"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можна зробити компрес на стопи ніг з сухої гірчиці, добре прогріває, не пече.
    Синочку зараз теж роблю такі компреси, у нас вологий кашель, горло наразі спокійне, нежиті нема, але носик закладає, і вчора на вечір температура майже 39 :girl_cray:. Буду ще молоком з Боржомі відпоювати і так сподіваюсь, що донечка не підхопить цю естафету :girl_in_dreams:
     
  2. cream

    cream New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    хочу зробити дитині (3,5 роки) УЗД серця, якісь підозри нехороші мене вчипились, мала дуже низенька (чоловік - високий, я середнього зросту), завжди погано набирала вагу, часто втомлюється, важко засинає, бліденька, синіють губки і біля носика коли плаче, якись шумок в серці чула педіатр (правда при підвищенній температурі). Порадьте, пліз, де робити і в кого. Дякую
     
  3. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми робили в Сімекс Соно на Короленка7/1 в Іванова ще в 2007,ще знаю на Орлика добрі відгуки(від лікарів) про Телешівську.Але головне не панікуйте шуми під час температури ще нічого не означають
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Поступово зробити обстеження, УЗД органів, аналіз крові, можна в чорнобильській. Якщо є підозри, значить потрібно занятись цим питанням!
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2011
  5. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    раджу спочатку проконсультуватися в Телішевської,а вона скаже як далі бути.вона є на Орлика і в Чорнобильській.
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Сходіть в Сімекс-Соно, до проф. Іваніва на УЗД
    При температурі пульс завжди пришвидшений, проконсультуйтесь в дит. кардіолога, зробіть ще кардіограму.
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Чим вища температура, тим вищий пульс. Я вже своїм по пульсу температуру опреділяю, як 39 то б,еться так ніби крос пробіг!
     
  8. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    І я за Іваніва в Сімекс Соно на Кармелюка. Він найкращий кардіолог в Західній Україні. Діточок також дивиться. Тільки записуватися наперед треба.
    Нас тоже лякали педіатри. І шуми чули і набряки десь під очима бачили. А він сказав що дитина цілком здорова. Дай Бог щоб і вам таке сказав.
     
  9. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчата, а що можна дати дитині, коли вона трохи захрипла, кашлю вроді ще нема і горло нормальне? Дитині 5 років
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    тепле пиття, "Ісламінт" чи "Ісламом" смоктати і поменьше говорити :girl_impossible:
     
  11. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    поменьше говорити це складно, бо рот майже не закривається
    дякую за пораду
     
  12. cream

    cream New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    А до Іваніва досить складно потрапити, записали нас в "Сімекс-соно" аж на 19 квітня, треба набратися терпіння
     
  13. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Може зверніться до Телешівської,і не будете чекати місяць
     
  14. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ваше терпіння того буде варте. Хоч буде на 100% впевнені в правильності діагнозу, що зараз нажаль рідкість.
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ви мої думки прочитали.
    cream, в Сімекс-Соно не роблять кардіограми (колись не робили), то Ви може зробіть її десь до 19 квітня, щоб і її показати для повноти картини.
    Терпіння Вам!!!
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    І я за Іваніва, але до нього довга черга і запис задовго наперед. А в поліклініці на Симоненка, в кабінеті УЗД на першому поверсі, приймає лікар-кардіолог, про неї відгуки що вона чи учениця Іваніва, чи при ньому вчилась і здобувала досвід, ми в неї були ( робили власне УЗД серця) бо ще під час вагітності в малої в сердечку знайшли 2 гіперехогенних фокуса і радили спостерігатись. Мені сподобалось, уважна, все добре роздивляється, пояснює. Без черг, попередніх записів і відносно недорого
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а не пам"ятаєте прізвище? Це на першому поверсі там де ксерокс і приймає Габріель?
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ага, в тому ж кабінеті, тільки Габріель це таке свєтіло науки що до нього кращє не ходити, а та жінка дуже навіть непогана.
     
  19. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    :girl_haha:, ага, мала можливість переконатись :girl_impossible:, буду знати, що там ще хтось приймає
     
  20. evasmile

    evasmile New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Хотела спросить, может у кого-то было подобное и сможете посоветовать. Вот уже больше месяца у ребёнка 1 год и 2 месяца на улице текут сопли, а ночью где-то около 4-5 утра он просыпается просит водичку и пару раз хорошенько откашливает, после чего ложится дальше спать. На вид ребёнок абсолютно здоровый и чувствует себя просто замечательно. Врач уже несколько раз по моей просьбе приходила и слушала - всё чисто, даже горло не красное. Вот и гадаем что это такое! В квартире увлажнитель, температура не выше 20 градусов и т.д. - почти идеальные условия.
     
Статус теми:
Закрита.