А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Навчіть мене готувати супи-пюре :). Сьогодні зварила цибулю, моркву і картоплю, посолила, поперчила, потім зблендерувала, вийшло зовсім несмачно. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:Так не люблю, коли в мене шось не виходить
     
  2. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я варила для малих - варила моркву, картоплю , брокколі, цвітну капусту , збивала разом з юшкою в блендері(але води має бути не дуже багато, бо буде рідке ). Потім виливала то в каструльку , додавала молока трохи, солила , трошки масла , дала кипнути раз і всьо , можна їсти. Таке файне , ніжно зелене , було .Горохову зупу так само роблю .
    Пропорції всіх продуктів на око .
     
  3. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Спробуйте: 30% сметану наніч вилити на марлю, натягнуту на банячок, трохи на крем-чіз мені було схоже. Бажано зверху ту "конструкцію" прикрити накривкою, щоб зверху не завітрилося. Марлю перекип"ятіть і складіть в 3-4 шари.
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Господиньки, підкажіть будь-ласка! Я купила свіжий базилік, щоб приготувати соус песто. Базиліку виявилося забагато і я б хотіла подовжити його термін зберігання. Думаю заморозити, але незнаю в якому вигляді? Думала порізати і так заморозити, але чи після розморозки він буде добрий? Маю ще одне питання: чи можна в соусі песто замінити кедрові горішки іншими горіхами, бо вони такі дорожезні?
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я заморожувала цілими листками, якості свої зберіг
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А мене будь-ласка навчіть рибні котлети робити. Такі, як у дитинстві і у всіх їдальнях. Яку рибу брати і т.д., ну як для чайників :girl_tender:
     
  7. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Насамперед на дрібні кубики нарізаю цибулю і тушкую до повної готовності, скибочку білого хліба (саму м"якоть, замочую в молоці), мелю філе риби (рибу вибираєте ту яка вам смакує). До фаршу додаю тушковану цибулю, сіль, перець, яйце, хліб, і хто додає трішки борошна а я люблю трішки додати панірувальних сухарів. На розігріту сковорідку викладаю котлетки, коли з двох сторін підрум"яняться, тоді допікаю ще їх в духовці (духовку попередньо розігріваю приблизно на 200 градусів).
     
  8. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Порадьте рецепт смачної Калити.
     
  9. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    завтра планую приготувати лосося в пароварці, тільки без поняття, чи його треба в якийсь маринад на ніч давати, чи просто якісь спеції перед пароваркою будуть достатньо?
     
  10. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    думала за вас ще вчора, але забула...:girl_crazy:
    незнаю які саме в вашому дитинстві котлети рибні були, але підберемо...
    Судак 135 гр
    або щука 165 гр
    або тріска 90 гр - філе все. підбираєте щось з того
    хліб пшеничний 70 гр
    молоко або вода 15 гр
    цибуля ріпчаста 30 гр
    яйця 1/4 шт.
    сухарі пшеничні 7 гр
    Філе риби без шкіри й кісток подрібнюють на мясорубці разом із розмоченим у молоці хлібом, додають пасеровану цибулю, сіль, перець і перемішують. З одержаної маси формують кульки-котлетки, змочують у збитих яйцях (за бажанням), обкачують в сухарях і смажать у жиру. Під час подавання поливають розтопленим маслом.
    Сподіваюсь, що як для чайника все добре вийде і відчуєте потрібний смак!

    ---------- Додано в 02:34 ---------- Попередній допис був написаний в 02:25 ----------

    в ідеалі маринувати - добре пасуватиме мед, сік цитрини/апельсина, соєвий соус, сіль, перчик, за бажанням дрібка гвоздики, кориці, насіння фенхелю...
    і буде мнямка:girl_tender:
    на 1 ст.л. меду - 3 ст.л. соєвого соусу і сік половинки цитрини - десь так...
    і не обовязково наніч. рибі і 20 хв для маринування часом досить.... тому наніч сенсу мало в тому вимочуванні...
    оптимально - маринад намішати, вилити до риби в посудину чи кульочок, щоб рибка гарно була покрита, крапнути туди трішечки оливи і на 2 год в холодильник. кілька разів перевернути...
     
  11. Mаrsela

    Mаrsela New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    хто може підказати, що можна зробити з домашнім сиром який гірчить (привезли з села багато і так жаль викинути:girl_sad: ) .
     
  12. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А не хочете все ж спробувати спекти сирник, адже до сирника дають цукор, масло і т.д. Можливо та гіркота пропаде?

    ---------- Додано в 04:21 ---------- Попередній допис був написаний в 04:19 ----------

    Можна дати горішки кеш`ю. Теж буде смачно.
     
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    ТО можна сирнички або пончики зробити, до них додають соду, а якщо сир гіркуватий, то навіть краще реакція піде.
     
  14. Mаrsela

    Mаrsela New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Дякую,спробую сирнички , бо до сирника багато яєць і цукру треба, а як буде гіркий то змушена буду в мусор стільки викидати продуктів:girl_sad:
     
  15. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    можна ще на твердий сир чи плавлений спробувати переварити... там теж сода, сіль, мало б гіркому добре приховати...
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я б не радила цього робити. Для того, щоб получився гарний сирник, сир має бути ідеальний.
     
  17. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я от дочитала нарешті всю тему з початку до кінця. Хочу поділитися своїм методом приготування майонезу. Може комусь знадобиться, бо завжди виходить :) і на смак як той ще радянський в скляних баночках :nyam2::nyam2:
    Роблю його ручним блендером. Для цього добре щоб посудина була досить вузька, а не, скажімо, широка миска(хоча вийде і в мисці). Є спеціальні в комплектах з блендерами наприклад. Підійде і стандартне поливане літрове горня.
    Два ЦІЛІ яйця(тоді немає шансу перезбити), чайна ложка цукру, чайна ложка солі(без вершка), чайна ложка гірчиці(я беру саму звичайну козацьку), столова ложка оцту, або можна замінити лимонним соком. Все це гарненько збиваємо і коли маса однорідна, починаємо по трошки доливати олії(500г). Продукти можна брати і з холодильника і кімнатної температури. Важливий нюанс - якщо якось так вийшло, що майонез не загус(місяць не в тій фазі:girl_crazy:), є спосіб врятувати продукти. Беремо ще одне яйце, збиваємо його знову ж блендером і тоді до того по трошки вливаємо суміш що не загусла. Гусне після того 100% :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    мав би вийти. я навіть раз радянським напіврозваленим міксером робила, то вийшов, правда не такий густий був.... головне олію по трошки доливати :)
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Давненько користуюся тим рецептом майонезу, який нам запостила innamorata (от лише додаю трошки більше оцту, він тоді гостріший), але маю досвід, що добре збивається тільки ручним блендером. В іншому випадку є висока ймовірність того, що вийде рідкий соус:girl_sad: От тільки признаюся, що всі складники включно з олією даю одразу, то виходить такий густий, що можу впевнено миску перевернути :)))
     
Статус теми:
Закрита.