А ви вірите в ПДП?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У мене цього разу дві ПДП. І то розбіжність якась аж надто велика, як на мене. За УЗД 9 липня, а "за спостереженнями" - 25 липня.

    З одного боку дуже зручно, бо на роботі сказала, що 9 липня й можу піти у декретну відпустку раніше. З іншого боку, лікарі тут дуже за дату хапаються (мабуть, як і українські) й починають про переношування говорити.

    Народжувати я буду з акушеркою, тому ми з нею домовилися користуватися числом "ні вашим, ні нашим" - 20 липня. :girl_haha: Коротше, ситуація з ПДП більше ніж кумедна.

    А ви прив'язуєтеся до ПДП? Якої дати дотримуєтеся, якщо маєте 2? І чи вірите в переношування, коли лікарі починають говорити, що вже задалеко?
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    в мене була одна ПДП, її ставили різні узидисти під час обстеження на різних термінах. кажуть, що якщо узд зроблене до 10 тижня то більша ймовірність встановити точну ПДП ну наскільки то можливо:) так от, ПДП була 26 травня, а 27 травня я пішла до лікаря в пологовий щоб разом перерахувати скільки я б могла "переносити", посунули ПДП до 3 червня. Народила 29 травня:girl_in_love:
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Обидва рази лікарі дивились на ПДП по місячних. Розбіжність з узд також становила ледь не 3 тижні, проте на це не дуже дивились. Старшого сина народила в 42 тижні, 3.600 без ознак переношеності. Другого - рівно в 41 тиждень, 4.200 з ознаками незначного переносу. Якщо Бог дасть ще дітей, точно підбрешу ПДП по місячних, бо дійсно з 39 тижнів лікарі починають трохи присідати на мозги...
     
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Для мене ПДП скоріше орієнтовна дата ніж точна. Враховувала ймовірні +/- . З Данилком особливо не задумувалась, орієнтувалась на близькі дати навколо 9 травня. Народився 8-го. І по УЗД по місячних вирахували 9 число.
    З Тімофієм теж збігались прогнози з УЗД і місячними - 24 травня. А ось тут мені вчепилась в голову дата 18 травня. Чогось я була впевнена, що народжу до 24-го. І 18 травня я відчула легкі перейми. Але мала ще трохи справ на той день (ми щойно переселились), то думала - аби витримати до вечора. Так і сталось - 18 травня о 22 год. ми поїхали до пологового і о пів на першу ночі маля народилось. Мої передчуття помились на пів годинки :)
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    За моїми підрахунками ПДП мала бути 28-29 числа. По всіх УЗД - 29. Огляд за 8 днів перед пологами у лікарки. з якою мала народжувати- її "вердикт"- "дитинка народиться за тиждень). Реальна дата народження- 28 з вагою майже у 4 кг( один день до рівно 40 тижня і поставленої ПДП "не дотягнула"). Так що у мене все зійшлося. Натомість жодний із моїх племінників не народжувалися у ПДП- двоє з них народжені в кінці 41- поч. 42 тижня без ознак переношування і з вагою у 3600. Я і мій брат обидвоє народжені у кінці 42 тижня, тільки я без ознак переношування і з вагою у 4300, а у молодшого брата були яскраво виражені ознаки переношеності і вага більш ніж на кілограм менше, ніж у мене- 3200.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Як правильно порахувати ПДП? Рахується від першого дня останніх КД? А якщо таку дату не пам"ятаю, але точно знаю дату зачаття, як тоді порахувати?

    З Софією мені одна лікарка ставила ПДП на 3 січня, інша на 4. Розрахунки підтверджували і УЗД також. Так і народились 4 січня.
     
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    ПДП, за лікарськими розрахунками, аж занадто узагальнений термін. Прив'язуватись до неї можуть жінки з незмінним "середньостатистичним" циклом (28-30 днів). У мене ж, з моїм непередбачуваним, яикй становив то 30, то 40 днів, лікарі двічі помилились.
    При першій вагітності, ПДП в мене було на 20-21 березня. Я собі нарахувала на початок квітня. Мені, звичайно, ніхто не вірив. І, хоч спочатку, була розбіжність між рез-ми УЗД і місячними, у лікарів це вважається допустимою помилкою (+- 2 тижні - це нормально, як мені пояснили.) Дитина в мене була крупна, тому УЗД потім вирівнялось з лікарськими підрахунками по місячних. 29 березня, нібито на початку 42-го тижня мене стимулювали. Дитина народилася 4100, але не переношена. Тобто мої власні підрахунки були самими правильними.
    Вдруге, я вже лікарів не слухала. Я знала, що в мене овуляція відбувається не на 15 день циклу, як вони рахують, а значно пізніше. І вирахувала собі термін 25-30 липня. Лікарі ж поставили ПДП на 15 липня. На початку, знов була велика розбіжність між УЗД і датою по місячних (УЗД, до речі, на ранньому терміні правильно все показало), і скільки я не доказувала, що народжувати буду пізніше, лікарка сміялась та обіцяла навпаки, передчасні пологи. В рез-ті, доцька чемно народилась 29 липня, звагою 4400, але без ознак переносу.
     
  8. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    В нас було узд на 12 тижні. Тут вважається, що воно точно визначає дату пологів. Після цього узд вже ні акушери ні лікарі навіть датою місячних не цікавляться і не зважають на неї. То оце узд поставило дату 24 листопада. По місячних виходило 1 грудня. Я була впевнена, що народжу ще до 24, бо маю стабільно короткий цикл. Доня народилась 3 грудня, вагою 3800 і ознаки переношення були.
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    По всім УЗД і по місячних виходило 6, 7 число, лікар з пологового казав що народжу за 2 тижні до ПДП, а вийшло що народила 16, ознаки переношення у синочка були.
     
  10. Сонечко

    Сонечко New Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Донечку свою народила на початку 42 тижня. ПДП була 12 жовтня, один лікар взагалі з цілковитою впевненістю сказав, що народжу 7 жовтня, а мені чомусь при першій думці про дату пологів (щойно я дізналась що вагітна) - прийшла дата 19 жовтня, так і сталось, народились ми 19 жовтня о 05.20, були правда ознаки переношеності.
    Вчора була на УЗД, термін по місячних і по УЗД співпав - рівно 29 тижнів. Але щось цього разу інтуіція мовчить, зовсім ніяких думок стосовно дати пологів. ПДП - 11 квітня. Але поживемо - побачимо. Дуже хочеться щоб на Паску (15.04) бути або ВЖЕ вдома, або ЩЕ вдома!
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Переше УЗД у мене було на 19 тижні, то поставили ПДП 21серпня і по місячних теж. Я собі рахувала по зачаттю, бо точно знала, коли було, то мало би бути ПДП 1вересня, ми народилися на 41 тиждень і 3 дні, 31 серпня без ознак переношуваності.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Угу, аналогічно.
    Точно знала, що Роміка зачали 16 листопада. ПДП по місячних ставили на 11 серпня.
    15 серпня ніяких ознак що народжуватиму не було, цей день ми проводили з чоловіком в різних кінцях міста, я тусувалась з друзями в Озерному краї, потім по гостям, а він поїхав на день народження до друга. Проте, я саме в цей день (чомусь як в воду дивилась) попросила його не вживати спиртного...Ми зузстрілись біля вхідних дверей нашої доми об 11 вечора, попили чаю, помились, прилягли потириндіти і пообговорювати пережитий день...і в мене відійшли води.
    Рівно за 9 місяців від дня зачаття - 16 серпня, Ромка народився на цей світ. Не переношений, 3750, і 9 по Ангару.
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    По УЗД я мала народити 25 грудня, по місячних 27 грудня. А народила 31 грудня у повний 41 тиждень і дитина мала ознаки переносу.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    У мене ніразу ПДП не спрацювало. Діти народились двоє на місяць швидше, без ознак недоношеності. Анну витягли на 38 тижні з ознаками недоваги, а Андріану на 37-му тижні витягли без ніяких ознак недоношеності чи будь-яких інших вад. Хоча у мене цикл стабільний 28 днів. От і будь мудрий!

    Щоб легше було зрозуміти. В Данила ПДП було 6-те Січня, а він народився 12-го Грудня.
    В Юліани ПДП було 10 Жовтня, а вона народилась 14-го Вересня.
    В Анни було 5-го Травня, а витягли 23 Квітня
    В Андріани ПДП було 10 Травня, а витягли 22-го Квітня.
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Я родила рівно в 39 тижнів, то мій лікар казав, що то трохи скоро, треба було ще тиждень поносити, я і сама це якось відчувала , але сама винна, бо напередодні несла важку сумку
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    В мене найближчими до істини виявились результати першого УЗД: прогнозували 10 червня, малий народився 8. Два наступні УЗД досунули мені дату аж до 18 червня. ПДП по місячних в мене не було, зате офіційно фігурувала вичислена мною дата, я теж не сильно помилилась - 12 червня.
     
  17. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    А в мене, чомусь, все було дуже чітко. По місячних було 1 грудня, і декілька УЗД теж прогнозували 1 грудня. Правда, народилися ми на 38-му тижні, і при народженні 38-му тижню і відповідали. Аж не цікаво :)
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Додай ще 2 тижні й будеш мати лікарський термін вагітності. ;)
    Ну от цього не можу зрозуміти. Значить, у такому випадку ПДП шкодить. Чому лікарі бояться довіритися жінці та дитинці? Тим більше, якщо вагітність здорова.
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Саме таким способом я собі і поставила місячні, яких тоді не було, і та дата фігурувала надалі всюди, бо я дуже добре знала коли була овуляція.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А ви вірите в ПДП?

    Цікаво, тут кажуть, що до 10 тижня, бо далі вже похибка велика, а до 10 - 3 дні. Я власне була на дуже ранньому терміні зараз, того й думаю, чи вірити, чи не вірити. :xaxa:
    Попереднього разу мені сказали 14 вересня, а малий 8-го народився.
    Натусько народився в 39 тижнів і 1 день. Моя акушерка казала, що це ідеально!
    Розкажіть мені будь ласка, що то за такі ознаки.
    Я до УЗД була впевнена, що дата зачаття - 29 жовтня. Тим більше, що 23 жовтня робила тест і був негативним. А вже 6 листопада - позитивним, при тому смужечка ледь помітна. За УЗД ж виходить, що я завагітніла на початку жовтня, при тому що в мене в середині місяця були кд. Коротше, далі не знаю, що думати...