"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    не можна оцтом обтирати. Хочете обтирати - обтирайте просто водичкою.
     
  2. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    То не обов"язково щоб сухі були. Заливайте кип"ятком і настоюйте півгодини-годину.
     
  3. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Вже тепер знаю, що не можна оцтом обтирати. Сьогодні дзвонила до подруги, то вона мене добре висварила за той оцет. Більше так ніколи не зроблю. Але що цікаво, приходила сьогодні до нас наш педіатр, радила оцтом обтирати...Звичайно, я її не послухаю і робити цього не буду. Та й слава Богу в малого вже сьогодні нема високої температури.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Хочу порадитись щодо трактовки аналізу сечі малої. Бо як прийду з тим до лікаря, одразу, толком без пояснень почне лікувати, а я намагаюсь зрозуміти чому такий аналіз результати

    З одного боку ніби нічого страшного, лейкоцити в порядку, ніякої особливої клініки немає. Але є сліди білка. Сліди це як, вони або є або немає, не розумію як це сліди. А ще знайшли еритроцити, незначну кількість, але ж. Змінені еритроцити це ознака того що кров у тій мізерній кількості була в сечі вже до моменту сечепускання. Свіжі вказують на те що кров потрапила в сечу в момент сечепускання. Але мала ні на що не жаліється, ніяких таких признаків для хвилювання немає. І з рештою ці еритроцити в більшій чи меньшій мірі вказують на те що якась хвороба або сечового або нирок, ну але хвороба полюбому мусить супроводжуватись хоч якимсь запаленням і відповідно мали би бути лейкоцити. А тут немає.
    Ну і слиз - унілаб завжди слиз знаходить в незначній кількості, навіть коли інші її в упор не бачать.
    Хто що думає по тих результатах.
    Питаюсь не для самолікування а для розуміння як таке може бути і чому.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2011
  5. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Якщо нема проявів, то просто перездайте аналіз сечі. Надіюсь, сечу збирали в одноразову стерильну баночку? Якщо ні то саме тому сліди білка дуже ймовірні.

    А чому здавали сечу?
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ні, в стерильну баночку мала попісяти не може, не розуміє, не вміє і т.д. в нас вона лише на горшик, сечезбірники також не допоможуть бо вона вже чітко знає що має бути горшик і інакше не пісяє.
    Але горшик я ретельно вимила, дуже ретельно, кілька разів кипьятком прошпарила, тобто це максимум з того що я могла зробити для правдивості аналізу. Малу ввечері і зранку з мильцем підмила, щоб вже все було надто чистенько.

    А сечу здавали тому що в малої восени був цистіт, який ми дуже довго і нудно лікували, після того ми періодично здаємо аналізи, останній аналіз здавали у грудні, і все було добре, ну і в малої також все було добре, не пісялась і в трусики не пісяла по чуть-чуть. А тут на вихідних чи то вона забавилась, чи забулась, короче трішки впустила вона в трусики, ну і памьятаючи нашу епопею, я вирішила не затягувати а одразу аналіз здати.

    Завтра ще раз перездамо.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Віка, таки перездай і бажано в іншому місці, знову, я б милом зранку не підмивала, просто злегка водичкою, я свою взагалі в таких випадках протираю ватним тампоном, бо коли почну мити-автоматично попісяється. Думаю що аналіз досить пристойний, сумніваэшся-можеш здати ще мазок, але то треба йти до гениколога дитячого.
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я ніколи раніше не підмивала зранку, та ще й з милом. Але після нашого цистіту, мені навіть уролог казала що якщо вже ми в горшик збираємо аналіз що вже допускає можливі неточності, то краще підмити тщатєльно, щоб в горшик попала виключно сеча, без природніх інших виділень (якщо вони взагалі у дівчат в такому віці є )
    де порадиш здати? свекр завтра поїде відвозити, то впринципі йому все рівно куди їхати.
     
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Саме від мила можуть бути сліди білка.
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    у мого сина таке теж траплялось раніше, дивні приступи кашлю зранку і перед засинанням, доволі тривалі, а потім як нічого не бувало. Ходили слухатись, ніхто нічого не чув, поки я не записала той кашель на диктофон і один лікар сказав, що то ларингіт, боролися інгаляціями звич. фізрозчином.
     
  11. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    якщо в аналізі сечі є сліди білка і еритроцити (поодинокі чи будь-які) то свідчить про запальний процес. не завжди запальний процес буде проходити гостро (біль, температура, кров в сечі)... краще перездати аналіз сечі. але організм здатний до самовідновлення і, особливо якщо дитина більше п'є, то вже навіть на наступний день вже "свіжий" результат аналізу сечі може бути в нормі.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а хіба при цьому не повинні бути лейкоцити хоть чуть чуть повишені?
     
  13. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    3-6 (норма) маєте в полі зору...як для початку хвороби чи кінця може бути... краще б їх зовсім не було, а так є, нехай навіть в межах норми
    перездайте сечу (7 хв і маєте результат) і до уролога, щоб пояснив що і як (в ОХМатДит чи на Орлика в урологію), і вам буде спокійніше
     
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    У малого при температурі дуже болить нога, може хтось підкаже чи є якісь засоби (ліки дитячі чи народне), щоб полегшити біль.
     
  15. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В мене бабця завжди прикладала листя капусти
     
  16. madchen

    madchen Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    :girl_impossible: наразі не збульшується, хіба набрало трохи білого всередині. Змазую зеленкою, маю надію, що пройде.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В общем здали ми сьогодні знов аналіз, в 2 лабораторії. З одної вже маєм результат, все те саме як і в попередньому аналізі, лише еритроцитів 7-10, але то робилось в поліклініці тому я допускаю певну похибку. З Унілабу аналіз буде пізніше.
    Пішли до уролога, вона як варіант чомусь запідозрила аскаридоз, ну але я не думаю.... а ще впевнено сказала що якщо моя дитина пьє соки, то це від соків. Бо вони створюють якусь там кислотність, і ті кислотні кристалики подразнюють сечовий і нирки і звідси в нас такі еритроцити. За той білок і слиз, які знайшлись лише слідами, сказала взагалі не звертати увагу.
    А ще на рахунок лейкоцитів, сказала що тільки в нас чомусь лікарі більше 6-7 вже бьють тривогу, що у світі і 15 вважається не поводом для хвилювання. Хоча я вважаю що таки кращє коли їх меньше.
    Так що в нас тепер дієта, ніяких соків, ніяких компотиків з ягід, лише компотик з сушки, травьяні чайочки і то не зелені, наріне, бактерії, кефірчик і через тиждень подивимось що зміниться в аналізах. Ну і не зловживати кислим, соленим, хоча мала я так харчується без крайнощів.
     
  18. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ну про кислоту в соках, то вона правильно сказала...в нас правда не еритроцити "вилазять" в аналізі, а солі (оксолати), але то харчуванням виправляється (зменшити кількість продуктів,що містять велику кількість вітаміну С, бо завдяки йому і з1являються ті "кристалики" про які лікар казала)
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Я от тільки не поняла чи можна яблука, бо мала їх дуже любить.
     
  20. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можна, то ж не лимон і не апельсин (цитрусові), що їх не бажано
     
Статус теми:
Закрита.