"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В нас нежить рівно 3 тижні((( перший я ще щось капаю,промиваю,а потім просто не рухаю дитини і нежить сам по собі зникає.
    Дівчата,десь чула,що у малих діток може без причини підніматись температура(у нас 37.3,просто ні з того ні з сього піднялась). таке буває? Чи то я дзвін чула?
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я теж таке чула, може то в нас один дзвін :)
     
  3. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Є причина підняття-гнійна ангіна,знову антибіотики(при чому уколи),сумно до сліз((
     
  4. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дівчата хелп!!!!в малого затянуте горло,сухий кашель,сідає голос,червоне що в таких випадках дават попереду ніч переживаю.....ми були нині в лікарки казала содові інгаляції,зодак (нерозумію навіщо,)пектолван стоп з того всього він нічого нехоче.....я незнаю що ще робити щоб полегшити стан...?
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ну і я сюди. Вже більше року мала не хворіла. Сьогодні пішли до церкви, вертались через майданчик і одна дівчинка дуже кашляла. Не знаю чи через то, чи хтось інший на нас покашляв, але в малої почала підніматись температура і мені також хижо. Значить щось інфекційне. Мене болить горло і голова.
    Що порадите робити, щоб не допустити погіршення стану малої, ну і мого теж?:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:

    Прошу поради, бо як виявилось не маю поняття як діяти
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    На щастя не пригодився, хоч і взяла з собою. Обійшлись 1/4 пакетика смекти. В дорозі Роміка пропоносило і температура спала. На море приїхали вже здоровенькі.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Марьясь, в тої дівчинки це просто залишки недоліковані ( в неї так часто, вже давно відхворіє а кашель ще довго тримається) Юлька з нею щодня бавиться, до нас не вчепилось. А от мали сопельки з малою ми разом, позавчора почались, вчора були, а сьогодні немає навіть натяку на них, при чому в нас обох.... а температури взагалі не було.
    Може ви в церкві щось хапнули, бо там скупченні народу було більше.

    ---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    поки нічого. Якщо температура не зашкалює, і ймовірно у вас обох якесь ОРЗ, то через пару днів само по собі пройде. Я в таких випадках одразу не налягаю на ліки, бо ще невідомо чи треба взагалі їх.
     
  8. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Антигістамінні чи протиалергічні дають,щоб зняло набряки слизової,легше стає дихати,розріджує мокротиння при сухому кашлі,а ще щоб не пішла алергія на інші препарати. Я при ніфуроксазиді та перед ним були антибіотики проігнорувала антигістамінні препарати-закінчилось кропивницею,на даний час при гнійній ангіні виписали Едем,даю!
    ну,а те що дитина не хоче,ще не показник,щоб відмінити лікування,мій теж не хоче,але дурю і даю,та й ще уколи.
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2011
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ну ось..... в 3 ночі Т до 39 піднялася і тримається, Маргошка вранці казала, що зуби болять... я подивилась - горло червоне:girl_emo: певно теж ангіна:girl_devil: лежить, цицяє нон-стоп...
     
  10. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Та що то за напасть з тими ангінами? І у нас також... І температура за 39... Лікарка антибіотик зразу виписала, а я от думаю, а при ангіні без антибіотиків ніяк? Не хочеться давати...
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Та що ви так боїтеся того антибіотику, якщо справді гнійна ангіна, то треба. Хіба б діти дали вичистити люголем мигдалики, то може б спала температура. Але то залежить від дитини. Я як була в Сокалі в бабці, то там дитині 8 місяців температура 39 С 2 дні лікарка одразу антибіотик призначила, бо горло червоне (а дитини зубки лізуть, бо ясна червоні і спухші), просто підстрахувалася. Мама хотіла спочатку давати, а потім передумала. Через день температури не було, і вже гуляла з малою. В малої в 1 рік і 4 місяці була гнійна ангіна, то мусіли її коле на алоти, бо нічого не давала зробити, горло вона не пополоще ж.
     
  12. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    При ангіні дуже велика імовірність ускладнень, тому її лікують антибіотиками і саме стільки часу, скільки скаже лікар (розумний), навіть якщо симптоми пройшли.
     
  13. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а який саме? нам тежє антибіотик приписали...
     
  14. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нам при гнійній виписали колоти Цефртіаксон,а дівчатам інші лікарі -Аугментин.
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    І ми кололи цефтріаксон 5 днів, але він нам дав все-таки алергію, був дуже закладений ніс. І обов"язково треба щось типу Лінекса, якісь корисні бактерії подавати.
     
  16. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Даю хілак форте та антигістамінний препарат Едем(блін сьогодні забула дати,зараз буду сонного колоти то зразу і залию)
     
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нам сумамед виписали.
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    яких,наприклад?
     
  19. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нам Оспамокс
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ангіна часто падає на легені, дає ускладнення на серце і нирки.
     
Статус теми:
Закрита.