"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в лікарню дитячу, там завжди є чергові лікарі,і ЛОРи теж.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нова напасть - коньюктивіт на обох оках...ледве зранку очі промили...певно знову після обіду до лікарки...часті ж ми там гості цього місяця.
     
  3. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми теж прихворіли((( (ще й на додачу я).Лор і педіатр сказали:запалення прав.вушка,а ще червоне горло і соплі. Але підозрюю,що це все виклили прорізуючі зубки.Виписали "Отинум" і антибіотик групи "амоксициліну",я спробувала давати антибі-к,але мала випльовує його,а колоти теж не хочеться,бо пекучий. Але я собі думаю:може антибіотик не обовязково??? притому,що лікарі сказали,що то вірусне...
     
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчатка, сьогодні здали кров на аналіз. Гемоглобін 102. Наш педіатр сказала приймати Ферумлек. Але я дуже прохолодно ставлюся до цієї хімії.
    Скажіть, чи це дуже критичний показник?? Хто з таким зустрічався, чим піднімали гемоглобін, чи можливо обійтися без препаратів?
     
  5. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В нас минулого року в березні був гемоглобін 62, лікувались в гематології, була залізодефіцитна анемія. Підняли гемоглобін з допомогою Ферумбо до 100.зараз нічого не п'єм. Гемоглобін сам по собі не падає- усуньте причину і підніметься сам. Поздавайте аналізи( на лямбрії в тому числі) в гематології. З нами xлопчик лежав, в нього гемоглобін був 42, то мав лямбрії в печінці. Прислуxайтесь до моїx порад, зверніться до гематолога.
     
  6. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ну 62 чи 48 - це я погоджуюсь, а чи потрібно бити тривогу при 102???
    бо читала, що у дітей до двох років буває таке. що дуже гемоглобін падає, і це не облв'язково свідчить про захворювання, чи може я неправльно щось розумію?

    Sertce, а скільки Вашій дитині? бо у кожного віку свої норми
     
  7. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    102 це нормальний більш- менш. Не знаю, я не лікар, але не думаю, що то дуже страшно. Наш доцент, в якого ми лікувались, казав, що зараз рідко в кого з діток гемоглобін переxодить набагато більше сотки.
    Моєму дитяті 2 р.і 1 місяць. Для нас 100-110 то норма. Кожен припарат заліза шкідливий. Тому не ризикуйте.
     
  8. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчатка, потрібна експрес-допомога!!!!
    Донечці 2 роки. Позавчора піднялася температура до 38: ні з того, ні з сього. Я була на роботі, чоловік запхав свічечку ефералгану. Вночі теж (що 6 годин, коли ліки перестають діяти - моя малеча стає сильно гаряча.) Справа в тому, що крім температури НІЯКИХ явних ознак захроювань НЕМА!(горло чистеньке, сопель нема, в ротику ніяких авток теж нема.) Думаю, що може зубки п"ятірки, що щойно показалися могли дати таку реакцію, бо нічого не хоче їсти, хіба пити з пляшки(жує пипку). Тепер купила Нурофен.
    Звісно не хотілося б відразу летіти у поліклініку - у нас там нічого неового не скажуть, вони хіба гарно направлення до Львова вміють виписувати:sad:
    Тому, звертаюся до вас - порадьте щось путнє, бо я ще з таким не стикалася (всі зуби вилізли не замітно!о)
     
  9. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можливо, то щось вірусне. Тиждень тому доня (2р.) температурила 2 доби, а після неї син теж 2 дні, горло чисте було, але мав трішки збільшений лімфовузол під щелепою, минулось, можна сказати, само по собі в обох. Температуру збивала нурофеном, парацетамолом та обтиранням водою, була до 40, багато пити + "Інфлюцид"
     
  10. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Я б не збивала таку температуру, дала б організму самому поборотись і просто спостерігала...
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В мого малого десь місяць тому теж було щось схоже. Температура піднялась різко. Вдень 38,3, я зразу ж пішла в поліклініку. Лікарка сказала свічки ефералган ставити, якщо температура сильно висока буде і поспостерігати до завтра. Вночі малий "горів" температура 40 зашкалювала. Ставила свічку, майже не допомагало. А на ранок 37 з хвостиком і до обіду 36,6 і на тому, на щастя, все обійшлося. А від чого тоді так температура піднялася я й не знаю.
     
  12. kakady

    kakady New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    У моєї дочки почервоніли очка і почали трошки закисати, їй 4 місяці. Порадьте, що робити, може якісь крапельки...
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    не хочете для початку просто ромашкою промивати декілька разів на день?
     
  14. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми промивали календулою, купували в аптеці квітки та запарювали, або можна ромашкою, як написала Fleshka
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Тільки не промивати, а капати піпеткою. Бо ваткою можна заносити знов інфекцію. І мені рекомендували капати заваркою з чорного чаю, бо ромашка може дати алергію. На крайній випадок купіть розчин фурациліну (його роблять в аптеках,), але не спиртовий часом, скажіть, щоб дитині очка закапати. Також ним капати 3 рази в день. З каплями ліпше не починайте, як нема катастрофи.
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    він мому ромкові дав алергію, там де стікала та рідина від очок висипка за 5 хвилин з"являлась...
    зараз мию ромашкою вже чотири дні, то алергії нема, ліків не переносить...може вправду спробую капати піпеткою.
     
  17. kakady

    kakady New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дуже дякую всім за поради, напевне все-таки ромашкою покапаю.А підкажіть ще, будь-ласка, в якому співвідношенні її запарювати???
     
  18. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Я пробувала колись окулохель... каплі гомеопатичні... відразу все нам зняли. До сьогодні тільки їм і довіряю. Бо ми на ромашку маєм алергію. Вони не печуть і я навіть не капала, а "протерла око" ватним спонжиком.
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ромашку в аптеці не беріть, бо грязна, хіба в пакетиках купіть,на Краківському є старший мужчина, в якого гарні трави, чисті, про кожну з них він вам лекцію прочитає, в нього ромашка - квіточка до квіточки )
    суперову ромашку також купляла на виставці в Спартаку, дуже була гарна.
    А аптечною ніяк не могла зняти з очок закисання, не розуміла чому, хіба через кавофільтр пропустити і дати відстоятись.
    Якщо не помиляюсь пропорції- 2ст. л, на пів літра води.

    ---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:49 ----------

    Мені здається алергія на ромашку- то власне реакція на грязну аптечну ромашку.
     
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    На скільки мені відомо, якщо темп тримається добу, і є дуже висока без ознак якоїсь хвороби чи інфекції, то це ймовірно на зубки. (тим більше у вас такий вік коли ростіть зубки).А коли більше доби темп. то це вже не зубки а якась болячка...
    Я перевіряла цю теорію на свої дитині, пару раз бувало таке що темп скаче до 39 і 40, при тому тяжко збивається, а на наступний день все проходить. Вже за декілька днів з"являвся зуб,особливо це було з тими великими задніми....
     
Статус теми:
Закрита.