"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчата, хтось знає щось про ефективнісь чи шкоду клізмочок з молока і часнику проти гостриків? Мається на увазі для півторарічної дитини...
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Мені мама казала, шо коли ми булі малі, вона нам кипятила молоко з часником і налила в горшок, ми як сідали какати то ті паразити виходили на запах чеснока. А про який вид глистів мова йшла я не памятаю
     
  3. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можна місяць потерпіти (т.з. "посилені" заходи гігієни: банальне миття рук, ранкове і вечірнє миття з милом, на ніч можна дупку мастити кремом, білизну, а саме ту частину, що до тіла торкається, пропрасовувати) і вони самі "подінуться"...головне не допустити нового занесення "яєць".
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В малого ще досі не пройшла жовтушка. Сьогодні їздили на Орлика здавати аналіз на білорубін. Визначили 214, Хочуть класти в лікарню капати і світити під ультрафолетовою лампою. А я так не хочу знову в лікарню. Мені хватає пологового будинку((
     
  5. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В нас також жовтушка довго не проходила.Зразу ж після пологового нас направили на Орлика(він тільки тоді відкрився в 2007),потримали нас десь неділю і заодно малого перевірили всі спеціалісти,і там ми познайомилися з хорошим неонатологом,послугами якого користувалися до 3 років,і зараз якщо потрібно можемо розраховувати на хорошу консультацію
     
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Моя Тая хворенька, кашляє, температура близько 38, але не можу нормально поміряти - вона якась так щаслива і збуджена, танцює, тішиться і скаче набагато інтенсивніше, ніж здорова. Глянути на неї - здоровіша всіх здорових. Лізуть зуби напевно, і вірус від старшенької підчепила. Хто знає (на крайній випадок) чим можна знімати температуру у дітей, схильних до алергії.
     
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Якщо дитина повністю на ГВ, нормально набирає вагу, спокійна, то жовтяниця є нормою до 3 місяців! Ці слова мені сказала одна мудра лікарка, коли я хвилювалась за свого малого, що в місяць ще був жовтий. У нас це минуло близько 1,5 місяця без жодного лікування.
    Зараз надворі досить сонця, користайте тим, щоб сонячне світло потрапляло на шкіру дитини.
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    І ми теж-температура з ночі 39 і більше, соплі, кашель, збільшені лімфовузли.
    Був лікар-вірусне,ну і горло червонюще.Геть обезсилений...краще б зуби були
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    А мій кашляє жахливо!!!! Така мокрота з нього йде. А ще підозрюють коклюш. Я в трансі(( І головне температури нема. Незнаю добре то чи зле. І останні два дні постійно підниває. Завжди цілими днями пищав, сміявся, а зараз тільки очі відкриє і ниє чогось. Думаю може то ще й зуби додаються до того кашлю? В нас їх ще зовсім немає. Чи просто почуває себе не добре. Вже не знаю що думати(
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Мій малий був жовтенький майже до півтора місяця. Правда, тоді на дворі було досить похмуро і не було сонечка. І коли почалися сонячні дні я при кожній нагоді заставляла його "загаряти":girl_cool:))). Жовтизна зникла.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    А напади кашлю е? коклюш це бактеріальна інфекція, підтвердити або спростувати може аналіз крові з пальця з формулою!
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    та я знаю, що аналіз крові. В нас по середах машина їздить і беруть кров, як не стане краще то певно треба буде взяти кров. А нападів немає. Але якщо то початок коклюшу то може і не бути ще нападів.
     
  13. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Коклюш видає себе "гавкаючим" кашлем - дитина задихається і рве від кашлю. Ну і плюс по формулі крові видно(точно не згадаю, який показник має показати ).
    Ромчик тоже хапанув від старшого вірусну інфекцію - соплі лились рікою, піднялась температура минулого тижня , сопельки спустились на горло і він ними кашляв. Зараз уже більш-менш пройшло .
    Ми до півтора місяця були жовті - нічого не приймали , здали лишень в два місяці загальний аналіз крові , який показав , що все в нормі. Багато гуляли і "загаряли" на осінньому сонечку.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нє, в нас не гавкаючий, а вологий. Сподіваюсь це лише застуда!!! Дуже сподіваюсь.
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    вночі 40..тепер 39...лікарка каже про антибіотикм. я наразі відмовляюсь, а скільки чекати 2-3 доби з такою температурою? порадьте,бо з Любком не мала такої гарячки
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    і ми на антибіотиках( І чуть-чуть легше стало.
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Антибіотик? а є нальот в горлі або запалення вух? Можете викликати з лабораторії когось, я викликала з медіса(приватно), декілька раз, чоловік з лабораторії з поліклініки мед.сестру привозив, за 2 год аналіз готовий! якщо в аналізі крові з пальця, покаже збільшення лейкоцитарної формули, особливо паличок і сегментів, це буде доказом бактеріальної інфекції, і показом для призначення антибіотиків, а то при вірусній інфекції дитині антибіотик не дуже потрібний.......
     
  18. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    нам лікарка рекомендує спостерігати 3 дні за температурою, якщо позит. динаміки нема, тобто температура не починає сама потрошку спадати, то тоді піднімається питання про антибіотики, але обов"язково після аналізу крові. Бо як кров буде "вірусна", а не "бактеріальна", то антибіотики недоцільні.
     
  19. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    і моя малеча теж кашляє і температури нема...і так вже тиждень. Сьогодні педіатр сказала,що жорстке дихання(а хрипів ніби немає).Але боїться,щоб у бронхіт не перейшло,тому крім сиропів (Ереспал і сухої мікстури+краплі для носика) приписала азитроміцин(антибіотик) у сиропі на 3 дні. От сиджу і думаю: чи варто давати,коли немає темп-ри?
     
  20. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в мене малий тоже неділю кашляв і нам це перейшло в бронхіт,також пили антибіотик(флемоксин солютаб),
     
Статус теми:
Закрита.