"Цікаві баклажани" Нам потрібно 1 баклажан 2 помідори великі печериці кілька штук олія сметана твердий сир кріп часник Беремо баклажан, нарізаємо кільцями. Солимо і залишаємо на пів години. Далі їх змиваємо холодною водою. Помідори нарізаємо кільцями рівно на стільки штук, скільки є баклажанів. Печериці використовуємо лише шапочки. Їх ми нарізаємо тоненькими дольками. Також стільки, скільки є помідорів та баклажанів. Сметану (близько 100 гр) змішуємо з подрібненим часником (скільки, обираємо до смаку, я давала два зубчики). Форму для випікання змащуємо олією. Викладаємо баклажани, Трошки підсолюємо. Далі гриби та помідори. Звершу змащуємо сметаною з часником і в духовку на 15 хвилин. Далі посипаємо сиром та зеленню. Ось і все) Смачного!
Приготування • 1 кг курячої печінки • 4-5 цибулини • 2-3 червоних яблука • сіль, перець, цукор, мускатний горіх Печінку помити й обсушити. У гарячу сковорідку з рафінованою олією покласти печінку й не накриваючи обсмажити з однієї сторони, поки не зникне червоний колір. Коли одна сторона печінки підрум’яниться, перевернути і смажити з іншого боку. За 2-3 хвилини до готовності страву посолити і поперчити за смаком. Зверніть увагу, що додавати сіль рекомендується в кінці смаження, так печінка буде набагато ніжніша. Смажити потрібно на помірному вогні 10-12 хвилин до готовності. Готову печінку зняти з вогню і накрити кришкою. На окремій сковорідці: нарізати напівкільцями цибулю, посолити, посипати цукром (2-3 чайні ложки) і обсмажити на олії до золотавого кольору. Після цього нарізати яблука тоненькими скибочками, додати до підсмаженої цибулі і перемішати. Найкраще для рецепту підходять кисло-солодкі яблука, наприклад сорт Джонатан. Як тільки шматки яблук стануть м’якими, овочево-фруктову суміш посипати молотим мускатним горіхом, перемішати і тушкувати ще 1-2 хвилини. Готовий гарнір повинен мати кисло-солодкий, духм’яний смак. Накриваємо стіл: на тарілку викласти гарнір – смажену цибулю з яблуками, а зверху шматочки печінки. Страву прикрасити зеленню. Швидко, корисно і смачно. Смачного!
ПЕЧЕНЬЕ “САВОЯРДИ” …Оно же “Дамские пальчики”. Это бисквитное печенье я использую главным образом как одно из составляющих пирожного тирамису. Ну нет в наших магазинах готового аналогичного продукта по доступной цене, посему приходится изгаляться. Ингредиенты: 3 крупных яйца 150 г сахара 150 г муки 100 г сахарной пудры Белки отделяем от желтков и взбиваем с половиной сахара до пиков. Желтки взбиваем со второй половиной сахара добела. Соединяем желтковую и белковую массу. Просеиваем муку и аккуратно вмешиваем в тесто. Оно (тесто) должно получиться воздушным. Кладем тесто в кондитерский мешок и высаживаем на застеленный пергаментом противень печенья длиной около 12-14 см и шириной около 2 см. Щедро посыпаем сахарной пудрой через ситечко. Пудру, просыпавшуюся с печенья на пергамент, сметаем кисточкой, чтобы не горела в процессе выпекания. Духовку разогреваем до 200 градусов. Печем савоярди в течение 10 минут, не открывая дверцу. Затем вынимаем противень, поворачиваем на 180 градусов и отправляем обратно в духовку еще на 5 минут. Снимаем печенье с противня и даем остыть. Все. Можно использовать выпечку в дальнейших кулинарных изысканиях или просто употребить с чаем или кофе. Приятного чаепития!
потрібно спробувати
залишу тут аби не забути
Щоб не забути пишу тут