акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. irina

    irina Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Перерахувала для Маццанті Святославчика 50 грн через Приват-24, нехай виздоровляє з Божою поміччю!
     
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Не знаю щось в яку тему написати... Думаю, що тут буде доречно...
    В сім"ї знайомих сталася біда. Захворів їхній синочок - 2,5 роки. Пухлина в мозку. Наскільки я зрозуміла, то ніхто за них братися не хотів, настільки пухлина була великою. Погодився якийсь хірург в Ужгороді. Зараз вони всі там. Пройшло два дні після операції...
    Дуже вони всі розгублені і не знають, куди рухатися далі... Дуже їм потрібен волонтер, який би пояснив/порадив з технічної точки зору ( наприклад, вони хочуть гістологію відправити в Москву. А як це правильно зробити - не знають ).
    Прошу Вас, порадьте когось, до кого можна було б звернутися...
     
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    http://krylanadiyi.org.ua/info/kuchynska-sofiya
    Оновіть інформація про цю дитину, будь-ласка, бо здається кошти вже давно зібрані та проведена вдала операція за кордоном..
     
  4. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Софійка Пирожак - нам знову потрібно харчування!

    Софійка Пирожак передає вітання з Новим роком та Різдвом і дякує всім, хто допоміг їй пережити ці свята!

    Завдяки Вам вже пів року Софійка забезпечена спеціальним харчуванням. Щодня вона з’їдає 1 літр Фрезубіну і 87 грам Кальшейку – це єдина їжа, яку може засвоювати дівчинка.

    Щомісяця на харчування та памперси йде близько 4-4,5 тисяч гривень. Окрім цього батьки ще купують цілу купу супутніх ліків, частину з яких доводиться везти з-за кордону. Тому така допомога є дуже суттєвої для простої української сім’ї.

    Завдяки Вам Софія має що їсти до 25 січня. Та за тиждень знадобиться наступна партія харчування і памперсів. Зараз для Софії зібрано 1941 гривня, а на купівлю 32 упаковок Фрезубіну, 4 упаковок Кальшейку і 6 упаковок памперсів знадобиться 4355 гривень. Потрібно зібрати ще 2414 гривень до наступного тижня.

    В понеділок вже потрібно оплатити Фрезубін, щоб він приїхав вчасно – це 2915 гривень. Та і все решта також потрібно замовити в понеділок-вівторок, однак коштів на оплату наразі нема…

    Щиро дякуємо всім, хто підтримує дівчинку, окрема подяка працівникам компанії "Інтелліас", що зібрали для Софії ще 1169 гривень. Однак ми знову просимо всіх небайдужих людей допомогти Софійці! Альтернативи спецхарчуванню просто намає, як і памперсам, адже дівчинка не обслуговує себе сама. Без нашої допомоги перспективи у Софії зовсім безрадісні…

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Пирожак Софії.
     
  5. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    В неділю 19 січня 2014 року назавжди зупинилось сердечко Німаса Вадимчика. Пів року маленький виборював своє право жити, та під кінець встомився... Вчора Вадимчик назавжди повернувся додому.

    Дякуємо всім, хто допомагав малюку - харчування, антибіотики, альбумін, кров... Насправді, Ви всі віддівали Вадимчику частинку себе і зігрівали його своїм теплом. Окреме спасибі лікуючому лікарю і персоналу ІІ хірургії КМДКЛ, які ставились до маленького як до рідного.

    Вадимчику більше ніколи не буде ні боляче, ні страшно. Наш маленький котик став світлим Ангелом...

    Вічна пам'ять.
     
  6. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    У Львівській лікарні перебуває 16 річний Матвєєв Олександр. У Олександра негоджкінська лімфома, хлопець в реанімації, у важкому стані, ми навіть не змогли його сфотографувати. Він проходить тільки перший протокол і на фоні хімії вже виникла ціла купа ускладнень.

    Проблеми з кишківником – вже кілька днів хлопець приймає довенне харчування, і потрібно ще 10 флаконів Нутріфлекс Спеціальний по 1000 мл вартістю 2000 гривень. Подразнення на шкірі, яке дуже заважає і створює дискомфорт. Ну і, грибкова інфекція…

    На понеділок потрібно 10 флаконів Віфенду. Препарат ми вже замовили, бо інфекція була і до хімії, і по всім прогнозам до понеділка «гриби» забуяють рясним цвітом. Дуже сподіваємось, що Віфенд зможе їх подолати. І дуже сподіваємось, що ми зможемо його оплатити.

    Флакон Віфенду – 1400 гривень, до того ж препарату ніде немає, замовити змогли лише в одній аптеці. Ну і в понеділок потрібно оплатити 14000 гривень лише за Віфенд.

    Ми дуже просимо допомогти хлопцю. Коштів на Віфенд для Саши немає. У нас зараз взагалі дуже скрутно з резервними коштами… Так, революційний час диктує інші пріоритети, і багато хто з тих, хто підтримував наших дітей, бореться зараз за наші ж права і свободи. Однак, 16-річний пацан зараз також бореться, бореться в надії на краще майбутнє і дуже хоче жити в тій державі, яку ми з вами будуємо зараз!

    Будь ласка, допоможіть Олександру!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Матвєєва Олександра
     
  7. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Харчування для Тетянки – підтримаємо малечу!

    Одній крихітці дуже потрібна допомога небайдужих людей! Звати малечу Тетянка Кулакевич, дівчинка лікується на Орлика в ІІ хірургії. У Тані вроджена вада печінки – біліарна атрезія. Дівчинка більш-менш стабільна і має всі шанси уникнути пересадки печінки, однак, дуже потребує нашої підтримки.

    Тетянці постійно потрібні ліки і дитяче харчування. З огляду на хворобу, їсть Таня далеко не все, а от пюрешки Хаме і Гербер їй підходять ідеально. Танін раціон – дві баночки в день, фруктове і м’ясне. На місяць треба 60 баночок вартістю близько 900 гривень. Батьки не можуть забезпечити саме це харчування, а на будь якому іншому у дитинки починаються проблеми з животиком…

    Також Тані постійно потрібен Урсофальк, Еспумізан, Нурофен, на місяць виходить ще плюс 500 гривень. Ну і куди ж без памперсів та вологих серветок – ще 300-400 гривень в місяць.

    Виходить 1800-1900 гривень в місяць тільки на саме необхідне. Для батьків це велика проблема, живуть вони в селі у Рівненській області, в сім’ї ще двоє старших дітей. Постійні поїздки до Львова також коштують грошей, адже дорога дальня, а в поїзді-автобусі з Тетянкою не поїдеш, мало того що дитинка вразлива до інфекцій, Таня ще й дуже нервує, коли бачить незнайомих людей…

    Будь ласка, зверніть увагу на дівчинку. Тетянці дуже потрібні ваші підтримка та допомога!

    Кошти можна перераховувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Кулакевич Тані.
     
  8. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Від нас пішов Бандурович Дем’ян

    В субботу, 10 лютого 2014, назавжди зупинилось сердечко Бандуровича Дем’янчика. Малюк старався, як міг, боровся майже три роки, операції, хіміотерапія, дві пересадки, безліч обстежень, безліч невиправданих сподівань… Були періоди, коли хвороба ніби відступала, давала розслабитись і будувати плани на майбутнє… А потім вперто, крок за кроком, відбирала у Дем’яна своє…

    Майже три роки. Десятки різних препаратів. Сотні переливань крові. Тисячі і тисячі гривень. Безліч безсонних ночей, сповнених страху і болю. Безліч поїздок Львів-Київ-Львів-Польша-Львів.

    За Дем’яна відчайдушно боролись, лікарі зробили навіть неможливе – кожен день з цих майже трьох років вимолили і вибороли саме вони. Все лікування тривало на кошти благодійників, Дем’янчику допомагали безліч небайдужих людей, завжди знаходились кошти на ліки, на обстеження, знаходились донори. Ми всі ділились з малюком хто чим міг – коштами, теплом, кров’ю… За стільки часу для багатьох хлопчик без перебільшення став рідним.

    Ми знали, що Дем’ян піде від нас, ще коли в кінці грудня обстеження показало прогрес хвороби, було зрозуміло, що це все. Та звістка, що він більше не з нами все одно приголомшила. З цим не можна звикнутись, до цього неможна підготуватись, впродовж всіх цих років з кожним із наших дітей помирає частинка нас, а частинка кожного з них назавжди залишається з нами.

    Дякуємо всім, хто був поряд.

    М’яких хмаринок, котику.

    Вічна пам’ять…
     
  9. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Допоможіть Аліні дихати!

    Гавриш Аліні 10 років, вона навчається в 4 класі і від народження бореться зі складним генетичнийм захворюванням. У Аліни Муковісцидоз – хвороба, при якій всі внутрішні виділення організму стають надзвичайно в’язкими і дуже густими, від чого страждають всі внутрішні органи.

    Найстрашніша біда хворих на муковісцидоз – це дихальна недостатність, саме вона не дає багатьом дітям з цим захворюванням дожити до дорослого віку… Слиз накопичується в легенях – це призводить до постійних запалень та інфекцій, людину мучить постійний кашель, а через мокротиння легені працюють на 25%. Це призводить до постійних бронхітів та пневмоній, а запалення призводять до того, що мокротиння стає ще густішим.

    Всі ці проблеми є в Алінки. У дівчинка важка запущена форма. Чому запущена? Тому що батьки не в змозі забезпечити дитині необхідне лікування. Алінці потрібно двічі на рік проходити курс антибіотикотерапії, та вартість ліків понад 20 000 гривень, і за минулий рік дівчинка пройшла два таких курси. Зараз стан знов погіршився і знову потрібні ліки. І гроші.

    На двотижневий курс Аліні потрібно 14 упаковок Зівоксу 600мг вартістю 7000 гривень і 84 флакони Цефоперазону плюс 1г вартістю також 7000 гривень. Окрім антибіотиків потрібно ще 30 ампул пульмозиму вартістю 8000 гривень, та ним, на щастя, ми можемо забезпечити дівчинку. А от з антибіотиками біда…

    Алінка дивовижна дівчинка, дуже скромна, дуже мила і гарна, добре вчиться, має багато друзів. Дорогі ліки просто не по кишені батькам дівчинки, тим більше зараз, коли батько Аліни лежить зі зламаною ногою і сам потребує лікування. А окрім цих ліків, є препарати які дівчинка приймає постійно – креон, урсофальк, аквадетрин… Мамі дівчинки просто нікуди більше звернутись по допомогу, їй ніхто не допоможе окрім нас.

    14 000 гривень – невже це багато? І Алінка знову зможе дихати, і на цілих пів року повернеться додому.

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна перераховувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Гавриш Аліни.
     
  10. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Лядов Юра. Лише 5 днів на диво.

    "Наталю, скоро весна, наша третя весна у цих стінах ... ", і стільки болю в тих словах, що хочеться світ перевернути, тільки б більше ніколи цього не чути.

    Щоразу спілкуюся з мамою Юрчика Лядова і щоразу дивуюся мужності тієї жінки. Звичайна родина - тато, мама, син. Звичайні люди, життя яких розділилося на "до" і "після" одним страшним - "у вашого сина рак". А потім, коли здавалося все уже позаду, підступний удар долі і все знову. Тільки тепер ще страшніше, бо виснажений організм дитини щоразу гірше відновлювався після кожної хімії, а ще й попереду єдина альтернатива - пересадка кісткового мозку від неродинного донора і захмарна, як для звичайної родини, сума - майже 103 тис євро.

    Тільки вони знають, як вистояли в той страшний момент і чого їм то вартувало. Як відчайдушно вони зверталися до всіх, в надії на порятунок, як по копійчині збирали ті кошти, щоб дати шанс своїй дитині, щоб дати надію. Я намагаюся не торкатися відкритих ран, але раз по разу бачу, як змінюється вираз обличчя, як тривога стирає посмішку, як очі наповнюються сльозами.

    Зараз уже більшість шляху позаду, вже завершилася остання хімія і Юрчик у лікарні піднімає показники. А за місяць він вже має бути у стерильному боксі, на шляху до свого нового життя.

    "Єдине, чого я хочу - бути таким, як усі. Ходити в школу, грати з друзями і просто жити" - ці слова 13 річного хлопчика немов би гострим лезом по серцю. Він вірить, вірить в нас дорослих, що ми не зрадимо, що зможемо зробити для нього диво і він буде "просто жити".

    Зараз, для того, щоб здійснилася Юркова мрія, бракує не так вже й багато по міркам онкології - 132 838 грн. (10 627 Є). Разом з цими грошима унас вийде 60 тис Є - саме стільки потрібно внести на рахунок клініки, за 14 днів до ймовірнаї дати операції.

    Зважаючи на всі обставини, клініка погодилася розпочати останній етап лікування без повної передоплати, але 60 тис - це той мінімум, без якого вони не почнуть. А ще ми маємо "подарунок " від держави, яка вкрала у хворої дитини іще тиждень, адже тепер, щоб ми, як фонд, могли здійсни оплату Юркового лікування за кордоном, нам треба за 6 днів до оплати, відправити повну суму коштів у банк на купівлю валюти. Не знаю з яких таких міркувань ця норма стосується благодійних фондів, які оплачують лікування дітям, але зараз у нас немає ні часу, ні можливостей сперечатися, а одже у нас лишається один тиждень.

    Усього 5 днів, щоб знайти 10 627 Є і врятувати життя хлопчику, який три роки мужньо бореться за те, щоб просто бути таким, як усі.

    050-430-71-88(Наталя) / 050-370-90-02 (Марина)

    Реквізити для надання допомоги:
    Рахунок в Приватбанку 26000060442841
    МФО 325321, ЄДРПОУ 35620901
    Рахунок в Кредобанку 2600001336292
    МФО 325365, ЄДРПОУ 35620901
    Призначення платежу - добровільна пожертва для Юри Лядова

    звіт по збору http://www.krylanadiyi.org.ua/
     
  11. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ангел. Софійка Єфіменко…

    Два тижня тому 1 березня від нас пішла Єфіменко Софійка. Ті, хто знав і любив дівчинку зрозуміють, і, можливо, пробачать те, що мені знадобилось два тижня щоб написати…

    Софійка була надзвичайною дитиною, надзвичайною дівчинкою, надзвичайною людиною. Так, не зважаючи на вік, Софійка встигла стати надзвичайною людиною – розумною, розсудливою, терплячою, відповідальною, доброю і мудрою, багато з нас, дорослих, не такі…

    Світла, працьовита, талановита просто безмежно – все, чого торкались руки дівчинки перетворювалось на прекрасні речі, картинки, сувеніри, прикраси, іграшки, просто чарівні дрібнички що тішили око і гріли душу. Особисто мені залишились на пам’ять мініатюрні сережки-яблучка… і безліч сонячних фотографій. Та образ Софійки яскравіший за самі світлі фото, бо картинка не може передати все тепло її посмішки, а пам'ять може…

    Я не буду писати, скільки всього довелось перенести дівчинці – для цього не вистарчить слів. Не вистарчить слів і описати, якою вона була – вона була самою-самою… Ми співчуваємо всім, хто знав і любив дівчинку і дуже дякуємо всім, хто роками підтримував її.

    Небеса стали світлішими, бо Софійка тепер там.

    М’яких хмаринок, сонечко… Вічна пам’ять.
     
  12. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Лесюк Віталік – третій рецидив.

    У Віталіка Лесюка третій рецидив рабдоміосаркоми параорбітальної ділянки зліва. Два тижня тому його прооперували в інституті Раку. Зараз хлопчик повернувся до Львова і йому потрібно чим скоріше починати хімію. Планується, що розпочне він її завтра, якщо все буде добре, однак, на перший блок бракує 3 флаконів Іринотекану.

    Всього потрібно 5 флаконів препарату, два вже є, ще три вже замовлені і до кінця тижня мають бути. По сьогоднішнім цінам вартість Іриноткекану близько 1000 гривень за флакон, «залежно від курсу долара», як сказали на фармфірмі. Три флакона – це 3000 гривень, а з зібраних для хлопчика коштів залишилось 150 гривень. Дитині потрібно 2850 гривень до кінця тижня.

    А тепер про Віталіка. Віталіку 10 років, а коли він захворів – було 5. Тобто вже 5 років він бореться з хворобою, бореться по різному, з допомогою операцій, хіміотерапії, променевої, а коли це все не допомагає – в хід іде оптимізм, невгамовність, непосидючість і нестримна енергія. Віталік живчик і непосида, яких пошукати. За всі роки його не могли втримати ні крапельниці, ні низькі аналізи, ні погане самопочуття. Просто «хлопчик-енерджайзер».

    Зимою 2010 він закінчив лікування. В 2011 стався перший рецидив. Зробили операцію, пройшли променеву і хімію, хвороба відступила. В 2013 стався другий рецидив – знову, операція, хімія і ніби все добре. Місяць тому пройшли контрольне МРТ і… Так, рецидив. Вже третій… Вітальку знов прооперували, цього разу видалили вже більшу частину ураженої ділянки, операція була більш травматичною і тепер у хлопчика не піднімається ліва повіка, сподіваємось, це не назавжди, але головне, щоб забрали все утворення.

    Тепер пора починати хімію і ми сподіваємось, завтра хлопчик її почне, однак, потрібно викупити решту препарату, адже пів курсу – це не лікування…

    Будь ласка, допоможіть Віталіку! Останніми п’ятьма роками свого життя він завдячує всім вам. Гікамтін, вінорельбін, МРТ, антибіотики – це все було придбано з вашою допомогою і на ваші кошти. Та, нажаль, все повторюється. І хлопчику знову потрібна фінансова підтримка, бо знову йде боротьба за виживання.

    До кінця тижня потрібно 3000 гривень і ми дуже сподіваємось, що зберемо їх. А якщо цей курс пройде успішно – а з цим хлопчиком він може пройти лише успішно - то за два тижні знадобиться ще 5 флаконів Іринотекану і ще 5000 гривень відповідно.

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Лесюка Віталія.

     
  13. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Віфенд для Марічки Кінаш. Ціна питання – 14700 гривень.

    Критична ситуація склалась у Марічки Кінаш. Вже другий тиждень дівчинка в реанімації, Марічка не може дихати без кисневої маски.

    Величезне спасибі всім, хто допоміг придбати для дівчинки антибіотик Цимевен, саме він врятував Марічку і вона знову змогла дихати самостійно, хоча тепер це відбувається лише завдяки масці.

    Та є ще одна проблема з легенями – грибкова інфекція. Марічка приймає Віфенд і сьогодні їй капають останній флакон. А потрібно ще 10. Вартість цих десяти флаконів складе 16500 гривень, плюс-мінус, бо ціни змінюються щодня. А зібраних для Марічки коштів залишилось 1800. Цього вистарчить на один флакон – його ми і замовили на завтра. А на післязавтра - поки що нічого…

    Марічка мужній і впертий боєць, нашу зачаровану принцесу атакують одразу два важких діагнози і безліч супутніх ускладнень, але вона не здається, вона дуже хоче жити і дихати самостійно, вона не може здатись зараз, коли вже стільки всього витримала!

    Марічка не раз дивувала лікарів, вперто витримуючи кожен удар долі і раз за разом долаючи кожен блок лікування. Але нас не дивує така Марічкина наполегливість, просто вдома в неї дуже багато справ – брати, сестричка, навчання, хатня робота – це все потребує її уваги і присутності. А ще Марічка невиправний оптиміст – в них вся сім’я така :)

    Будь ласка, допоможіть Марічці дихати!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Кінаш Марії.
     
  14. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Львівські новини – про всіх по трошки.

    У Львові проходять лікування кілька діток, яким зараз вкрай потрібні ніби і невеликі кошти, але їх немає зовсім, і тому просто біда… Саме про них я і хочу розповісти.
    Перша з них – Попіль Соломійка. Дівчинка вже рік в лікарні, але «нашою» стала зовсім недавно, Соломійці рік не могли встановити діагноз, лише два тижні тому їй діагностували гостру недиференційовану лейкемію, яка зустрічається досить рідко і лікується досить важко.
    Соломійці постійно потрібен Флуконазол, якого немає у лікарні. З одного боку, 50 гривень за флакон – не дуже багато, але наразі потрібно 15 флаконів, вже тиждень батьки купують його, і не відомо чи цими 15 флаконами все обмежиться.
    Дівчинці потрібно 750 гривень на 15 флаконів Флуконазолу.

    Наступний - Петрик Юрчик, наш давній знайомий, який закінчив лікування. Тепер Юрчик приїжджає лише на обстеження. Однак, все не так райдужно, як би мені хотілось розповісти. Пухлинка у Юрчика в важкодоступному місці, в самому стовбурі. Він пройшов курс хіміотерапії і променеву, оперувати його ніхто не взяв. Зараз батьки возили документи в Москву, відповідь та сама – чекати і дивитись…
    Минуло три місяці з попереднього обстеження, і завтра у Юрчика планове МРТ, яке має показати, що там відбувається в маленькій голівці. Вартість обстеження лише 950 гривень, та їх, нажаль, нема. Тому, ми дуже просимо допомогти нам оплатити таке необхідне обстеження для Юрчика.

    Ще один хлопчик – Полуситок Павлик, якого ми досі не змогли сфотографувати через те, що він в реанімації. Павлику потрібне спеціальне довенне харчування Нутріфлекс ліпід, вартістю 402 гривні за упаковку. Потрібно наразі три упаковки – це 1206 гривень. Зібрано для Павла 306 гривень, бракує ще 900.
    У Павлика Нефробластома лівої нирки з метастатичним ураженням легень. Якщо він зараз викарабкається – у хлопчика є всі шанси на одужання, оскільки з цим діагнозом наші лікарі мають багато досвіду і багато пацієнтів, які потім роками приїздять лише на обстеження.
    Але зараз головне для Павлика вийти з реанімації, адже поки він важкий, про хімію не може йти і мови, а без хімії пухлина завжди починає рости… Павлику дуже потрібне довенне харчування, більше нічого він не засвоює. Поки що три пакети – далі буде видно. Ціна питання – 900 гривень.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для П.І.П. дитини.

    Ми дуже вдячні всім вам, хто підтримує наших дітей і навіть в скрутні часи знаходить час і можливість допомогти. Ви не уявляєте, як багато ваша підтримка значить для батьків та хворих діток, для лікарів, яким є чим продовжувати лікування, а часто і ми спимо міцно лише тому, що хтось з підопічних вчасно заступив на хімію ))
    Дякуємо вам!
     
  15. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сьогодні зранку подзвонила мама Тетянки Кулакевич – малеча знову без памперсів, без серветок і без дитячих пюре, словом, тили не прикриті зовсім… Вони весь час в лікарні, бо Таня потребує постійного догляду лікаря. Їсти погоджується тільки дитячі пюре «Хаме» і «Гербер», і то не всі, добре, що взагалі хоч щось їсть. Ну, а ціни ростуть щотижня…

    В день Тетянка з’їдає 2 баночки – фруктове і м’ясне, отже на місяць потрібно 60 штук і вартують вони зараз близько 900 гривень. Також постійно потрібні памперси, вологі серветки та різні ліки. Сьогодні ми замовили харчування, памперсів та серветок на 1350 гривень, бо на завтра вже немає нічого. Однак є маленька проблемка – наразі у нас немає цих коштів, а оплатити потрібно максимум до п’ятниці.

    Будь ласка, допоможіть прикрити Тетянку. Пюре і памперси потрібні постійно, можна переказати кошти, а можна придбати памперси чи серветки, Тетянці однаково)) Тільки, будь ласка, підтримайте малечу, бо без нас вона не впорається.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Кулакевич Тетяни.
     
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Недавно на вулиці бачила дівчину з ящичком (вилетіло з голови де саме, здаэться в центрі біля Антошки), яка збирала кошти на лікування дівчинки від імені вашого фонду. Це ваші волонтери?
     
  17. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Натуля, НІ! Наші волонтери зіскриньками не ходять! Ось сатус нашого директора на фейсбуці https://www.facebook.com/lipska.nataliya :

     
  18. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Щойно через Приват 24 перекинула 50грн. Думаю ви самі краще знаєте кому терміново потрібні ці гроші.
     
  19. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Лесюк Віталік – у вівторок наступний бій.

    Віталік Лесюк успішно пройшов перший курс післяопераційної хіміотерапії Іринотеканом і поїхав відпочивати додому.

    Віталік все проходить успішно – і хімії, і оперативні втручання, і променеву. Іноді просто зло бере, що при всій його енергійності та волі до життя хвороба ніяк не відступить!

    У Віталіка третій рецидив. Однак, знаючи малого, ніхто навіть не сумнівався, що треба мерщій приступати до лікування! Операція пройшла успішно, Віталік швидко відновився і одразу приступив до хімії. З хімією те саме, пройшов блок, одразу підняв аналізи і в вівторок вже готовий продовжувати! Тобто, все, що залежало від нього – Віталік зробив.

    Але є дещо, що не залежить від 10-ти річного хлопчика. Наприклад – відсутність препарату і коштів на його купівлю. Три тижня тому Іринотекан коштував ще 1000 гривень, вчора – коли ми його замовляли – 1250 гривень за флакон, але нас попередили, якою буде ціна, коли він приїде – фарм фірма не знає…

    Віталіку потрібно 6 флаконів. По цінам на вчора це 7500 гривень. А зібрано 2455. До вівторка потрібно ще 5045 гривень. Ми дуже просимо, підтримати нашого незламного бійця і допомогти нам викупити препарат. І дуже сподіваємось, що станеться диво і ціни нарешті зупиняться…

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Лесюка Віталія.
     
  20. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дитяча лікарня на Орлика СОС!!!

    В ІІ хірургії КМДКЛ на вулиці Орлика проходять лікування найменші з наших підопічних. Сюди потрапляють немовлята з вродженими патологіями (вадами печінки, жовчовивідних протоків, стравоходу, внутрішніх органів і т.д.). Наразі наші найменшенькі ризикують залишитись без ліків.

    У теперішні непрості часи важко всім, а найважче тим, у кого хворіють діти. Малюкам потрібно дуже багато різних медикаментів – від шприців до дорогих антибіотиків. Ми розуміємо, що криза торкнулась всіх в цій країні, однак, якщо ми ще можемо фігурально кажучи, «затягнути паски», у надії на кращі часи, то хворі діти чекати не зможуть.

    Без розчинів, антибіотиків і розхідних сьогодні у цих малюків просто не буде завтра. І ми дуже просимо забезпечити їх необхідним!

    Отже, наразі потрібно:

    Цефоперазон плюс 1г – 30фл х 90,00 = 2700,00

    Цефтазидим 1г – 20фл х 32,00 = 640,00

    Сульбактомакс 1,5г – 50фл х 43,00 = 2150,00

    Аміноплазмаль – 10фл = 1072,00

    Рінгера р-н 200мл 60фл х 7,50 = 450,00

    Глюкоза р-н д/ін 10% 200мл 60фл х 6,65 =399,00

    Флуконазол 200мг 200мл 10фл х 51,00 = 510,00

    Метронідазол 100мл 20фл х 4,40 = 88,00

    Вікасол амп №10, 5уп = 91,00

    Тіаміна хлорид-Д (віт Б1)5% 1мл №10, 5 уп = 61,00

    Креон 10 000 од капс. 2уп = 200,00

    Лінекс капс. №32 2уп = 200,00

    Пластир Ургосивал 5мх5см 5шт = 187,00

    Шприци «10», «20», «2», «5» по 150 шт = 370,00

    Рукавички н/ст. оглядові Медіум – 200шт = 270,00

    Це – місячна потреба відділення. На купівлю повного списку нам потрібно 9400 гривень. Однак, ми можемо наразі витратити не більше як 2800 гривень, бо окрім цього відділення у нас ще є три відділення на Дністровській.

    Цього вистарчить на придбання розчинів, таблеток, шприців і розхідних – це те, що необхідно вкрай і чим скоріше. Та перші і найдорожчі позиції лишаються неприкритими і малюки залишаються без антибіотиків та аміноплазмалю.

    Ми дуже просимо допомогти нашим дітям продовжити лікування!


    Кошти можна переказувати на реквізити фонду , вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва.