"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    про інфекційну лікарню і ацетон знаю не з чуток, коли синочку було 9 міс загриміли туди чисто з мого незнання. Після лікарні, коли дитина різко йшла на поправку появився ацетон в дуже великій кількості. Відпоювали чим тільки могла. Лікарка радила боржомі, регідрон (воно виявилось аж ніяк не ефективном при ацетоні). Ці напитки тільки нормалізують сольовий баланс при рвоті, а от з ацетоном гарно бореться глюкоза. Доречі, лікарка про глюкозу навіть не заікнулася, а коли я її запитала чи можна давати, то була відповідь типу "Ну попробуй, може щось і допоможе".
    Щоб знати як ацетон лікувати, треба знати природу його виникнення. Він виникає тоді, коли в організмі закінчують запаси глюкози. Дійсно, комаровський в своїй передачі дуже гарно про це розказував, всім рекомендую подивитися.
    Так от, коли в малого різко піднялась Т то в першу чергу я йому даю компот/чай з глюкозою, бо ацетону тепер боюся як вогню.
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Дівчата, така пустка всередині і розпач - жах:girl_cray:. Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі. Вчора вже температури не було, бавився а сьогодні знову піднялася температура, кашель безперестанку, значно сильніший ніж був до того і соплі течуть не переставаючи (я зробила висновок, що в нашому випадку протаргол заслабкий, треба щось сильніше/дієвіше) . Ми лікувалися: анаферон дитячий, евкабал від кашлю, фарінгосепт від горла, промивали ніс саліном а пізніше протаргол капали. Сьогодні лікарка ще добавила Трайфед або Актифед експекторант, але я чула про ці ліки негативні відкуки. Що порадите, продовжувати те лікування що було до того чи таки спробувати щось інше? І ще зазначу, що коли Данилкові вже ставало легше захворів чоловік, могла дитина "підчепити" ще щось від нього? В чоловіка теж кашель і два дні висока температура?
     
  3. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Можливо що дитина підчепила ще й чоловікову інфекцію. Здайте хоч загальний аналіз крові для перестраховки.
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    В Христинки вже три дні якийсь дивний кашель - появляється лише вранці десь біля 6,00 і все, впродовж дня навіть не кашляне, нічого її не турбує. Зате отой ранковий кашель звучить страшно, таке враження, що дитина задихається. Потім бере цицю і спокійно засинає далі.
    Педіатр не прийде, якщо температури нема, а йди в поліклініку не хочу, бо там справді щось підчепити можна...
     
  5. olena

    olena New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    У мого малого точно такий перебіг хвороби,температура після перерви трималась ще три дні,потім спала.Соплі течуть до сих пір(а вже минуло більше тижня),кашель є ,але не такий сильний як був і значно рідший.
    Від малого заразились усі в хаті,спочатку почала кашляти я ,але без температури,потім чоловік з температурою,а найменшенька спочатку тільки дістала сопельки і температуру,а сьогодні вже почала кашляти,старша теж кашляє.
    Думаю,що то вірусне,та й лікарка наша каже,що зараз такий перебіг хвороби є дуже частим випадком.
     
  6. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    До речі в мене теж була 2 дні температура 37,5, потім ніби впала, і знову через день підскочила до 38. Вже загалом 4 день з температурою. Думаю чи не ускладнення в мене якесь???

    А може дійсно то вірус якийсь такий
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Співчуваю і розумію, у мого малого те ж саме. Лікарка була, казала горло трошки червоне, насмарк, кашель, легені чисті. Назначила Умкалор, Називін або Риназалін від насмарку і Гропринозин як противірусне по 1/4 таблетки 4 рази на день. Таблетку дробити в порошок і на воду. Проблема в тому, що дитина цей препарат навіть до рота не бере, а як вдається запхати, то зразу ж виригує. Не знаю в чому то справа. Попробувала перетирати ту таблетку в їжу, то так якось потроху іде, але от не впевнена чи можна її мішати з їжею коли чітко в інструкції вказано, що вживати перед їдою. Сьогодні третій день хвороби, температура ще теж висока, але бачу дитина вже хоч бавиться... Проблема ще й в тому, що хворі ми обоє. Спочатку захворів чоловік, але у нього все пройшло через три дні і в легшій формі, а вслід за ним захворіли ми.:d25::girl_sad:
     
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Співчуваю усім, чиї дітки хворі. Здоров"ячка їм, нехай швидко одужують.

    В мене малий вже другий тиждень сильно кашляє. На початку березня ми всі троє мали якусь вірусяку. За тиждень все пройшло, але син ще досі кашляє. Вчора аж вирвав від того. Лікар слухала - каже нічого серйозного, треба просто то добре викашляти. А він не може, починає плакати. Сироп не хочу давати... Поставила перед обіднім сном йому компрес з листя капусти і меду, надіюсь вигріє трохи.
     
  9. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    якщо малеча п'є чай, то спробуйте трохи шавлії при заварюванні чаю - має допомогти... у моєї доні часто буває сухий подразнюючий кашель, то рятуємся чаями з додаванням шавлії і ісландського моху, бо медикаментозно "такий кашель", як каже лікарка, нема смислу лікувати (ну хіба для свого заспокоєння).
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Свекруха моя казала, що у них в поліклініці попередили всіх лікарів. що йде страшний грип. Щоб діток утримували від відвідування садка і зайвих поїздок. Сама бачила, що лікарі і медсестри в повязках ходять. Будьмо обережніші. Сама капаю Афлубін малому і окс оцилінкою ніс мажу
     
  11. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Дівчата маю питання може хтось стикався з подібним щось порадьте. В племінниці (5 р) почалися зеленуваті виділення. Ходили вчора з нею в поліклініку до гінеколога, взяла мазок, сказала, що нічого доброго і приписала трав'яні ванночки. Сьогодні пішли взнати результат мазка, лікарка сказала, що в малої сильне запалення сечового міхура і вже хотіла почати робити всякі примочки і процедури. Братова не дала, сказала що поробить ще пару днів ванночки і тоді прийде ще раз. Питання: чи можна лише по мазку встановити запалення сечового міхура, чи потрібно обов'язково здавати аналіз сечі?
     
  12. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Так справа в тому, що у сина мокрий кашель. Коли кашляє, то таке враження, що слиз аж булькає там. А кашляє, до речі, рідко - пару разів на добу.
     
  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    незнаю,шо вона там винайшла,але для цистіту характерні біль при сечовипусканні,часте сечовипуск.,домішки в сечі..шо є в дівчинки?можливо не сечового запалення мала на увазі доктурка?!то серйозна болячка і лікуєтся серйозніше,аніж примочки:girl_in_dreams:а діагноз ставится по аналізу сечі і ше є цистоскопія..добре все перевірте!!!:girl_cool:
     
  14. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    І мій синочок захворів. Сьогодні вечором температура 39,2, кашель, насмарк. Температуру збиваю анальгіновими свічками, оцтом обтираю його, нічого не допомагає. З ліків давала арбідол дитячий, сироп Флюдітек. Щойно поставила ще одну свічку, попередню ставила в обід, якщо не допоможе, викликатиму "швидку". Так не хочу тої "швидкоЇ"...
     
  15. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Власне мені теж дуже підозрілим став діагноз. В дитини нічого не болить , каже братова що крім виділень трохи збільшена частота сечовипускань., але за мазком ставити такий діагноз.?
     
  16. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    здайте сечу,та й у нефролога проконсультуйтесь.а шо в мазку знайшла?лейкоцити?к
    ров?має бути написано на папірці з аналізами.
     
  17. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Дивлячись звідки брали мазок і що там в мазку написано.
    Якщо в мазку з уретри багато лейкоцитів, то може бути і цистит, і уретрит при чому будь-якої етіології (природи). Тому легковажити не можна Але аналіз сечі, крові обовязковий. Також УЗД. Беріть у гінеколога результати мазка і йдіть до уролога.

    А взагалі у дівчаток можуть бути такі запалення і від тріхмонади, хламідіїї, іі від глистів. Тому детальне обстеження дівчинки обов"язкове. Все-таки сечо-статева система.

    ---------- Додано в 08:37 ---------- Попередній допис був написаний в 08:34 ----------

    Може і нічого не боліти. Це набагато гірше ніж болить. До речі тільки за мазком ставлять діагноз гонореї, тріхомонади. Так має бути. Не завжде в сечі знаходять те що можна знайти в мазку. Мазок обов"язковий.
     
  18. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми теж хворієм вже третій день, темпер 39-39,7 доходило в ночі, і горло червоне дуже
    даю вокару і антибот.противірусний, темп. майже не збивається ні свічками ні нурофеном, а від обтирання мала так кричить,що аж страшно.(їй 1,7)
    мама сьогодні принесла гілочки малини,щоб запарювати і давати від темп. але вони тільки що зірвані і не сухі-не знаю що з ними робити??? може хтось так робив?
     
  19. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В мене знайомої син коклюшем перехворів. то кашляв, кашляв а ніхто з лікарів не знали від чого, казали алергія. Також не міг відкашляти мокроти. Пішла до алерголога, той послав на загальний аналіз крові і сказав що то коклюш. При коклюші кашель аж до ровоти, особливо стаються такі пиступи вночі.

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

    я в області медицини не спец але вроді антибіотиків противірусних в пироді взагалі неіснує. Вони тільки на бактерії діють. Коли у нас була Т від горла, були білі нариви, то нам прописали антибіотик оспамокс або хіконцил і мазали горло люголь з гліцерином.
     
  20. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.