"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    це те що сказала лікар. дякую
    не иповірите - сьогодні так швидко і акуратно зробили, що не плакав
     
  2. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Повністю погоджуюсь! Але цієї весни в нас був такий сильний вірус, що ми аж в лікарню попали. Ми теж спочатку давали часник і цибульку і т.д, а вночі піднялась 40 температури, яку не збива навіть укол, забрали в лікарню під капельницю, в результаті 5днів 40 температури, що збивалась уколом всього на ПІВ ГОДИНИ!!!!! і дитина дістала фебрильні судороги і ми перекочували в реанімацію. Там впаяли ДУЖН СИЛЬНЕ ПРОТИВІРУСНЕ ТАМІФЛЮ!!!! і ще заразом антибіотик цифтріаксон. Температура впала тільки після цього. І що!!! Вони зробили мене винуватою, що я не давала противірусне в першу добу, мовляв не так страшно пробігала би хвороба. Так що тепер я маю такий страх, що при перших симптомах даю щось противірусне і температуру збиваю вже при 38,5
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    як я Вас розумію, була свідком судом, не моєї дитини, страх перед ними тепер конкретний, я переконала себе (пішло декілька років), що 39,2 - не причина збивати, вищої намагаюсь не допускати.
    Але противірусні, то перші вороги печінки, мало того, вони й не дуже ефективні. Не придумали ще ефективної пігулки проти вірусів, проти грибків, бактерій - так. Перестраховуючись так ви можете потім мати проблеми з печінкою, а тоді їх давати взагалі протипоказано, що будете робити?
     
  4. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ой не знаю((( Тому і пишу сюди, може хтось щось порадить. Може всетаки не забивати на гомеопатію, тіпа інфлюциду. Воно може не має таких побічних дій. Та і гропринозин навіть із лікарями консультувалась, ніби не дуже шкідливий, основне не приймати більше двох тижнів підряд, а я даю максим 5 днів, просто приходиться давати практично що три тижні. Також треба при його прийомі контролювати рівень оксалатів в сечі, ми завжди це робимо і все гуд. Хто лікується гомеопатією, може щось порадить?
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    інфлюцид - то не гомеопатія, то щось типу "не дуже хімічна (синтетична, штучна) хімія". Скажу чесно свої враження від нього, якщо зловити момент початку болячки - то ефект помітний, хоч питання чи то він поміг, чи воно щось і не сильне було залишається відкрите. На собі я той поч. можу більш-менш відчути, тому мені, ніби, помогає.
    Дітям даю, якщо раптово починають несильно температурити, але даю не більше 3-х днів і посилений курс (рекомендують 1 день, а далі лише 3 рази), це була рекомендація знайомої лікарки по її спостереження. Ніби помагає.
    Ще можу дати Енгістол, але теж посилений варіант.
    Чому даю, осн. причина - не можу ніяк себе перебороти в плані "треба чимось лікувати, хоч чимось допомогти, хоч щось зробити, щоб, раптом, не пропустити, запустити ..."
    ну і ще, є з тої серії "Тонзилотрен", от мені він допомагає уникнути трахеїтів, як тільки якийсь натяк на нежить та пошкрябування в горлі (це в мене такі предвісники), то він допомагає (або то в мене навіювання таке сильне).
     
  6. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ще про такий не чула. В нас все зазвичай і починається із сопель і основне із горла. В малої від природи збільшені мигдалики, як і в мене, тому думаю варто спробувати. А чи чули ви про лікування назофероном, це противірусні краплі в ніс. Чи воно щось дає. Це штучно синтезований людський інтерферон, білок, що помагає боротись із вірусом.
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    чула лише не дуже добрі відгуки, від неефективний до небезпечний в плані впливу на імунну систему. Сама не використовувала і не горю бажанням спробувати
    та він тої ж фірми-виробника, що цинабсин, інфлюцид (отут не впевнена)

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:09 ----------

    температура і є тим механізмом, що запускає посилене вироблення інтерферону. Тому збивати її і давати штучний не дуже танцює.
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Тему зачинено. Продовження тут
     
Статус теми:
Закрита.