акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

 1. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Дмитрик Ковальчук отримав меронем завдяки вам :)
  Лєра фостійчук успішно відкапала перший блок, і за тиждень вже планує приїхати на наступний.
  Малюки з Орлика отримали ліки і частину харчування.
  Дякуємо ВАМ за допомогу і підтримку!
   
 2. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Друзі, в нас знову халепа, навіть дві! Не встигли ми повернутися після літніх канікул, як одразу довелося з головою занурюватися в роботу – безліч прохань, проблем і потреб… І найперша з них – Заведос для дітей з гематології.
  [​IMG]
  У гематології ЗУСДМЦ на сьогодні знаходяться 3 дітей з мієлоїдною лейкемією –
  [​IMG]
  маленька Христинка,
  [​IMG]
  серйозний Денис
  [​IMG]

  і красуня Ірина.
  Всі троє вчора заступили на хімію, всім трьом потрібен Заведос. От тільки в лікарні залишилось 12 флакончиків, а потрібно 26.
  [​IMG]
  Препарат ми замовили, і він навіть приїхав вчасно, так що хімію ніхто не пропустив і, навіть, не затримав!
  І тут починається перша халепа – вартість ліків. 14 флаконів Заведосу 5мг, які ми замовили – це 31317,79 грн. Коштів на його оплату наразі немає. Але, окрім цих трьох дітей у відділенні є ще і інші діти, яким потрібна допомога, і один з них – Олежик Подвірний, який зараз бореться не лише з лейкозом, але й з грибковою інфекцією і на п’ятницю йому потрібно Віфенд.
  [​IMG]
  Саме тут починається халепа друга – поки ми не оплатимо Заведос, ми не зможемо замовити Віфенд… А сьогодні вже вівторок, і до в п’ятниці залишилось два дня.
  Віфенд, до речі, також дуже дорогий препарат – 14 таблеток вартують 10563,58 грн (це зі знижкою!) і вистарчає їх на тиждень. Минулого тижня ми придбали 1 упаковку, тепер потрібно ще одну. Однак, в порівнянні з Мікаміном, який вартує по 13305 грн за флакончик, а якого на курс для Олежика пішло 13 шт, звісно це «дрібнички»…
  Отже, в нас нічого не міняється - нам надалі потрібні ліки і кошти на їх купівлю.

  Реквізити для надіння допомоги:
  БФ «Крила надії»
  Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
  МФО 325321
  ЄДРПОУ 35620901
  Рахунок 26000060442841
  Призначення платежу: Добровільна пожертва.
   
 3. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Всім вітання від Валерії Фостійчук. Ну що вам сказати, Лєра була б не Лєра, якби все йшло без пригод…
  [​IMG]

  Перед канікулами ми забезпечили дівчинку препаратами, щоб вона успішно пройшла п’ятий блок ХТ. Хімія пройшла успішно, але неприємності чекали в іншому – розійшовся шов на суглобі, протез «нагриз» і довелось робити операцію… Тиждень тому багатостраждальну ніжку знову різали, чистили рану, забирали пошкоджені тканини і збирали докупи.

  Зараз Лєра Фостійчук вдома, в понеділок знову на хімію, у вівторок мають зняти шви. Дуже сподіваємось, що все загоїться успішно, бо з 31 вересня нашу красуню чекають на сесію, адже вона у нас студентка, 2 курс як не як :)

  На понеділок потрібно Гемцитабін та Доцетаксел, ну і Ондансетрон, звичайно, на суму 5610 гривень. А на наступний місяць закінчується Бандронат, він дуже потрібен Лєрі для зміцнення кісток – з ніжкою у дівчинки і так постійні негаразди… На жаль, і з цим препаратом все складно – дорогий, близько 4000 за упаковку, і дуже дефіцитний.

  Що до самої Лєри – то вона в нас просто красуня, і зовсім доросла, і вже дуже важко впізнати в ній ту худеньку, напівпрозору дівчинку, з якою ми познайомились сім років тому :)

  [​IMG] [​IMG]

  (Лєра тоді і Лєра зараз )

  Тато Лєри – учасник АТО, хоч батьки і давно не живуть разом, їм вдалося зберегти хороші стосунки, і тато завжди допомагав і підтримував доньку, а тепер ще й боронить її там, поки Лєра продовжує боротьбу тут.

  Валерія дуже сильна дівчинка, однак, все, що вона змогла – вона змогла завдяки ВАМ, і ВАШІЙ допомозі. І ця допомога все ще дуже потрібна.

  Реквізити для надання допомоги:
  БФ "Крила надії"
  ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
  МФО 325365
  ЄДРПОУ 35620901
  Рахунок 2600001336292
  Призначення платежу - добровільне пожертвування для Фостійчук Валерії.
   
 4. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Ліки для Павлика.
  У відділенні ІІ хірургії на Орлика лежать, зазвичай, найменші з наших підопічних. Однак, і тут бувають вийнятки. Знайомтесь, Павлик. Павлику 13 років і майже все своє життя він знаходиться в лікарні.


  [​IMG]

  Народився Павлик абсолютно здоровою дитиною, та коли йому було 2 рочки сталась біда – малюк випив невідому рідину, ніхто так і не знає, що саме, після чого отримав страшні опіки стравоходу…
  Малого врятували, однак, наслідки виявились жахливими. Опіки зарубцювались, виник стеноз стравоходу, непрохідність, ускладнення ковтання… Хлопчику роками проводили бужування стравоходу, в надії, що вдасться його збільшити, хлопчик весь цей час не їв звичайної їжі, лише молочні суміші, як для немовлят.
  В лютому 2012 Павлик нарешті поїхав в Польщу на лікування, де його обстежили і після кількох безрезультатних спроб бужування, таки прооперували і поставили гастростому, з якою він проходив рік.
  І хоч операція значно покращала стан хлопчика, він все ще частий гість у лікарні. Павлик вже може їсти звичайну їжу, але подрібнену і обережно, ковтає добре, стравохід прохідний, Павлик навіть набирає вагу.
  Та хлопчик все ж слабкий, зі слабким імунітетом і ледь що – одразу в лікарню :sad: Зараз Павлик знову у відділенні і йому терміново потрібно Біовен Моно 2 флакончика і антибіотик Цефтазидим (він же ж Фортум) 15 флаконів всього на 3595 гривень. Сума може і не дуже велика, але для мами Павлика, яка виховує хлопчика і його молодшого брата сама, просто захмарна...
  Ліки потрібні чим скоріше, та коштів на їх купівлю немає.
  Ціна питання 3595 гривень.
  Будь ласка, підтримайте Павлика!
  Реквізити для надання допомоги:
  БФ "Крила надії"
  ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
  МФО 325365
  ЄДРПОУ 35620901
  Рахунок 2600001336292
  Призначення платежу - добровільне пожертвування для Могили Павла.
   
 5. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  [​IMG]

  Кошти для Павлика зібрано, ліки вже в лікарні!
  Дякуємо ВАМ! ;)
   
 6. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Ілля Сосновський – 161 тисяча гривень за два тижня!
  «Іллюша дуже жвавий, розумний хлопчик, найрухливіший в класі, перший непосида! Дуже любить ковзанки, санки зимою, літом – любить купатися, кататись на ровері. Ми йому спочатку не говорили нічого, навіть мама до останнього не могла повірити, сусіди не вірили, що такий сонячний хлопчик і така біда…


  [​IMG]

  Йому не казали, а він не хотів бути в лікарні, дуже, знаєте, потребував того спілкування з друзями, з однолітками… Ми просили, вмовляли… А потім якось він сам відчув і все зрозумів. Нам вже потім його друзі розповіли, що Іллюша казав, що у нього така важка хвороба, що як би його не лікували, то його вже і не було б…»

  Це розповідь Ксенії, старшої сестрички Іллі Сосновського. Ксенія може щебетати про братика довго і безперервно, а за годинку передзвонити зі словами: «А в нас ще мишка декоративна живе, Іллюша дуже тваринок любить :) І папуга! І собака є великий і косматий – помісь лабрадора з вівчаркою – на санках його катає.»

  Іллюша виявився правий – у нього дійсно дуже важке захворювання, і рідні хлопчика щиро вдячні лікарям, які врятували його життя, адже в лікарню хлопчик поступив дуже важчий, він вже майже не міг ходити… Біль, страх, відчай – веселому і життєрадісному підлітку ще не доводилось переживати подібних емоцій. І хотілось би, щоб більше не довелось!

  Життя Іллюші врятували – тепер потрібно врятувати ногу! За 2-3 тижня планується операція з ендопротезування. Вартість протезу – 381 440 грн. Наразі внесено аванс 180000 грн, щоб протез почали виробляти. Майже всю цю суму зібрали батьки, в чому їм дуже-дуже допомагає школа, де навчається хлопчик! Окрім цього школою зібрано ще 9000 грн і 30 674,18 грн зібрано на рахунок фонду – щиро дякуємо пані Наталії з Дубаї, ОАЕ, що роками допомагає нашим дітям і передала для Іллі 1000 доларів, а також всім нашим благодійникам!

  Бракує на сьогодні 161 766 гривень. Протез виготовляється вже 2 тижні. Часу, щоб зібрати кошти все менше і менше…

  Допоможіть врятувати ногу нашому непосиді!

  Реквізити для надання допомоги:
  БФ «Крила надії»
  Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
  МФО 325321
  ЄДРПОУ 35620901
  Рахунок 26000060442841
  Призначення платежу - добровільне пожертва для Сосновського Іллі.
   
 7. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Миколай дітям у лікарнях 2016!
  Як же хочеться знову повернутись у дитинство, хоча б для того, щоб пережити ті відчуття, які переповнюють тебе напередодні дня св. Миколая!
  Це світлий день, якого чекають фактично всі малюки, незважаючи на те, де вони перебувають в це свято. А коли це лікарняні стіни, казки хочеться більше, аніж завжди!
  [​IMG]
  Так, Ви все вірно зрозуміли, стартує наш 10-ий “Миколай дітям у лікарнях”! І ми традиційно шукаємо помічників для дідуся!
  Чим Ви можете допомогти?
  Ось і відповідь:
  1) фінансово, перерахувавши кошти на реквізити фонду для закупівлі подарунків(http://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/) вказавши в призначенні: благодійна пожертва на "Миколай дітям у лікарнях" або на "свято Миколая".

  2) подарунки, а саме:

  -Набори для творчості.
  -Ігри типу "Стратегії", "Монополії" і. т.д.
  -Машинки для різного віку .
  -Конструктори "Лего".
  -Ляльки (пупси, барбі).
  -М’які іграшки для дівчаток-підлітків.
  -М’які іграшки для маленьких.
  -Термокружки.
  -Хімічні набори (вирощування кристалів і т.д).
  -Дерев’яні саморобки (дракони , кораблі і т.д.) орієнтовано для хлопців підлітків.
  -Пазли зі складним малюнком багатокомпонентні – для підлітків.
  -Пазли менші для маленьких.
  -Бандани і вязані ажурні шапочки!

  УСІ ПОДАРУНКИ ПОВИННІ БУТИ НОВИМИ!!!

  3)Святкові санчата (подарунки потрібно буде відвозити з гуртівень до офісу, згодом з офісу до лікарні).
  4) Декорування лікарні (потрібні креативні голови та руки, які допоможуть у прикрашанні лікарні).
  5) Допомога у роздачі подарунків.
  6) Фотографування цього веселого процесу [​IMG]:).

  Отже, "Миколай дітям у лікарнях 2016" офіційно стартував! Будемо вдячні за будь яку допомогу!
  Миколай дітям у лікарнях 2016!
  Як же хочеться знову повернутись у дитинство, хоча б для того, щоб пережити ті відчуття, які переповнюють тебе напередодні дня св. Миколая!
  Це світлий день, якого чекають фактично всі малюки, незважаючи на те, де вони перебувають в це свято. А коли це лікарняні стіни, казки хочеться більше, аніж завжди!

  Так, Ви все вірно зрозуміли, стартує наш 10-ий “Миколай дітям у лікарнях”! І ми традиційно шукаємо помічників для дідуся!
  Чим Ви можете допомогти?
  Ось і відповідь:
  1) фінансово, перерахувавши кошти на реквізити фонду для закупівлі подарунків(http://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/) вказавши в призначенні: благодійна пожертва на "Миколай дітям у лікарнях" або на "свято Миколая".

  2) подарунки, а саме:

  -Набори для творчості.
  -Ігри типу "Стратегії", "Монополії" і. т.д.
  -Машинки для різного віку .
  -Конструктори "Лего".
  -Ляльки (пупси, барбі).
  -М’які іграшки для дівчаток-підлітків.
  -М’які іграшки для маленьких.
  -Термокружки.
  -Хімічні набори (вирощування кристалів і т.д).
  -Дерев’яні саморобки (дракони , кораблі і т.д.) орієнтовано для хлопців підлітків.
  -Пазли зі складним малюнком багатокомпонентні – для підлітків.
  -Пазли менші для маленьких.
  -Бандани і вязані ажурні шапочки!

  УСІ ПОДАРУНКИ ПОВИННІ БУТИ НОВИМИ!!!

  3)Святкові санчата (подарунки потрібно буде відвозити з гуртівень до офісу, згодом з офісу до лікарні).
  4) Декорування лікарні (потрібні креативні голови та руки, які допоможуть у прикрашанні лікарні).
  5) Допомога у роздачі подарунків.
  6) Фотографування цього веселого процесу [​IMG]:).

  Отже, "Миколай дітям у лікарнях 2016" офіційно стартував! Будемо вдячні за будь яку допомогу!

  Якщо Ви хочете фінансово допомогти у проведенні свята, можете переказати кошти на реквізити фонду. Призначення платежу - добровільна пожертва на проект «Миколай дітям у лікарнях».
   
 8. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Свято Миколая... Ще з вечора ти чекаєш: а що ж це буде вранці? Передчуваєш зустріч з казкою. Ранок - запах ялинки і мандаринів і пакунок під подушкою, радість розгортання подарунку. А що ж там у середині? І біжиш хизуватися друзям та рідним… А якщо ти у лікарні, і через важкість хвороби до тебе не можна заходити нікому, крім лікарів, й інколи навіть встати з ліжка немає сил, а свято - ось воно, і дуже хочеться чогось доброго і світлого...
  Щороку десятки дітей у День святого Миколая залишаються в лікарнях. В основному це діти з важкими захворюваннями. Вони, як ніхто, заслуговують на радість і казку.

  Цього року святий Миколай планує завітати у 2 дитячі лікарні Львова КЗЛОР "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр", де проходять лікування діти з онкологічними, орфанними захворюваннями,діти з нирковою недостатністю, що потребують пересадки нирки, та маленькі пацієнти "Львівського обласногодитячого психоневрологічного диспансеру". На свято Миколая у цих лікарнях чекатимуть 328 дітей, і вони дуже сподіватимуться, що святий Миколай про них не забуде і обов'язково завітає у їхні відділення!

  Підрахувавши кошторис ми як завжди були в шоці!:) Треба 84 897 грн. Станом на сьогодні зібрано 4 212 грн (у тому числі 2 213 грн зібрано на ресурсіУББ). І бракує 80 685 грн.

  А до Миколая менше тижня. Ага, все як завжди ,але нічого, все буде добре, заспокоюємо ми себе:) !
  Якщо Ви бажаєте допомогти фінансово, реквізити тут: http://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/

  [​IMG]
   
 9. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  У Львові краса і весна, можна втратити розум від запаху бруньок і квітів, та осліпнути від яскравої зелені трави! Саме так хотілось би розпочинати твір під назвою «Львівські новини». І комусь ця весна дійсно запам’ятається тим п’янким ароматом і ніжною першою зеленню там, десь в паралельному світі, за вікном лікарняної палати…
  [​IMG]

  Цієї весни, як і щороку, відділення хірургії на гематології ЗУСДМЦ ледь вміщають усіх своїх маленьких пацієнтів… І у кожного – свій біль, свої труднощі і свої потреби, і об’єднує їх лише діагноз і весна, що цього року проходить повз.

  Перший Казмірук Олег – хлопчик готується до пересадки кісткового мозку, зараз іде пошук донора, пошук клініки і пошук коштів. Тим часом Олег проходить лікування у гематології. Зараз хлопчик більш-менш стабільний, та було по всякому – і реанімації, і страшний стоматит, кровотечі, переливання … Часті переливання крові, як це завжди буває , призвели до підвищеного рівня заліза в крові – у Олега він просто зашкалює! Тому терміново потрібен Ексіджад, якого немає у Львові, а є лише в Києві і має приїхати до кінця тижня.

  Олега чекає неродинна ТКМ, але, як завжди, до неї ще потрібно дожити. Мама хлопчика не втрачає оптимізму, і намагається не впадати в розпач, та з думками – де ж взяти ті 150 тисяч євро – буває дуже важко справитись… Олег теж все розуміє – він дорослий і розумний хлопчик.

  Зараз дуже гостро стоїть питання Ексіджаду – ціна 23083,00 грн. Коштів на Олега ще немає, а препарат потрібен вже. Наразі це найбільша потреба, окрім 150 тисяч євро, звісно.


  [​IMG]

  Король Тарас днями відсвяткував день народження і тепер зовсім дорослий – 15 років, як-не-як! До звичних подарунків хлопчик мав ще один – плюс 1,7см до зросту :) Ми надзвичайно тішимось цією новиною, адже це наша спільна перемога! Вже чотири місяці ми всі дружно забезпечуємо Тараса Зомактоном – гормоном росту, бо самостійно хлопчик не росте. І ось, нарешті щось зрушилось!

  Під час останнього візиту ендокринолог запевнив, що Тарас став краще розвиватись і рости, і, на радостях, збільшив йому дозу гормону. Звісно, що це дуже хороші новини і ми надзвичайно тішимось, що все, що було зроблено для Тараса – не марно! Однак, якщо раніше флакончика препарату вистарчало на 5-6 днів, то тепер його вистарчить строго на 4 дня, і 17 флаконів, які ми зараз намагаємось викупити, вистарчить лише на 2 місяці.

  А сам Тарас виріс з минулорічних джинсів і светрів – мабуть ніхто з батьків так не тішиться, що одяг став маленьким, як мама Тараса ;) Вихідні хлопчик провів в селі, ганяв у футбол та фотографував домашніх улюбленців.

  Зібрано на сьогодні 12 тисяч гривень з 45560, і препарату тепер потрібно буде більше.

  Якщо ви бажаєте допомогти, кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для (П.І.П. дитини).

  Більше про наших діток тут БФ Крила надії | Львівські новини.
   
 10. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  І знову про красуню Лєру.
  Отже, знову будемо розповідати про Валерію Фостійчук – нашу дорослу дівчинку. Ми пам’ятаємо Лєру «прозорим» підлітком, із незмінним гіпсом на нозі – деколи на візочку, деколи, пригаючу на одній ніжці, бо друга загіпсована, ще й зверху закута в металеву конструкцію…
  [​IMG]

  Лєра не ходила до школи – вчилась вдома, не гуляла – друзі приходили до неї, коли дозволяли аналізи, нікуди не їздила – лише в лікарню на огляд.

  В гіпсі Валерія прожила багато років – з 2009 по 2014, ненавидячи його і мріючи, що колись нарешті його знімуть і вона буде як всі, буде ходити, зможе бігати, а можливо, навіть танцювати, адже до хвороби вона була дуже активною і непосидючою дитиною! Втішало лише те, що по основному захворюванню все було чисто. Та доля готувала ну дуже жорстокий сюрприз – коли гіпс нарешті зняли, у Лєри стався рецидив і пухлина одразу пішла в ріст.

  Далі була операція, протез, постійні болі, авто-ТКМ, подальша хімія і так далі. Купа ліків, літри бетадину, кальцій для крихких ослаблених кісток, підтримуюча хімія і багато всього різного… Лєра встигла поступити в Інститут культури, правда, не встигла його закінчити – наразі довелось відкласти навчання, хоча спершу Валерія все ж намагалась суміщати лікування з сесіями

  Лєрі надалі потрібна хіміотерапія – гемцитабін і доцетаксел, вони стримують ріст пухлини, і доки на хімію є відгук – Валерія її прийматиме. Ну і Бондронат – препарат для кісток, який дуже допомагає дівчинці, адже рак і хімія «вимили» з кісток весь кальцій і зробили їх дуже крихкими і вразливими.

  Напевно, можете подумати ви, з Лєрою дуже важко, адже така складна історія, такі сумні прогнози… Направду, Лєра не втратила ні краплі оптимізму, вона весела і життєрадісна, любить подорожі, любить бути гарною – зачіски, макіяж, манікюр, перуки – окрема пристрасть дівчинки ;) , малювання, музика – у Валерії дуже різноманітні вподобання!

  Щомісяця лікування обходиться близько 10-11 тисяч гривень. Цього тижня потрібно Бондронат, його вартість 3630 грн і коштів на його купівлю немає, а без нього Лєра просто не зможе ходити. Вона сильна і мужня дівчинка, але деколи сили волі не достатньо, на жаль – це якраз той випадок і Лєра не справиться самотужки! А життя триває, і дуже хочеться, щоб для нашої красуні воно тривало теж!

  Якщо ви бажаєте допомогти, кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для (П.І.П. дитини).
   
 11. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Максим, Володя і Віфенд.
  Панас Максим і Проць Володя ніколи не бачились і не знайомі, хоча майже одного віку і, напевно, знайшли б про що поговорити. Максим живе футболом, Володя – фанат «Лєго». В обох є брати, у Володі старший, а в Макса молодший, обидва з львівської області, обидва лікуються на Дністерській в ЗУСДМЦ, обидва мають добру, веселу вдачу.
  [​IMG] [​IMG]

  Загалом, спільного не так вже й багато, якщо придивитись – різні діагнози, різні відділення, Володя лікується вже два роки, а от Макс лише на початку довгого важкого шляху… Що ж їх об’єднує? А об’єднує їх одне слово – Віфенд.

  Це слово спливає тоді, коли невинний стоматит ризикує перерости у страшну грибкову інфекцію. З ним знайомі і в гематології, і в онкохірургії, тому що мало кому вдається пройти хіміотерапію без грибка – він усюди, на стінах, в їжі, на шкірі рук, навіть в повітрі, якім дихаємо і ми, і наші діти. От тільки в когось є імунітет, а в когось нема. В нас є, в Володі і Макса – нема.

  Максу потрібно 10 флаконів і 26 447 грн на завтра, Володі – 14 таблеток і 10 000 грн за тиждень. Обидві мами з сподіваються на препарат. Обидва лікуючих лікаря повторюють, на скільки це важливо. І обидва відділення з нетерпінням чекають державних поставок. І ці поставки обов’язково будуть! Колись…

  А що робити з дітьми, яким лікування потрібно вже? За десять років роботи ми так і не знайшли відповіді на це питання. Мабуть, знову замовимо в борг…

  UPDT 06.07.2017. + 11000 грн. Дякуємо!

  Якщо ви бажаєте допомогти, кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для (П.І.П. дитини).
   
 12. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Я поповняла картку Привата через термінал, але не знаю де там вказувати призначення платежу. Сподіваюся ці гроші потраплять тому, хто того найбільш потребує на розсуд Фонду.
   
 13. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Ви можете вказати тут дату і суму, і ми зарезервуємо кошти на того, кому ви хотіли допомогти. А без призначення так, вони підуть першому, хто того найбільш потребує.
  Дякуємо Вам!