"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

 1. Magnit

  Magnit Від себе не втечеш

  Одного разу в старшого сина був вірус (а є ще й інші), з висипкою по тілу. Така дивна була, зараз не скажу точно, але нагадувала не то мармур, не то бджолині соти. Мала підозру на кір, чергова лікарка відправила на купу аналізів на антитіла (то було закордоном), в тому числі і на кір. А наша одразу сказала, що ми даремно то все здавали, бо однозначно це парвовірус. Гугл страшні картинки показує, в малого була рожево-фіолетова висипка, помітна, але не така, що лякає.
   
 2. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Akina в мого на сильні віруси є така інтоксикація. Це кропивниця в нас. Вона дуже чешеться. .По опису Вашому мені на те схоже.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  В малого було одностороннє гнійне запалення вуха. Сьогодні останній день антибіотиків, весь гній і кров вже вийшли. Сказав лікарз ОХМАДИТу не мочити якийсь час, не мити голову. Скільки то не можна? Якщо вже лікування закінчилось - можна? Чи треба ще чекати, щоб загоїлось там? Він вже бідолашний так чухається від того всього(((
   
 4. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Добрий день. Порадьте будьласка що нам робити! Захворів чоловік, через 2 дні я, ще через 2 малий(6 міс). Сьогодні 2 доба як йому погано, має темп 37,4-38,6(збивала). Він дуже кричить, прям зі сльозами, аж червоніє весь, на руках не заспокоюється! Йому краще тільки від нурофену( я думаю що він йому знімає якісь біль, бо від температури так не кричать). Ще він частіше какаж...таким ріденьким ну і соплі сьогодні полилися. У мене висока темп і дуже горло болить! Лікаря і собі і йому викликала, в легенях чісто, вушка нормально, горло червоне але не дуже! Малому понавиписували кучу всього, а я не впевнена що то треба давати, порадьте? Імунофлазид, вібуркол, нурофен 2 рази на добу, ношпа і ще якесь антігістамінне
   
 5. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  зуби?
   
 6. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Ну поки зо в нас їх немає, аде трохи набрякла десна, але давно і саміх зубів не видно
   
 7. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  З того всього адекватне тільки нурофен і то по потребі. Якщо вас далі буде хвилювати стан дитини, покажіть іншому лікарю.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Ну завдяки нурофену він годинки дві в день не кричить( тому буду давати 2 рази на день, але стараюсь підгадувати коли темп вище38-38,5
   
 9. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  Ну, в принципі все зрозуміло, окрім ношпи. При горлі і поганому почутті дитини вона мені якось не вписується. Я ношпою знімала спазмовий біль у животі і кашльові спазми на ніч. Тут більше антигістамінне на ніч є доцільне як лікар виписав.
  Все інше на погляд лікаря є не погане.
   
 10. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Дякую за Вашу думку!
  ношпу виписали через те, зо в нього при температурі холодні руки та ноги! Вона сказала це спазм судин, треба разом із нурофеном давати 1/4 ношпи
   
 11. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Добрий вечір. Щось дивне у нас відбувається. Сьогодні 5 ніч, минулої і вже 2 дня температури не було, але почався нежить сильний і кашель. Тут на тобі на 5 ніч-39. Я нічого не розумію( то ж є погано, коли після покращеня гірше стало?
   
 12. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Якщо ви ще не здавали аналізи, то якраз буде в сам раз.
   
 13. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Ось сьогодні сходили сдали зак с формулою! То там можна побачити чи не підключилась бактерія? По лейкоцитах?
   
 14. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Я в трактуванні аналізів не сильна, але здається що по лейкоцитах.
   
 15. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  В нас старшого таке ж було. Два дні або не було, або було до 37.5 температура. А на 6ий день ні з того знову піднялася до 38.5-39 і посилився кашель і мінімальний нежить з'явився. Ввечері зразу їздили слухатися - все в порядку. Зранку наступного дня здавали аналізи, то кров вірусна, а сеча, як для інтоксикації і обезводнення мінімального. Через 2 дні температура вже коливалася в межах 37-37.2 і дитина була активна, але відкашлює досі.

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 16. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Дякую! От і кашель з‘явився вчора, і температура разом із гим. Чекаю результатів і поїду кудись слухати його ну і аналіз показати, бо наша сімейна не викликає в мене довіри! Я вже настрашилась і готова лягати кудись в лікарню, бо в нас це перший раз і виглядає він ну дуже погано((((
   
 17. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Паличкоядерні завищені якщо є бактерія. Можете пошукати собі в неті навіть якесь коротке відео комаровського де він пояснює цю штуку.
  Ну і повторне підняття Т колись в малої було, і то не було бактеріальної складової . Педіатр тоді пояснювала, що бувають віруси, які дають дві хвилі гарячки.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 18. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Важко лише по одному завищенню паличкоядерних судити, там треба комплексно дивитися.
  В нашому останньому аналізі паличкоядерні на одну одиницю вище норми, але два педіатри сказали, що аналіз вказує на вірус, бактерії там точно немає.

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 19. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Не панікуйте завчасно і не забувайте вдосталь поїти. Продукти розпаду клітин після атаки вірусів отруюють організм, треба те все "вимивати", бо інтоксикація додає температуру теж... і слабість, і нудоту... якнайбільше пити і пісяти.
  Послухати легені для заспокоєння не завадить, та без показань госпіталізація - точно не потрібна.
   
 20. JuliaKr

  JuliaKr New Member

  Дякую Вам, э в мене та паніка! Аналіз прийшов, сходили послухали! Каже що все вказує на вірус! Чекаємо ще, в понеділок знов піду!