харчове отруєння мами і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем AnichkaVasylivna, 28 Січень 2012.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. AnichkaVasylivna

    AnichkaVasylivna New Member

    чи доцільно припиняти грудне вигодовування при харчовому отруєнні мами?
    рвоти не було. був понос.
    поділіться досвідом у кого були такі неприємні ситуації! як то на манюніх вплинуло?
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і грудне вигодовування

    ні, недоцільно
     
  3. Zara White

    Zara White New Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і грудне вигодовування

    Два рази мала отруєння, було дуже зле, годування не припиняла, малому взагалі нічого...птху птху )
     
  4. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    Випила сорбекс, або вугілля наїлася і все добре.
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    я б не була така категорична
    залежить яке/ чим отруєння
    ми мали отруєння нітратами більше року тому, годувати не припинила, наступну ніч синочок провів в реанімації :sad: згадую цей випадок як жахливий сон
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    мова ж йде про харчове отруєння. а отруєння нітратами - то таки важке
    правда поки виясниш шо і до чого....
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    Залежить чим. Діарея може бути не тільки при отруєнні, а й при кишковій інфекції.
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    "Отруєння їжею діляться на бактеріальні й не бактеріальні. Харчові інтоксикації й токсикоінфекції мають бактеріальну природу. Отруєння нітратами, хімічними речовинами, грибами й іншими різними отруйними речовинами має не бактеріальну природу. "
    так, ми ж не знала в чому саме причина поки не було аналізів
    ото власне, до кінця так і не вияснили :sad:
    але для себе я знаю, що якщо мені буде зле через отруєння дитину годувати не буду
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    воно все-таки рідше буває, ніж зіпсутими харчами
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    так, але буває і
    я про те, що не можна однозначно і категорично радити годувати дитинку грудьми якщо є отруєння, а його природу ще не є встановлено, повторюсь, що ми теж думали, що то банальне харчове , адже нітрати потрапили в організм з їжею/водою хз через що конкретно
    вдруге втрапити в таку історію керуючись а вось пощастить і ніц нікому не буде я сміливості не маю, описала нашу ситуацію, аби знали що такі випадки трапляються
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    віка, тут як при грипі - токсини потрапляють в організм мами і через молоко до дитини і перші скількись там годин ознак отруєння нема. якшо тільки при перших симптомах перестати давати молоко - не факт шо дитину вбережеш від отруєння, але заспокоєння при пережитті того отруєння буде
    то моє махрове ІМНО
    я нікого не закликаю відлучати при отруєнні.
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    а я не закликаю безпечно годувати при отруєні
    залежить від ситуації
    а слово відлучення, як на мене, заголосно звучить в цьому випадку
    при моїй т 39 протягом 5 днів, годувала і все було ок, не порівнюю грип і отруєння
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    я не пояснила
    мається на увазі- коли мама заражається вірусом, то він одразу ж проника в кров і з молоком потрапляє до дитини. симптоми проявляються пізніше, але інфікування відбувається, навіть якшо при першому пчиху мама починає носити ВМПов*язку.
    ну і переставати годувати смисла нема, бо антитіла мусять потрапляти дитині

    ось шо найшла в лялечці (дам ссилку, але то закритий запис)
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    ми говоримо про різні речі
    при грипі та,
    але я про це
    отруїні речовини є і в пиріжках з вишнями якщо вишня з кісточкою до прикладу
    повторюсь
     
  15. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    будь-ласка, не перебільшуйте-колись лікарі забороняли компот з вишень з кісточками, але розумні люди пояснили, що треба хіба півдерева об"їсти, щоб одержати небезпечну дозу синильної кислоти. Так що про пиріжок-то смішно... А на рахунок нітратів-то не жарти, от тому я завжди остерігаюся ранніх овочів-фруктів, годуючи грудьми. В мене пару раз траплялися погані наслідки після вживання помідорів в серпні-пронос, блювання-годувала, тільки пила без кінця-все минало без наслідків для дітей
     
    Останнє редагування модератором: 4 Червень 2012
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    В мене за час нашого ГВ отруєння було разів 4, якщо не більше. І то такі... Не просто нудило тощо, а було дуже погано. Раніше так не було, не знаю, з чим пов"язати, бо до народження сина і харчувалася гірше...
    Останній раз (в лютому) ми якраз були в батьків, мучилася добу, до лікаря їхати не хотіла, бо взагалі лікарям не довіряю, тим більше там, і кого би то обходило наше ГВ, ніхто би того близько до уваги не брав. Приїхав чоловік, а я вже просто зелена, близька до втрати свідомості. Вирішили таки їхати (, не могла з ліжка встати, вдягнутися.
    В лікарні: "Що їла?" - "Зупку, гречку..." - "Гм, може ще щось... Може, підшлункова..."
    Здала кров, сечу, поки чекала не результат, протестували сечу на вміст ацетону, а там "Аж чотири плюси!!! в реанімацію, під капальницю, яке ГВ, ви шо?!!!"
    Я в сльозах, тато мене мало не пхає в ту реанімацію, чоловік каже: "Ми не будемо того робити, хай призначають якусь альтернативу, сумісну з ГВ"
    Всі плювалися, казали їхати собі додому, раз ми такі мудрі, ну, але в результаті призначили Ентеросгель, ще щось там, їсти квасне, ну і ясно, що пити багато. А, і клізму робити, декілька раз. То можу сказати, що ота клізма+Ентеросгель мене і витягнули з того стану.
    Малий їв в той період дуже мало, груди були постійно тверді, сціджувати не вмію, ну, але якось минулося, на ньому ніяк не відбилося.
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    я не перебільшую, написала як приклад, бо мені про такі отруєння знайомі неодноразово розповідали з власного досвіду
    до речі, в день отруєння і пиріжки з вишнями і компот з кісточками був, були на селі і можливо то були давні закрутки, тому також розглядали як причину, хоч не факт взагалі що було причиною
    не варто все буквально сприймати
    повторюсь, що я описала конкретно нашу ситуацію, отруєння нітратами. знаю також багато прикладів, коли в мами було харчове отруєння -годувала і все було гут і таких прикладів більше, але знову ж таки отруєння є різні і про це варто пам"ятати
    я в своєму першому дописі в цій темі чітко все сформулювала
    тому якщо ви розумієте оце
    для чого зачіпатись до поверхневих слів?
    я нікого ні до чого не заклакаю, крім того щоб не закликали до того що не є однозначним:)
    а взагалі в кожного своя голова на плечах і
    впевнена, що у багатьох були отруєння харчові і продовжували годувати і все минулося і я тішусь , що так було і всі зараз почнуть писати такі історії, я не прихильник страшилок, просто з нами сталось так як сталось і я з того зробила такий висновок який зробила
     
  18. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    kvVItKA,та не ображайтеся,я до Вас не чіпляюся.Просто,ті вишні так запали в пам"яті,і той лікар-він досі працює,і постійно бідних жіночок чимось лякає.
    А ви Rosynka,молодець-бо наші лікарі тільки знають-інфекційна,крапельниці,бо іншого виходу нема...
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    до слова, ми ще кілька днів були в лікарні, перший день синочок був під крапельницею 7 год, потім 5 і 3 год, весь той час я годувала, застережень зі сторони лікаря щодо гв не було, навіть навпаки. але те, що нітрати проникають в грудне молоко теж факт
     
  20. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    я тут абсолютно згідна. Достатньо 2-3 несвіжих кісточки і це вже небезпечно, а тим більше якщо ті вишні консервовані.

    А щодо отруєнні при ГВ, у мене таке було минулого літа, по дорозі з Щацьку. Переж тим гарно поїла торта магазинного і кавуна, тому ,що саме стало причиною ...не знаю. Зле було дуже,2 дні температура, рвота, діарея, безсилля. Мені лікарі сказали , що достатньо високої температури. щоб дитину не можна було кормити. А в нас мала ніяких ні сосок ,ні дурників не знала, і навіть мова не могла йти про якусь хоча б одну ніч без циці. Ми годувались при тому всьому, і в нашій ситуації, малій нічого не було.