З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Нещодавно для різноманіття робила "Субмарино". Втілювати в життя рецепт незвичайно легко. Отже

    Ось таке повинно вийти.
    [​IMG]
    Спробуйте. Це просто і смачно!:girl_claping:
     
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання викладаю рецепти:
    Тарт "Татен" (Татан)
    Пекти добре в сковороді, де будете готувати начинку. Рецепт на форму діаметром приблизно 26-28 см
    Тісто: 1 скл муки перетерти з 100 г масла
    дати щіпку солі, 1 ст л цукру і 3 ст л води. Замісити і поставити в холодильник.
    Тим часом готуємо начинку:
    5 ст л цукру + 1 ст л води (я давала 2) топимо на сковорідці приблизно 5 хв, даємо 50 г масла і кип"ятимо до коричневого кольору. Складаємо в утворену карамель порізані на 6-8 частин яблука (зі шкіркою) і обсмажуємо. Добре брати яблука твердих сортів, щоб не покришилися.
    Відставляємо з вогню, тоненько розтачуємо тісто, накриваємо яблука, притискаємо, особливо по краях, проколюємо виделкою - і в духовку на 30 хв при температурі 180-200, поки не зарум"яниться. Витягнувши, кілька хвилин чекаємо, і перевертаємо на тарілку. Можна помастити яблука сметаною і посипати цедрою лимона.

    Яблука з ванільним соусом
    З яблук вирізати серцевину зі сторони корінця, начинити: джем+подрібнені горіхи+кориця за смаком. Зробити тонесенький надріз навкруги яблука (або можна яблуко поколоти виделкою, кому як подобається). Поскладати яблука в форму, налити на дно білого вина і поставити пекти.
    Тим часом робимо соус: 1,5 ст молока + стручок ванілі кип"ятимо (я давала звичайну ваніль з пакетика). Окремо змішуємо 0,5 ст молока з 2 ст.л. цукру, даємо 1 жовток і 1 ст. л. крохмалю. Знімаємо молоко з вогню, тоненькою цівкою вливаємо суміш з жовтком, помішуючи. Довести до кипіння, але не кип"ятити. Прикрасити гілочкою свіжої м"яти.
     
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сирні кнедлі з полуничним соусом

    0,5 кг сиру
    100 г масла + 2 ст. л цукру розтерти, дати 2 жовтки (я дала просто 1 яйце), знову розтерти. Додати цедру і сік 1 лимона, 4 ст.л. манки, 3 ст. л. муки. Замісити і залишити на пів години. Муки може піти і більше, в залежності від сиру. Але якщо забагато, то кнедлі будуть тверді.
    Зробити з тіста кульки і зварити в підсоленій воді. Можна одразу їсти з маслом чи сметаною, а можна зробити ще так:
    На пательні розтопити ложку масла, дати посічені лісові горіхи (в мене були волоські), можна дати ще корицю і підсмажити там варені кнедлі. Викласти на тарілку і полити соусом.
    Соус: компот вишневий чи полуничний. Більшу частину компоту поставити кип"ятити, можна дат цукор і ром, до решти дати крохмаль і добре розмішати, влити до гарячого компоту. Довести до кипіння.
    Можна також самі кнедлі начинити ягодами з компоту.
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Дуже полюбляю закалатати найпростіший і найекономніший пиріг - кокосовий кухен.

    Для тіста:
    1 яйце
    1 скл. кефіру
    1/2 скл. цукру
    10 г порошку до печива
    1,5 скл муки

    Для начинки:
    1/2 скл цукру
    100 г кокосової стружки
    1 пак. ванільного цукру
    1/2 скл. вершків або молока

    Приготування: Інгрідієнти для тіста перемішати і вилити в форму для запікання (пиріг майже не росте, так що краї можуть бути невисокі), Зверху присипати змішаними інгрідієнтами для начинки. Випікати в попередньо розігрітій до 180 град. духовці 25-30 хв, але через 10 хв від початку випікання прикрити форму фольгою, щоб кокос не згорів. Гарячий пиріг скропити 1/2 скл молока.
    Кількість цукру я зменшила, бо дуууже приторно-солодкий виходив за першочеджерелом перепису.
    Фото вже раніше додавала в знимки смаколиків:
    [​IMG]
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Спекла за цим рецептом пиріжки! Вийшли супер! Але треба було додати більше цукру в тісто, я потім в начинку більше досипала. Це певно так, бо я в цукрову пудру не обмочувала. Тісто - просто казка, еластичне, до рук не липне.Вийшло пиріжків аж на 3 деки! То ще племінницям чоловік завіз, такі не соромно.:girl_curtsey:
    Дякую Марта2 за цей рецептик!
    [​IMG]
     
  7. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    сирник з рікотти

    для тіста:
    використала пачку печеня (десь зо 250 гр), яке перемолола в міксері разом з розтопленим маслом (200 гр), до однорідної маси! все це вистелила у форму, на папір для печення. потім поставила в холодильник на 2 години.

    для сирної начинки:
    1 кг сиру рікотта
    8 яєць
    2 скл. цукру
    100 гр манки (в мене не було)
    цедра лимона

    Збити білки в густу піну. Потім розтерти жовтки з цукром, і це все перемолоти з рікоттою, додаючи також і взбиті білки.
    наприкінці додала цедру лимона, і порізані кусками мариновані персики! (це я перемішала вже вручну, щоб не помолоти персики)

    Як результат, маса виходить досить рідкою (підозрюю, це тому що я не додавала манки)! це все виливаємо у форму і випікаємо при 180 градусах (1.5 години- сирник вийшов дуже пишним, тому випікала доти, доки сирна маса не спеклась в центрі)

    готовий сирник полила розтопленим шоколадом (150 гр шоколаду, розтопленого на водяній бані) і посипала кусочками полуниці! поставила в холодильник на 2 години вистигати!
    [​IMG]
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    Просили дівчата рецепт сирника.
    Будь-ласка :)

    Сирник Магнолія


    [​IMG]
     
  9. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання в кармі рецепт зупки з помідорів і яєць.
    Беремо:
    - помідори 300 г
    - 2 яйця
    - корінь імбиру (3-4 см)
    - соєвий соус
    - сіль
    - олія
    - кип'ячена вода (максимум 1л).
    Помідори очищуємо від шкірки і нарізаємо кусочками в 1,5-2 см.
    Яйця розбиваємо в миску і взбиваємо, як для омлета. Трохи солимо (четвертина чайної ложки, не більше). Імбир чистимо, миємо і дрібно ріжемо.
    Розігріваємо олію в баняці з товстим дном. Вливаємо туди яйця і постійно помішуємо, щоб утворилися т.зв. пластівці.
    Не зволікаючи, додаємо до яєць одночасно помідори і імбир і продовжуємо готувати на сильному вогні, постійно помішуючи, до моменту, коли помідори стануть мягкі і дадуть сік. Додаємо соєвий соус (1 ст. л.), ще кілька секунд обжарюємо і доливаємо туди гарячу кип'ячену воду.
    Доводимо суп до кипіння і знімаємо з вогню. Пробуємо. По бажанню можна досолити, доперчити.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    якщо ви любите окрошку , як я:girl_blum:, то пропоную до приготування
    БОЛГАРСЬКУ ХОЛОДНУ ЗУПКУ "ТАРАТОР"

    1 огірочок середній, почистити, натерти на велику тертку
    0,5 п. кропу +петрушка- посікти
    1 зубчик часнику - через прес
    1,5 ст.л. оливкової олії
    250 гр. натурального йогурту чи кефіру(якісного). якщо густий - додати мінералки без солей.
    сіль
    перець
    дрібка подрібнених грецьких горіхів - посипати зупку зверху.

    споживати холодним у літню спеку.
    страшна нямка.:girl_blum:

    п.с. фото не моє. моя зупа нині до фото не дожила.:girl_haha:
    [​IMG]
     
  11. gladiolys

    gladiolys Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Мангове морозиво:
    [​IMG]
    Потрібно:
    4 яєчних жовтки
    150 г коричневого цукру (можна і звичайного)
    1 манго
    1 ст. л. соку лайма (в мене лимон)
    250 мл вершків 33%, злегка збитих (до м'ягких пік)
    Яєчні жовтки збиваєм поки вони не побіліють і не збільшаться в об'ємі. Манго чистимо і збиваємо в пюре, додаємо сік лимону і цукор. Ставимо на маленький вогонь помішуємо і нагріваємо (НЕ КИП'ЯТИТИМО) поки цукор не розтопиться. Гарячий сироп вливаємо в жовтки постійно збиваючи доки маса не почне остивати. Потім вручну підмішуємо до цієї маси вершки (трохи взбиті).
    Cтавимо в морозилку, під час цього бажано пару раз перемішати щоб не було кристаликів.
    І все, смакуємо домашнє морозиво!
    Насправді робиться легко, а замість свіжого манго можна думаю і консервоване(але тоді менше цукру), або взагалі інший фрукт (банан наприклад).
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: З особистих рецептів

    Не встигла виставити фото, вже вимагають рецепт ! :girl_haha:
    Отож, потрібно - баранки-сушка(бажано побільше розміром), перець, шинка, твердий сир, зелена цибуля, олія, молоко (пропорцій не даю, роблю на око).
    Начинка.
    Перець, шинку, цибулю дрібно нарізати,змішати і додати 1 ст.л. олії, твердий сир натерти. Баранки замочити у молоці на пару хвилин, але щоб не розвалювались. Головне не перетримати.
    Викладаємо їх на бритванку, змащену олією, і заповнюємо начинкою, посипаємо сиром. Запікати 10-15 хв. при темп. 180.
    Варіанти начинки - бринза, варені яйця, печериці, фарш, куряче філе.
    Смачного !
     
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (4)

    рагу, плов, тушкована картопля з мясо або грибами, пюре з відбивними, котлетами або
    відбивениками (дрібно порізане і трошечки відбите мяско (грам 200-300), курячий або будь-який інший фарш (грам 200-300), 3 ложки майонезу, 3-4 яйця, 3-4 ложки муки, сіль-перець, все змішати, дати з півгодинки постояти, по консистенції має нагадувати тісто на блінчики - ложкою викласти на сковорідку і обжарити). Змітають і момент...
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (4)

    аж слинка потекла ))) але не все так просто. стараємося їсти "здорову їжу" тому я навіть пательні на якій можна смажити немаю ))) хіба пекти і варити ну і майонези , кетчупи і бла бла бла теж стараємося не вживати.

    хоча відбивеники обов*язково спробую, мені вони вже аж пахнуть ))) правда спробую запекти в духовці, бо на своїй пательні з нержавійки точно зіпсую.
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (4)

    Думаю, воно цілком може вдатись в духовці. протвінь змазати олією, а суміш викласти тонким шаром....
    Може я колись і сама спробую їх в духовці запекти. Файна ідея.... Дякую.
     
  16. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Домашні сардельки.

    Потрібно:
    -кишки
    - фарш (в рецепті був курячий, я використовувала свинний) 500-600 г.
    - масло 60 гр.
    - молоко 220 г.
    - 1 яйце
    - 1 ч. л. крохмалю
    - 1ч. л. солодкої паприки
    сіль, перець до смаку.
    Молоко, яйце, масло (різати кусочками) збити в блендері, поступово додати фарш, сіль і спеції. Збивати до однорідної маси.
    Крізь спеціальну насадку для ковбаси (якщо нема, можна використати обрізану пластикову бутилку), мясорубкою начинити кишку. Проколоти в декількох місцях голкою і варити 15-20 хв.
    Смачного!
     
  17. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Молода картопля у фритюрі

    Значиться так, шукаєте на ринку маленьку молоду картоплю (ідеально як малі сливи). Мию її, потім заливаю в мисці водою і додаю трохи солі, стоїть хвилин 30, знову мию, чистити її не потрібно, просто добре плтерти в руках, щоб грубша шкарлупка відійшла. Потім її добре повитирати рушником (бо будуть страшенні бризги олії)
    Беру глибоку сковороду, ноливаю оліїї і грітися, олії так, щоб картоплю майже покрила. В нагріту олію насипаємо картоплю і печемо до готовності. Я пробую зубочисткою на готовність.
    Берете глибоку миску вичавлюєте туди часник+сіль, можна й інші спеції, кому які смакують і картоплю з пательні відразу в ту миску, накрити зверху, гарно струсити і нехай хвильку постоїть.

    Робиться елементарно, а виходить дуже смачно!
     
    Останнє редагування модератором: 1 Червень 2012
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Пропоную вам спробувати приготувати по цьому рецептику. Вже пробувала по ньому готувати.
    Вийшло і просто, і смачно :)
    [​IMG]
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    дівчатка, порадьте рецепт хорошого печенька. Бажано щоб туди входило багато яєць. а то щось шукаю і нічого не знайшла:sad:
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Не втрималась і зразу до роботи. Трошки змінила рецепт, дала тільки куряче "дрібно порізане і трошечки відбите мяско" 500 грамів, без фаршу, решта за рецептом + терту велику цибулину. Легко обсмажила на одному боці, перевернула, накрила кришкою і трошки потушкувала. Пахнуть на всю хату. А які смачні!
    [​IMG]
     
  21. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Фокачча з помідорами і прованськими травами.
    Інгредієнти
    450 г муки
    10 маленьких помідорчиків
    100 мл оливкового масла
    30 г масла
    20 г дріжджів
    1 ст. цукру
    1 ч. ложка солі, засушених трав, або свіжого базиліку.

    Приготування
    Дріжджі розчинити в 150 мл теплої води (я буре завжди молоко), додати цукор, і поставити в тепле місце на 20 хв.
    Муку, сіль і масло перемішати вручну (в кух. комбайні), до однорідної маси. Перемішуючи поступово ввести дріжджову масу, додати 75мл теплої води (молока) і 50 мл оливкового масла.
    Вимішана тісто, залишити в теплому місці на 1,5 години, щоб піднялось.
    Тим часом порізати помідорчики, і вийняти ложкою м"якоть.
    Тісто, виложити у форму, попередньо змазаною маслом! (я користуюсь папером для випікання, тому відпадає потреба в змазуванні)
    Зверху виложити помідори, вдавлюючи в тісто, і посипати травами.
    Випікати 20-25 хвилин при т 180-190, зележно від духовки!
    Наприкінці збризнути оливковою олією!

    [​IMG]