А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там всього то аж 5 коржів . З опису і коментарів можна зробити висновок, що не важко. (Якщо шо, то млинці печу сама, часто і багато - маю зразу 2 пательні для млинців. То просто Нірвана для мене, як і прасувати:girl_crazy: . Ну і я думаю в духовці не гірше вийде!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Фішка в том:), що те тісто повинно просочитись і постояти, тому начинка повинна бути з сиропом.Тісто втягне його і просочиться, бо відразу коржі будуть "дубові" але потім буде смачно 100%.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Теж думаю, що смажити коржі то лишні заморочки. Краще те тісто спекти, рецепт від цього не постраждає. Ще пораджу розкачувати прямо на пергаменті, бо перенесення розкачаних коржів на бляшку особисто мене може довести до сказу)))) і пильнуйте, бо печеться дуууже швидко. Ну і якщо то для домашніх до чаю, то зручніше нарізати прямокутний пляцок.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Печу аналогічний в духовці,дуже смачний.На третій день особливо
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якраз добре пропитається. Прям як борщ:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Господиньки, киньте в мене лінком на цікавий ( щоб гарний був у розрізі), смачний, легкий у роботі ( щоб з першого разу вийшов) пляцок! Бо постійно печу одні і ті самі пляцки, вишиванку, слойку, празький, жишовник, домашнім подобається, а мені набридло!( Буду всім безмежно вдячна!!!:girl_in_love:
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хотіла попитатися, от трапляється мені багато класних і відносно простих рецептів. І там треба курку, грудку, філейку. А не їмо ми її, хіба домашню, і то в бульйон, бо тверде мясо. Пробувала замінити на індика, але він навіть приготований мені трохи жорсткуватий, хіба готувати як говядину, з вином. З перепілок мяса мало, і дітям отак просто не даш, бо кістки. Може я не знаю якогось лайфхаку, що зробити з індиком, що було так ніжно, як курка?
     
  9. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Зайдіть на сайт Дрімфуд, особливо на його форум і наберіть у пошуку "пляцок". Там будете мати ідей, що пекти на пару років вперед.


    В мене може трохи банальне запитання, але спитаю. Як зробити вареники з самої картоплі (без цибулі у начинку) смачними. Я завжди смажу цибулю на румяно, додаю до картоплі, сіль, перець. Ну і це все разом дає смак. А тепер просять зробити без цибулі, але мені здається, що це буде прісно і не смачно.
    І ще поділіться секретами смачного фаршу на пельмені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Картопля-сіль-трошки домашнього сиру.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Телятина, свинина, цибуля 1:1:1. Можна замість солі дати соєвий соус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    До пельменів смачно терти цибулю і можна трохи кропу дати.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ви стільки багато цибулі даєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    до фаршу даю трішки білого розмоченого хліба, не таке тверде буде.
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Аж пішла зважила велику цибулину :))) Ну так, борщанула трохи.:))) На 0,5 кг м'яса даю велику цибулину (180 грам заважила). Тобто пропорція свинина, телятина залишається 1:1, а цибулі трохи менше - 0,7 якщо грубо. Ну, але кожен собі на око може регулювати. Колись в дитинстві тато однокласниці здав фарш на чебуреки, досі його для всього використовую. Соковитий такий виходить. До речі, колись не мала звичайної то давала червону або білу салатну. Соковитість така сама, а смак ніби ніжніший.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Хаха, я так собі думаю, що то забагато )))

    Я ще трошки менше даю. Зазвичай середню цибулинку.
    Хліб, розмочений в молоці люблю дати, інколи часничку два зубці, ну і зелень даю.

    Сьогодні смажила котлетки, то вже кличуть мене з холодильника )

    Але така пізня година, почекають до завтра )
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Їсти з маслом і сметаною.:)
    Картоплю обов"язково добре випарувати.
    Якщо дуже важливий запах цибулі- поварити цибулину очищену разом з картоплею, перед тим, як сціджувати, викинути.
    Перемолоти м"ясо, додати трошечки води (кімнатної температури), натерти цибулі, перець, хто там шо бажає. Тоді збити як на котлети (обов"язково) і поставити на пів години в холодильник щоб м"ясо пробралось запахами і втягнуло воду, стало соковитішим. Чим більше в м"ясі жиру, тим менше потрібно води. Якщо сама курка, то води не треба, в яловичину обов"язково. У мішаний по ситуації.:) Фарш має бути мяким, не твердим і не рідким.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Порадьте будь ласка, що смачного приготувати з гарбуза.

    Надіслано від мого SM-A320F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я готую пиріг, Homemade Pumpkin Pie | SimplyRecipes.com за цим посиланням. Дуже смачно.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мій фаворит осені
    Потрясающе ужасный тыквенный чизкейк без выпечки - Andy Chef (Энди Шеф) — блог о еде и путешествиях, пошаговые рецепты, интернет-магазин для кондитеров

    Правда, особисто я роблю його в два етапи.
    Один ден печу вівсяне печиво (з цієї порції залишається просто з'їсти) та варю домашнє згущене молоко. Я просто магазинних солодощів не вживаю.
    На наступний день складаю. Люблю його за швидкість та натуральність і відсутність "тіста".

    Ну і суп.
    Пряний гарбузовий суп. - Levik Sweet
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  21. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, маю інтелектуальне запитання))
    Капустяні листки не затвердіють, якщо їх зварити одного дня, а голубці робити наступного?