12 річна середня освіта

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Фрезія, 1 Лютий 2007.

  1. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Мене непокоїть питання: чи поверне держава не просто "час", а два роки! моїй дитині, яка змушена буде вчитися 12 років замість 10-ти, як це було ще не так давно. У неї крадуть два роки! Чому, за рахунок яких дисциплін у порівнянні з 10-річною колишньою освітою? Для чого викладати в школах основи економіки чи там ще різну зайву як на мене гуманітарщину, якщо цей предмет може бути вивчений у тих вищих навчальних закладах, де це є профільним предметом?
    Невже потрібно сліпо наслідувати систему освіти США з тими 12-ма роками. До речі, один час у школах поширювалося тестування такого типу: вибір вірної відповіді з кількох наданих варіантів. Так ось таку систему запровадили вперше у США для розумово-відсталих дітей, бо ж їм важко було викласти знання, а от вказати на вірний варіант - значно легше.. Я не фахівець, тому можу помилятися щодо тестів, вони різні є. Але вчитися 12 років у школі - це занадто багато як на мене.

    Висновок: можу погодитися на те, щоб не школа давала дитині знання англійської, а я - самотужки (вдома і так картинки на дверях понаклеювані з англійськими словами), але навзаєм прошу повернути 10-річне навчання! бо наші діти не є такими вже некмітливими, щоб не осягнути шкільного рівня знань за 10 років, як це було до нововведень. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Вот тут я с Фрезией полностью согласен. И по годам и уровню образованию и слепому копированию американской системы. Все таки, нужно было найти какой то компромисс, чтобы и подготовить хорошо, и избежать субъективности в оценке и сделать это менее стрессово при поступлении в вуз.
    С другой стороны, тут уменя нет четкого мнения, может и есть серьмяжная правда в американской системе (тестирование) и более мягкая система образования исходя из того, что получение знаний не вызывает много стресса и человек спокойно учится всю жизнь. Хотя и там есть Гарвард, MIT, и др. сложные университеты.
    А юристы там в уважаемых юридических фирмах) вообще собачья профессия. Там стресс сплошной, и не только во время учебы но и минимум 5-7 лет после (без выходных и проходных). Но если выжил - станешь богатым и уважаемым.

    Одно забыл добавить. Почему то я уверен, что у Фрезии ребенок будет прекрасно знать и русский и иностранный. :) Думает человек об образовании серьезно.
     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    БравО! Прекрасне продовження теми! Повністю з вами згоден і вважаю, що перехід до 12 річної шкільної освіти це була вміло проведена диверсія проти України з метою підриву нашої освіти, а також задання шкоди державним фінансам.
    Не сліпо, а тупо.
    Не те слово, це - злочин!

    Це було б ідеально!:)
     
  4. piepie

    piepie Guest

    Відповідь: Чи поширюються правила форуму на модераторів?

    KabMiner'e, не спричинюйте і надалі тиск необґрунтованими инсинуаціями на кшталт: " ...перехід до 12 річної шкільної освіти це була вміло проведена диверсія проти України"
     
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Ех давно ви були в школі!Я живу поряд з гімназією і ліцеєм.Поряд забігайлівка.Учбовий день спудеїв починається з опохмела.Під час перерв безперервне паління папіросів.Кмітливість від того скаче до недосягаємого рівня,не говорячи про коефіцієнт розумового розвитку.З тої малої толіки учнів ,що мають масло в голові,до 11(12) класу з бажанням навчатись доходять одиниці,бо стадо переконує їх в протилежному.Потім ми дивуємось, що продавці 2 на 2 добувають на калькуляторі і потім ще здивовано показують добуток покупцеві.Але менше з тим.Ніхто з дописувачів не припустив що дванадцятилітка вимушений крок держави.З 2007 року контрактна армія,до 18 років роботодавці на роботу не приймають ,хіба-що канави копати.Так що краще хай палять в школі,два лишніх роки ,ніж шляються по вулицям і колються по "хазам".А особисто Вам пропоную простий вихід:одночасне навчання в старших класах школи і на молодших курсах ВУЗу,таким чином після закінчення школи дитина вже буде на третьому курсі ВУЗу.Бажаю успіхів!
     
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Правильно. Саме тому в СРСР ніхто і не тримав стадо в школі 10 років. Значна частина тих хто звик до стадного існування йшли після 8-ми років на навчання в ПТУ. Тут хочу нагадати, що право працювати громадяни нашої країни мають з 15 років.
    не бачу в цьому нічого вимушеного. Просто пішли на поводу зовнішніх структур. Різного там Болонського процесу і т.д.
    А що це за дивні альтернативи: або в армію, або канави копати? А чому б після 10 років навчання, як і раніше, не піти вчитися в ВНЗ, чи ПТУ, чи технічний ліцей (технікум)? І на роботу можна піти, маючи 17 років і паспорт в кишені. Можна навіть стати малим підприємцем. Я не бачу ніяких аргeментів щоб активну діяльність заміняти сидінням в школі.
    Стосовно одначасного навчання в школі і ВНЗ. - Ну це взагалі комедія. Якщо мислити хоч більш-менш логічно, то до освоєння курсу ВНЗ можна приступати після освоєння шкільного курсу, бо інакше вийде як в Зварича коли він казав, що у ВНЗ не довчився, бо ... треба було займатися наукою:D

    На кого я тисну? Сподіваюся що не на модератора?
    Жодного з пунктів правил форуму я не порушив, навіть якщо мої твердження є субєктивними і не дуже обгрунтованими, чи не так?
     
  7. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Как раз присоединение к этому Булонскому процессу и есть настоящее вредительство, лучше бы вернули старую советскую систему обучения, а не гробили ее в угоду непонятно чему...
     
  8. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Сину 17 років він вже на третьому курсі політехніки, навчався паралельно в гімназії та інституті, загальноосвітні предмети в гімназії ,предмети по спеціальності в інституті ,а Ви говорите Булонський процес....
     
  9. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Мдя. Колись в гімназіях царської Росії вчились по вісім років, при цьому окрім класичних предметів та іноземних мов обов'язково викладалась латина, а часто й грецька мова, на протязі декількох років. Я розумію, що за сто років кількість наукової інформації зросла не на порядок, а навіть більше, але для чого робити шкільну програму максимально широкою - "нє догоняю".

    Дійсно, одна з небагатьох переваг совка - система освіти. Я ще встиг :)
     
  10. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    І що були жовтенятком,піонером,а потім проти своїх внутрішніх переконань стали комсомольцем,бо хотіли мати вищу освіту,а молодим спеціалістом замість працювати по спеціальності, пішли роботягою,щоб стати комунякою,так як без партквитка на більш менш пристойну посаду було нічого і розраховувати.Розбирали Вас на комсомольських зборах в школі,вузі,аспірантурі?Попадали в в число неблагонадійних з погрозами про відчислення і 100% шансом на наступний день копати канави в стройбаті.А ми дивуємось що в Германії піднімає голову фашизм,,ще пару років і комуністична ідея заволодіє розумами молодого покоління!То вже тоді прийдеться середньому поколінню йти на барикади,щоб відвоювати свободу для своїх внуків і захистити Булонський процес.LIBERTE' ,E'GALITE', FRATERNITE'!
     
  11. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Жовтенятком був, бо в вісім років свідомості було ще малувато. Піонером також був, бо іншого варіанту не було. Коли стало можливо вийти з піонерської організації, вийшов першим у класі. Комсомолу вже не дочекався :)

    В армії не був, відповідно в стройбаті теж. Освіта вища, магістр математики, зараз думаю про другу вищу, економічну. Окрім української та російської, володію англійською та угорською мовами, займаю керівну (не найвищу) посаду в філіалі компанії з світомим ім'ям. Це коротко про мій бидлячий моральний стан.

    По темі: ми тут говоримо не про совєцьку систему вилизування дуп, а про шкільну освіту, і не більше. Я висловив свою думку: радянська освіта була краща за сучасну українську. Свої аргументи я вже навів. А ви чогось узялися розповідати мені про те, як важко було в союзє нєрушімом бути людиною, а не бидлом. Я це й так знаю.
     
  12. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

     
  13. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    До речі, поясніть мені хтось, як можливо вчитися одночасно і в школі, і у вищому навчальному закладі? Будь-який інститут чи університет вимагає документ про середню освіту. Чи йдеться про ПТУ та технікуми?
     
  14. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Якими мовами володіють (будуть володіти) Ваші діти?

    Блін, ну ви даєте! Так прочитайте ж наступний абзац цієї статті!!!
    Стаття 188. Вік, з якого допускається прийняття на роботу

    Не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років.

    За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років.

    Ну, може у вас син вундеркінд - тоді все в порядку. Але система освіти не може орієнтуватися на вундеркіндів, оскільки їх мало. А вчитися в школі і в університеті одночасно звичайно, що можна, але тоді виникає питання рівня освіти університету, в якому навчаються школярі.
    Є таке прекрасне прислівя, яке каже, що кожному овочу свій час: так само як дико бачити в школі 18-річних чоловіків, так само нездорово коли в універі вчаться 15-річні підлітки. Кожен щабель освіти повинен вчасно починатися і вчасно закінчуватися. Питання тут не тільки в знаннях, але і в соціально-психологічному становленні особи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ivan

    Ivan Guest

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Я б те ж саме написав. А от моя мала (щойно школу скінчила) якось ніколи і не задумувалась над тими системами. І хвилювало її - скільки пам"ятаю - те ж саме, що й нас колись хвилювало: щоб справедливо все було, щоб по-чесному... А от щоб кількість балів чи кількість навчальних років якось їй муляла - я такого й не згадаю... Головне, щоб система була загальною і рівною. Решта - нюанси... :)
     
  16. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Давайте подивимося з іншого боку. З другої половини 90-х років минулого століття кількість школярів стала зменшуватись і до 2000-2001 років зменшилася приблизно на 20-25% (якщо не більше) і продовжувала зменшуватися. Потрібно було скорочувати школи, класи, а головне - педагогів. І тут вводиться навчання з 6-ти років і 12-річне навчання! Зрозуміло, що проблема скорочення ЗНАЧНО пом"якшується, зберігається галузь. Всі інші обгрунтування таких нововведень, ІМХО, маскування.
     
  17. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: 12 річна середня освіта

    Зберігається- це мяко сказано. У моїй школі в радянські часи працювали біля 50 вчителів. Зараз - більше 90!!! Це не збереження, це вже просто якась ракова пухлина, і таке не тільки в освіті, лікарів у нас теж найбільше на душу населення, держслужбовців теж немало, і все росте, росте, росте.:eek: