Життя за склом... або що було, коли ДП не було

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Златка, 5 Березень 2010.

  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Ура, ми дома :girl_flag_of_truce:
    Ото як в фільмі "50 перших поцілунків": а поки нас не було...
    - нинька дізналась, що в нас буде ще одна донечка :girl_in_love: тільки от халепа, на разі думали тільки про хлопчачі імена :girl_haha: і чогось нині всі знайомі після того як чують новину питають "ну і як ти? а чоловік як?"... дивні люди :girl_in_dreams:
    - моя подруга родила донечку :girl_claping: на 43 тижні вагітності! слава Богу, все добре!
    - моя маленьке сонечко має нову забавку: вмикає будь-яку музичну іграшку і біжить посеред хати танцювати :girl_in_love:

    А що нового було у Вас, поки нас не було?
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    ВІТАЮ!!!! :girl_claping:
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    а я така рада ,що є Дп,що забула про що і в яку тему хотіла написати:))
    єдине,що пам'ятаю,що мені не вдався гречаний хліб в хлібопічці а пожалітися не було кому і де:sad:
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А що в мене..в мене була робота багато роботи..і п"янка за 8-ме березня, і тюльпан такий в целофановій ковбасці..і трав"яний чай у кнайпі "Під золотою розою".....і ще...саме зараз моїй ріднулічці кузеночці таки роблять операцію на апендикс-до цього часу капали, думали можливо лейкоцити не наростатимуть...реву...
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А я бачила сьогодні DarkNess :) приємно було :girl_tender:

    і вдало розібралася з БТІ :girl_claping:

    і приготувала смачнючу піцу))))))))
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    Та не сумуйте, все буде добре!!!У вас і вашої кузини в підтримці цілий форум!Не маленький до речі!Та й тепер ж ніби операцію на апендикс роблять без розрізу, якась нова система вже є. Моя знайома робила, вже через тиждень після операції в басейн зі мною ходила!
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    Нового нічого такого. Скеровують на різні аналізи, приймаю ліки, чекаю результату.
    Та саме головне це коли ДП не відкривається, то уже все інше і не таким важливим здається.
    Ось такі справи!
     
  8. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А я вишивати почала.
    П.с. А що було вчепитися без ДП.:girl_wink:
    Так що чекайте мене в вишивальницях-початківцях:girl_bye:, бо вишивало ще в школі, а то вже стільки літ пройшло:girl_cool:
    Аа, ще забула, і освоювати фотошоп.
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А в мене малий вчора ... загубився:sad: На території садочка. Тупо пішов в іншу сторону від мене, а за рогом добра тьотя його впізнала і відвела в групу. В той час як я бігала навколо садка і шукала те мавпеня:sad: Тому я ввечері мала стан, ніби мене трактор переїхав і не пішла на форумівку. А збиралась йти...:sad:
     
  10. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А я вже майже спакувала всі речі для переїзду(навіть комп"ютер:girl_haha:) і поки він був спакований почала вишивати великодній рушничок.
    А ще забрала нарешті закордонний паспорт і після того трохи святкували в Гасовій Лямпі, а потім від їхнього холодного пива до якого я дорвалася за цілу зиму-захворіла і тепер тільки чай гарячий:girl_flag_of_truce:
     
  11. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    Не мала чим зайнятися під час обіднього сну синочка (а він спить, дякувати Богу, до трох годин) і сестра підсадила на "Пліткарку". Дивилася онлайн, майже 2 сезони додивилася... Сама собі дивуюся, тому що до серіалів упереджено ставлюся...

    Супер-пупер молодці!!! Вітаю!!!
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    і в мене було саме таке відчуття! нарешті я ВДОМА!!!:radist:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

     
    Останнє редагування: 6 Березень 2010
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

     
  16. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    Поки не було ДП, то зробила багато домашніх справ, навіть дуже багато. Встигла навіть повчитися і по-депресувати, але це в "жилєтку", мабуть...
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

     
  19. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    А ми вчора були зранку на шкільному концерті з нагоди жіночого дня. Донечка так гарно танцювала вальс зі своїми однокласниками - першокласниками :girl_tender:
    А ввечері знову приймала участь у концерті тільки вже у будинку культури зі своїм танцювальним колективом.
    Про вчорашній день ми зняли відеофільм. Настрій вже святковий з учорашнього дня!
     
  20. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Життя за склом... або що було, коли ДП не було

    О!...,:girl_sad:вже коли є потреба і звичка поспілкуватися ,чи щось корисне прочитати на ДП ,а воно не відкривається ,то був такий внутрішній стан , ніби щось дуже дороге і важливе загубила. :girl_emo:
    Радію за Вас! :radist:
    А мені сумно:girl_sad:, дуже любила вишивку хрестиком і болгарським хрестиком,а ще низинкою ,а зараз поганий зір і лікар сказав ,не варто напружувати очі, Тому з радістю переглядаю Ваші вишивки і радію з успіхів форумчанок. :girl_bye: