"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в межах норми, правильно?
    а ви зробіть по-іншому. наступного разу, коли дитина попросить пити - запропонуйте їй замість компотиків і сочків просту переварену воду.
    і так цілий день. і відмірте, скільки простої води вона вип"є. У моєї Насті аналогічні "бзіки". Теж мене перше лякала кількість випитого за день. А потім я зрозуміла, що вона просто хоче компотик посмакувати,а не пити.
    Якщо зі склянки компоту вона не залишала ні капельки, то простої води вона робить два ковтки і каже, що вже напилась.
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ну і крім того що п"ється менше, вода значно корисніша, я коли беру водичку на двір гуляти-то не треба ніяких сочків, які і так одна хімія.
     
  3. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Просто нічого не їсти зранку(!), і пити компоти-соки теж не варто, дійсно краще дати просту воду, а вже після аналізу - як самі забажаєте, хочете давайте, хочете - ні.
     
  4. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Не пам"ятаю де чула, що дитину змалечку треба привчати пити якісну звичайну воду.
    Нам в тому плані крупно повезло, бо без особливих прикладених зусиль, Юстина в рот не бере сочків, компотів. Сьорбне і аж її коробить всю.
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ромко теж найбільше по воді виступає. Компоти то тільки зараз навчився пити. Соки не любить. До речі в часи загострень алергії тільки водою і рятувались.
     
  6. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ми і воду п"ємо, особливо коли гаряче, на вулицю тільки і її беремо, а от вдома хоче компот, а куплені сочки ми п"ємо дуже рідко, восновному стараюся сама робити доці сочки., дякуємо всім за поради:)
     
  7. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчатка, допоможіть розібратися! Вчора вранці їдемо з малим (вік 2,6) в Охмадит з високою температурою (39,1), червоним горлом і висипкою на животику і спині. Поставили нам діагноз СКАРЛАТИНА. Призначили аугментин, аскорутин, супрастин, лісобакт і ангілекс. Сьогодні впродовж дня температури нема, але малий почав поносити! При тому він активний, навіть поїв більш менщ нормально. Чи хтось з таким стикався? Зараз вже вдруге дала лінекс, а далі незнаю що робити...
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я думаю, що це реакція на антибіотик. Споюйте дитину, щоб не було обезводнення і продовжуйте давати Лінекс. Одужуйте!
     
  9. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    З"явився у доні кашель, здали сьогодні аналіз крові, і шокував мене гемоглобін 100.
    Що робити,як підвищити, враховуючи те, що зараз Януся не хоче їсти м"яса, прохолодно ставиться до овочів?
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    не знаю, чи в цю тему.
    Хочу поговорити про СКОЛІОЗ у дітей.
    Порадьте грамотного масажиста.
    Може, тему окрему відкрити. Можна ділитися-радитися корисними вправами і т.п.
    Здайте "точки" - особливо де є грамотні інструктори з плавання-лікувальної фізкультури (лікувальне плавання).

    я поки що знайшла такий комплекс вправ:

     
    Останнє редагування: 25 Липень 2011
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Моя малу вкусила чи то оса, чи бджола, я витягнула жало, зараз мала сплакалася і спить, що ще треба зробити?
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    на виговського в поліклініці є масажист, прізвище не памятаю, але в нього щось з очами, то спитати можна по телефону ,коли він буває.
    знаю по собі що, він дуже грамотно знає про хребет, і різні масажи для хребта робив

    там же є кабінет ЛФК, де були колись всі причандалі для вирівнення хребта


    може перездати в іншій лабораторії ,ну на всякий випадок
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    власне туди і ходимо зараз на курс масажів, але до іншого масажиста. потім розкажу.
    на ЛФК також підемо туди.
    цікавить плавання.
     
  14. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я мажу місце укусу псилобальзамом і даю щось протиалергічне (діазолін, кларитин...)

    ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    а хто виявив в дитини сколіоз? скільки років дитині?
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дитині всього 6 років. виявив лікар-ортопед. підстави мав об"єктивні (сколіоз у нас виявився наслідком іншого стану).

    до речі,
    може, комусь знадобиться - лікувальним плаванням займаються у школі 36 і 85. але зараз літні канікули - нічого не працює. підемо в аквапарк - обіцяли фахово допомогти.
     
  16. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Вчора ввечеі в малої раптово піднялася теппература - 38,5, за кілька годин піднялась до 39 - дала свічку еффералгану, бо мала ніяк не могла занути. Після свічки з цицею в зубках заснула. Спала до 6 ранку, але була гаряча! О пів на 5 знову піднялось до 39, потім трохи впала. Тепер знову 39,5 - дала свічку і вона спить. Більше нічого не турбує. Я переживаю, що це може бути???
    В нас немає ще зубів п*ятірок, чи може це бути причиною такої температури?
    Чекаю дільничого лікаря - та його ще немає(((
     
  17. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Може бути на зуби. Але слід виключити запалення нирок. Здайте загальний аналіз крові та сечу!
     
  18. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Таку температуру можуть давати і вирусні захворювання, в нас переважно завжди було горло червоне при високих температурах. На 2,3 день щось вилізе: кашель, соплі. На фоні прорізування зубів знижується імунітет, але високої температури "на зуби" не повинно бути.
     
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    поставили нам діагноз - герпетична ангіна(((((
    будемо лікуватися
     
  20. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    вчора цілий день малий температурив(37,8),нежить,але я не давала ліки,а сьогодні скаржиться на біль у вушку,T37,я дала нурофен,закапала ніс,вислала чоловіка за отіпаксом,а от чи сьогодні ЛОР десь приймає,не знаю.Бо участкову кликати не бачу сенсу,може хтось підкаже,куди звернутись за консультацією в суботу?
     
Статус теми:
Закрита.