А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    От власне на той випадок я й описала "план Б". Бо ж не у всіх може є блендер :)
    п.с. Я теж за смаком даю трошки більше лимонного соку. Правда я думала що то просто від різниці між соком і оцтом :)
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я гіркий сир заливала свіжим молоком, дала йому постояти ніч і знову відігріла сир, гіркота пропала.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    дівчата, купила вперше моцарелу (125г), що з нею робити? як зїсти найсмачніше? п.с. духовки я не маю, тільки мікрохвилівка.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    з моцарелкою зробіть собі капрезе
    помідор ріжете кружальцями, моцарелку сціджуєте від юшки і теж кільцями, все викладаєте по колу на тарілочку, поливаєте оливковою олійкою - трішки, краплею винного оцту за бажанням, солите, перчите, посипаєте базиліком. як нема то мята буде не гірше. я оцту не даю. можу зверху кинути кілька маслин.
    для куштування сиру вперше - то певно найкращий рецепт аби розпробувати істинний смак моцарелли.
    [​IMG]

    бо для гурманів можна і маринувати, і піци пекти з нею, і салатів моря...
    але поєднання з помідорами, базиліком і оливу напевно завжди буде найвиграшнішим =)
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    в моєму капрезе ще є авокадо і песто:nyam2:
    десь зустрічала ще поруч на тарілці руколу приправлену бальзаміком-теж з моцарелкою і помідором не покусались:), а загалом погоджуюсь, що
     
  6. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Дівчата, як правильно стушкувати домашню качку, щоб вона була м"якою і без запаху?
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    і запекти гуску ...
     
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я стараюся відносно молоду брати. І завжди даю кмин і часник (відносно більше, ніж до всіх інших страв). Качки-гуси люблять ці складники. Тому ніколи запаху ніякого нема, а навпаки - на перший поверх чути той аромат!:nyam2:
     
  9. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    краще отаку спекти качку - смачнюча! вийде і мякенька, ніжна і оригінальна:girl_tender:
    П'яна качка
    качка вагою 1,8 - 2 кг - 300 грам печінки качачаої чи курячої, 2 зубці часнику, 4 гілочки розмарину, листя шавлії, 250 мл червоного вина, сіль, перець
    качку відварювати в кипячій воді 30-40 хв. за цей час збити в блендері сиру печінку з часником, розмарином, вином, сіллю та перцем. в підварену качку (в середину пустоти) влити 2/3 сумічі печінкової - і зашити, щоб не виливалось. качку посолити і поперчити зверху і решту суміші вилити на качку. запікати в духовці 2,5-3 год.
     
  10. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Дівчата захотіла капуснячку, а не знаю як його правильно варити, поділіться смачним рецептом, я знаю що його варять з пшоном, а чи можна ще з чимось?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    ХЕЛП, маю пів індика, що такого можна смачного зготувати.....як гарно протушити в чомусь......
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Навчіть мене робити жульєн з курки і печериць.
    І запікати бульбу з мясом в духовці.
    ДЯКУЮ! Буду мати гостей заграничних, мушу щось придумати.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    В жульєн курка має бути готова, тобто попередньо зваріть собі росіл :)
    Зараз кину легкий і зрозумілий перепис приготування жульєну з грибів. Роблю саме так дуже часто і мої всі страшенно люблять. Особливо, якщо його вкласти в булочки, з яких попередньо вибрана мякіш.

    Запіканка мяска з бульбою яка має бути? Шарами, чи все перемішане в стилі раґу?

    А де друга половина? З індичих крил я люблю варити росіл. А грудинку просто запекти, а потім подавати з грибовим сосом. Індика треба вміти готувати, бо він робиться сухий. Всеж, грудинку я б запекла, а ноги і крила - на зупу. Я не люблю готувати грудинку з ногами в одному тушенні. Або ціла птиця, або ноги окрему а грудинка окремо. Надто різне м’ясо.
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А холодець з них просто відмінний!
     
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я також відварюю курку, готую підливку з печериць на сметані з цибулею. Потім викладаю в жульєницю - куряче філе (нарізане невеликими кубиками), даю ложку а то і дві столові ложки печериці, і все затираю сиром. В духовку на 5-7 хв.

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:03 ----------

    Звари з нього холодець.
    Можна його розібрати крила, лапку - на бульйон, грудку - котлети.

    Я перш ніж запікати картоплю з мясом, то її підварюю в соленій воді (вже розрізану на 4 частини, так гарно буде), щоб вона покипіла хвилин 3-4, потім воду зливаю. Картоплю викладаю на деку змащену оляєю. Картоплю - перчу, присипаю травками-муравками, зверху викладаю мяско, або перекладаю - шар картоплі, шар мяска. А останній час, з мяска робила фарш, (який заправляла як на котлети: хліб, яйце, спеції). З фаршу крутила маленькі фрикаделькі, і викладала на деку - дві картоплі, одна фрикаделька, помілор...і так поки все не викладу. Потім зробила заправку на сметані - сметала 300 гр+1 яйце+сіль+перець, і тим всім залила свою картоплю. Потім це все засипала сиром, але гострим! Смакота була!
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Чудова ідея з фаршем. А я картоплю не відварюю, а просто краю на невеличкі кусочки і включаю духовку на найменший вогонь. Закидаю все в рондельок/гусятницю (на дно цибуля, далі покраяне м’яско приправлене звичайно ж, морква, селера, перець, бульбочка і можна помідорчик) накриваю і запихаю тліти в духовці. Воно так собі сидить зо дві години а потім - смакота!

    Тільки треба незабувати все приправити сіллю, перцем і улюбленими приправами.
     
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Марусино, по суті можна давати все що є в холодильнику :)
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А води-олії не треба? В свому соці? І яка приблизно т-ра, бо в мене найменша то 60С
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    То вже на ваш розсуд. Можна дно змастити олією, але якщо м’яско жирне то воно пустить достатньо соку. Плюс, у всіх овочах є вода. Під час тушкування воно пусить сік.

    Якщо боїтесь, тоді можете додати 1/4 склянку води або води розведеної томатною пастою. Бараболька витягне всю зайву сіль ітак. Тому якщо вода пісна, той страва може вийти трохи недоправлена. Отже, воду треба чуть підсолити.

    Я сметани не даю, але забажанням можна додати до води і ложку сметани.

    Температура - 180 градусів цельсія. Можна зробити так, перші 20 хвилин 220 градусів, а потім скрутити до 180 і так тушити.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    шо б таке з брокколі зварганити
    підсіла останнім часом
     
Статус теми:
Закрита.