"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    сьогодні вже 37,7, дебоширить)) горло червноне і припухше
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в крайніх випадках, в серйозних випадках, але не так вже і часто.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    то точно! мені недолікована ангіна дала ускладнення на серце і суглоби!
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я б сказала частота залежить від роботи імунної системи, слабка - частіше ускладнення, сильна - рідше.
     
  5. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ну, якщо правильно лікувати і вилікувати, а не "запустити", то тоді взагалі ускладнень не буде.
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    видно не ангіна у нас, вчора Т 37 ще була і горло червоненьке, сьогодні вже все ок))) я в перший день на ніч на 1 градус збила (було більше 40 і малій було дуууже важко, після збиття до 39 - значно легше)
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми самі недавно перехворіли ангіною та ще й гнійною! Темп була висока, але ми її збивали малиною і мазю Люголя + я навчила малого полоскати горло фурациліном,(після тих всі процедур теп падала з 39 до 38,2) без антибіотиків ми ту заразу лікували...Теп. пройшла як в книжці пише - на третій день, гнійнички зійшли десь на 5 день, але ми ще потім 2 дні сиділи дома щоб вже точно все долікувати....
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а скільки дитині? Вам лікар поставив такий діагноз?
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дитині 3 з половиною роки.
    Там і без лікаря було видно що то ангіна та й ще й гнійна...
    (я часто хворію тою бідою, тому знаю)
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    таааак-с, сьогодні у МА уся спина, руки, живіт в маленьких червоних плямках:girl_devil: на ніжках і обличчі нема. От я і думаю чи то алергія (на виноград, мед, хоча раніше не було і проявляється вона у нас почервонінням і шороховатістю на суглобах+чухається в тих місцях), чи щось типу краснухи (як я вище писала - у неї була Т пару днів тому. Але обсипало сьогодні перед обідом). Спробую доплентатися до педіатра чи що?
     
  11. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Може то розеола?
     
  12. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    мені теж таке спало на думку по ваших дописах)))
    моя Софія недавно контактувала з дітьми після краснухи(в одної вже пройшла,в іншої тільки починалася)...то в них теж на початку була висока Т і чомусь ще рвота,а вже потім висипка)
    Але вроді пронесло,бо нема ніяких симптомів...а взагалі,ті дитячі хвороби такі схожі,що хіба певно лікар скаже точно що то є...
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Якщо пройшло більше 2 тижнів, то можете бути спікійні. Там інкубаційний період 14 днів.
     
  14. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дівчата, як розводиться морська сіль з водою, в яких пропорціях для промивання носа? так надіялась, що малий загартований, зі садка всяку бяку не буде носити, ага щас(((( ввечері нежить, цілу ніч плач і крик, що буба в горлі, на ранок вже кашель... жах...
     
  15. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    десь так і було...але ще читала,що вроді до 21 дня триває цей період
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    про розеолу: чула дзвін, не знаю звідки він. Що це???
    Педіатр ввічливо відфутболив по телефону на завтра і порадив якщо погано, то викликати швидку. Зважаючи на те, що Маргоша добре почувається, я б пішла з нею гуляти. Але мені "впирається" в діагноз - чи це заразне чи ні? Бо у нас куди не поткнись - усюди купа дітисьок і наражати когось на небезпеку я не хочу (а вдома закритися до завтра - ми здуріємо в 4 стінах)

    ---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

    найшла про розеолу - "она родная". Хто знає чи воно заразне і скільки часу ізолювати дитину?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    скільки максимум може триматись висока температура на стоматит? в Романа вже другий день під 40, поки не збивали...
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    поки не почнуть сходити вавки в ротику.

    ну ви даєте..ладно вдома , в рідних стінах, так сказать, ще можна "гратись " в такі ігри...але ж на відпочинку в чужій країні...
     
  19. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Тань, читай і "насолоджуйся":girl_flag_of_truce:
     
Статус теми:
Закрита.