апельсин після чого сипало дитину, не сильно, але є. Читала, що якщо на ГВ пробувати різні продукти - ймовірність алергічних реакцій в дитини буде нижчою. Ні в мене, ні в чоловіка не було ніяких алергій.
    Поділіться чи в когось було подібне, чи переросли? Чи була алергія на продукт коли його вже самостійно давати?
     
  2. neidn

    neidn Member

    в дитини на гв була алергія на ягоди , після введення їх в раціон вже самій дитині на початку була невелика реакція, та згодом організм ніяк не реагував на ті алергени. Головне не давати велику дозу . Наприклад, коли готую компотик, то пам'ятаю? щоб не перестаратись з ягідками.
     
  3. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Ми так гарно тримались. Від травня не хворіли бронхітом, а сьогодні тааак заложило...
    Дівчата як ваші дітки?
    Мені, до речі, рекомендують купити кварцову лампу.
    Якісь вітаміни даєте дітям?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  4. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Дівчатка я серед вас новенька, і хочу почути вашу думку. Ви вже більше стикались з астмою і алергією, можливо щось мені підкажете. Наперед вдячна. Коротко розкажу про нас: сину 6років, дерматиту не мав, ми батьки не алергіки, але з 3 років коли пішов у садок у нас почались кашлі,(садік залишили) лікували різно, потім сказали коклюш, через пів року нібито коклюшу кашель нам не зменшився і не пройшов, і причину кашлю до тепер не можу знайти. Почали іздити до Львова до Бергтравм Вікторії і почались пошуки нашого діагнозу який тягнеться дотепер. Гнали глисти, лікували рефлюкс, шкірні проби здавали 2 рази і 2 рази вони відємні, тепер здали аналіз фадіотоп- відємний. В нас хрипів немає, свистів тоже ніколи не чула, але сухий надсадний кашель не знімається нічим окрім вентоліну чи беродуалу. Зараз ми вже 10 днів дихаєм пульмікортом, наніч пєм монтел але кашель нам не проходить. В хаті все позабирали давно, пуху піря нема, вазонів нема, вікно постійно відкрите. Кашель зберігається і надалі. Лікарка каже шукати причину на що він реагує, бо то алергія всежтаки незважаючи на аналізи. Я не бачу ніякого звязку нащо він так реагує, якщо кашель є постійно. І ще вже місяць пшикаєм в носа форінекс, але змін я також не бачу. Лор ставить гіпертрофію мигдаликів і аденоїдів 2-3ст. Якщо то алергія, то чому лікування гормоном недає результату? І скажіть чи ви крім того ще даєте завжди противоалергічне до такого лікування?
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    Чи може харчова алергія проявлятись тільки сухим кашлем, якщо він би реагував на продукти?
     
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @NevgamovnaV, десь в цій темі мав бути мій допис. Тільки в нас не кашель був, а постійні стенозуючі ларинготрахеїти. Трохи інше, але... Здавали теж багато всього. А потім паралельно звернулися до Бергтравм ( яка перевіряла імунітет, алергію). І до ЛОРа. Ми були в Юрочка. Після його лікування ( спочатку їздили що півроку, зараз раз в рік) поступово все нам почало проходити ( після перших двох разів стало легше суттєво, далі більше контроль. Раджу саме його ( потім пробували інших лікарів, і відомих. Бо ближче, бо легше записатися і тд. Але після "чужих" лікарів ситуація знову погіршувалася. Можливо це лише нам так, можливо просто співпало, не знаю). Спробуйте хоч 1 консультацію. А там побачите. Здайте перед тим мазки з горла/ носа з чутливістю до антибіотиків. І зі всіма паперами ( і від алерголога теж) спробуйте піти.
    І ще. Влітку обов'язково везіть десь в сухий клімат. ( море, Закарпаття подалі від гір).
     
  6. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @Vesnyanka Завтра їдем до лора з медінституту. А що ви лікуєте в Юрочка, що він вам ставить? Стараємось везти на море, але результату чомусь нема. Літом було все добре, пішов до школи перших три тижні добре, і до тепер ми з кашлю вийти не можем, кожних 5-8 днів вентоліном дихаєм стає легше на пару днів і знову кашель. Дякую.
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Збільшені аденоїди і мигдалини. Чи переросла мала, чи лікування в Юрочка не знаю ( Бернтравм лише оглядала, з лікування було лише бронховаксом ( я не давала), ну і стандартні рекомендації для зняття гострого стану у вигляді Пульмікорту і тд; тут я теж по своєму лікувала). Але саме з того моменту почало ставати легше.
    Крім моря я ще дозволяю завжди ходити босій по хаті, купається кожен день в літній воді довго, не кутаю ( шапку при плюс 10 вдягає, до 0 може без шапки перейти з машини додому; шия і в мороз гола , вирішує сама коли може шалик одягнути і тд).
    В нас мабуть, інша трохи ситуація. Але можливо щось з написаного теж буде корисним.
     
  8. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @Vesnyanka Скільки років дочці і коли почала переростати? Просто я не можу зрозуміти чи то внас алергія чи що, по аналізам її нігде нема?
     
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Зараз 8. Перші крупи з’явилися ближче трьох. До Юрочка і Бергтравм попали біля 5. З того часу почало потрохи ставати краще. Факточно до 6 крупи перейшли. Але коли хворіє, і десь нижче опускається, то той кашель теж звучить страшно. Але дихає вже нормально, з інгаляцією з Боржомі попускає. Та й хворіє менше.
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    По аналізам алергії теж не було. Бернтравм пояснила « алергія на вірус». Але в картці писала « рецедивуючі стенозуючі ларинготрахеїти»
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    Ну і основне в нашому випадку- це пильнування тих мигдаликів- адоноїдів. Це з мого спостереження. Поки пильнуємо, профілактично підліковуємо, не перегріваємо і тд- доти і почувається загалом добре. Трохи запускаємо, то слиз з аденоїдів, збільшені мигдалини починають провокувати кашель, то все починає лізти в низ і тд.
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Ми теж лікуємся в Бергтравм і Юрочка. Дуже часті обструктивні бронхіти. Два рази був ларингоспазм. Аденоїди 2-3ст. Поставили діагноз Респіраторний алергоз. Рецидивний бронхіт. Аденоїдит. Здавали інгаляційну панель -результат негативний, імуноглобулін загальний в нормі. Бергтравм призначила Глемонт на 3 місяці. Також Флікс і Алерзин (не розумію, для чого?).
     
  11. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчатка, розкажіть темніы. Вентолін і бередуал, яка їх дія,на що спрямовані?чи різна дія?Що легше,краще...чи вони зовсім різні?
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    вони для "розкриття" бронхів при спазмі, для швидкого зняття спазму. їх дія дуже подібна, там різниця в часі дії і здається ще в нюансах дії на мускулатуру бронхів, але я вже не помню:)
    легше краще - нема,тут кому що більше допомагає. нам наприклад беродуал краще. але вентолін зручніше,бо можна небулками купувати-хоча дивлячись скільки вам дихати тре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Я теж відпишусь, у нас ситуація дуже схожа до Веснянки, після 3 років почались ларингоспазми ( була лікарня і передозування тавегілом) в результаті маємо алергію на штучні барвники та ароматизатори, поки виявили пережили багато ларингоспазмів ( за перший рік близько 8), поточно вилізли отити на фоні збільшених аденоїдів. Проте після того як стали дотримуватись дієти ( ніяких ненатуральних продуктів, безмолочна дієта, та ще кілька продуктів вилучили), поїздок на море на 14 днів не менше і в гори ( нам після гір дуже добре) ситуація була покращилась. Загалом стараюсь теж не перегрівати, але шапка у нас мастхев бо отити були часті, у хаті +18-20 круглорічно. За останні 2 роки кількість спазмів скоротилась до раз в пів року. Дуже допомогли нам Плашенко Світлана Іванівна та Юрочко, але зараз до нього фактично попасти неможливо, тому лікуємось у Павлюка. Алергія ніде не ділась просто стараємось її контролювати, дуже надіюсь що до років 10 переросте повністю.

    П.С. Аналізи не показували алергії.
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    А як виявили?
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та ж купа стенозів і явні алергічні реакції на певні речі. Потім просто аналізуєш внаслідок чого і шукаєш якісь спільні речі, які передували тим стенозам.
     
  16. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Коли в нас зачастили бронхіти то педіатр першим ділом сказала всю побутову хімію з хати викинути/духи/освіжувачі повітря, поміняти ковдри/подушки якщо вони з пірям на штучні і т.д. Ну і щодо харчування то казала не давати хімічних солодощів, чіпси/сухарики...
    Це були перші рекомендації без здачі аналізів.
    Результат є. А ще якщо в садочок не ходити то взагалі майже молодці.
    Вище згадували про Карпати. Моєму малому також після Карпат дуже добре.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж мала зі старшим постійні обструкції. Забрали всю побутову хімію (залишився лише амвеівський дитячий порошок), всі парфуми, все, що дає різкий запах, всі м'які іграшки, килими. Усе, де може накопичуватися пилюка, яку не так просто витерти), навіть тюль на якийсь час зняла. Були штори натуральні, які прала раз у два тижні. Вологе прибирання двічі на день. В кімнаті реально залишилась шафа і ліжко). А, ну і всі вазонки також.
    Подушки і ковдри також були замінені на нові, які перед тим добре вивчтрювались на вулиці. Також в нас квартира була на першому поверсі. То постійно перевіряла, чи нема десь раптом грибка. Якщо мене щось напрягало, то обробляла одразу білизною. При тому дитину забирали з дому на 2-3 дні до баби.
    А ще ніяких фізичних навантажень. Пригадую, чк малий мені допоміг диван пересунути, і потім ледве дихав(.
    Їжа також була дуже обмежена. Ніякої магазинноі, нічого купованого готового. Лише свіже, домашнє. Без експериментів.
    Одяг теж мав бути без шерсті, і без синтетики.
    Зараз згадую, і аж страшно), але ми то переросли. Почалось усе десь у 5 років, майже пройшло у 8-9 років.
    Зараз йому 12, щоранку вишиаркується і все), може кашлянути. Ну але то зовсім інша пара кальош).
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Oriana виявили коли на свято Миколая в садочку ( будучи абсолютно здоровим) випив сочок садочок мультивітамін і почав кашляти через 5 хв, раз за разом сухим кашлем, ми з чоловіком навіть не зрозуміли що то, вночі спазм, і пазл зібравсь докупи ( до того нам казали що то кашлюк, віруси і любе голубе крім алергії), як тільки раціон почистили кількість приступів знизилась до мінімуму, зараз як тільки чую що починає покашлювати ношпа+супрастин+неофілін, атоксіл і багато пити.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  19. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Відпишусь про наші справи, які не змінились, а стало ще гірше. Вище мій пост є. Після вирізання аденоідів і мигдаликів через два тижні нам заклало ніс і на третій день я почула реальні хрипи, легенький свист і син жалівся що важко дихати, тоді мені стало страшно, бо до операції в нас постійно був лише сухий кашель, а тут все як при астмі. Я багато вже знала про беродуал, тому зразу почали дихати, стало легше, кашель помаленько починає відкашлюватись, бо був сухий. Не можу зрозуміти одного чи це був вірус який спровокував як я розумію обструкцію чи то син на щось зреагував? Як взнати чи то алергічне чи вірусне? Температури він немав.
    Вітаю Вас з прийдешнім Новим Роком. Хай Ваші дітки будуть здорові, а всі хвороби лишуться у тому старому.
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, в нас така ситуація.
    Більше року дитина (4-5 років) кашляє. Починалось з ангіни, потім були орві, потім (я підозрюю в березні) підхопили коклюш, квітень легка пневмонія, травень обструктивний бронхіт та ларинготрахеїт, за літо рази три обструктивні бронхіти (причому один місяць ми були на морі - і там теж "хапнуло"). За осінь і грудень 3-4 рази був стан, який би МІГ призвести до чергової обструкції, але я вже була готова як стан полегшити і вже мала програму лікування, як спазм зняти і не довести до обструкції тощо.
    Саме восени, проаналізувавши стан, вичитавши купу інформації, прийшла до висновку, що в дитини (рецидивуючий) стенозний ларинготрахеїт. Лікарі (і Київ, і область, і Львів: педіатри, пульмонологи, алерголог) ставили діагнози або орві (коли все починалось) або вже ларингіт-бронхіт (коли вже все ускладнилось).
    З квітня дитина сдавала загальні аналізи - все в нормі. Глистували і весною, і літом. В Синево робили аналізи на алергію - є алергія на деякі польові квіти і трохи на котів (алерголог на Орлика, проспостерігавши тиждень стан вже обструктивного бронхіту, в серпні засвідчив, що дитина НЕ алергик, сдавати ті аналізи нема сенсу, бо, якби була алергія - стан би був зоооовсім інший (?)). У віці 1-2-3 роки у дитини періодично були прояви атопічного дерматиту (сезон весна-осінь або від якогось продукту), останні 2 роки я того не спостерігаю (їсть вже цитрусові, молочне, шоколад - все ок). Відсутність килимів, вологе прибирання тощо - то само собою. Живемо в сосновому лісі за містом більше року.
    Майже щодня дитина дихає інгалятором як починає підкашлювати (осінню часто це було раз вночі, зимою ось в основному 7-8 ранку, рідше ввечері) (фізрозчин, боржомі, половинка або ціла небули вентоліну - дивлюсь по ситуації, під час вже спазмів, якщо до того дійшло - підключаю беродуал, рідше - пульмікорт).
    Так от, переходжу до суті: до кого можна звернутися у Львові, щоб засвідчити діагноз? І перевіритись на перспективу настання астми? І взагалі, на кого з лікарів можна покластись у цій ситуації?
    В травні, коли лежали з обструктивним бронхітом в Охматдиті (Київ), лікарка при виписці назначила місячний курс протиалергічних таблеток і зазначила, що дитина з зоні риску на астму. Особисто я, зі спостережень за своєю дитиною та порівнюючи знайомих, у кого астматики - перспективу астми, як такої, не бачу. Але перевірити медично і точно хочу, щоб впевнитись остаточно.