Збила машина

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Finya, 16 Вересень 2011.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Годину тому на пішоходному переході мене збила машина. Переходила дорогу біля "Магнусу", від взуттєвого до автобусної зупинки. Машини стояли, зупинку закривав автобус. Я дійшла майже до нього, коли автомобіль, перед яким переходила, почав їхати, вдарив мене. Я закричала, намагалася зупинити його руками. Він продовжував їхати. Коли падала, думала, що мені вже все( По пояс під машиною опинилася, мобільний відлетів на кілька метрів з кишені. Пошкоджень ніби немає, тільки стрес( водій вийшов, вибачався, але якось так, ніби нічого страшного не сталося. Я йому говорю, ви на пішоходному переході поїхали, прямо на мене (це жах, я просто перед ним була, він їхав на людину, навіть після того, як я затарабанила по машині), а він - та ж нічого тобі не є, голубонько. Я розплакалася, став мені 100 грн пропонувати. А тут раптом бабульки з зупинки стали кричати, що вони все бачили, я сама в усьому винна. Я розгубилася, стала казати, що ж їм видимість автобус якраз заступав, в який люди сідали. То далі почула, що я вискочила якраз з-за нього. Те, що я йшла з іншого боку вулиці, нікому в голову не прийшло - вони ж "бачили". Я, як це почула, зразу пішла. Цілу дорогу проплакала, бо не знаю, як було діяти. Подумала, що з такими "свідками" нікому нічого не доведу. Ось вам і "слова очевидців". Шкода, що той дідулька за кермом так і поїхав. Я би з задоволенням права в нього, як мінімум, відібрала. Щоб неповадно було на пішоходному таке витворяти. Зараз думаю, може йому затьмарило щось? Тоді взагалі..
    Пишу, а руки досі трусяться, так налякалася.
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Збила машина

    кошмар, навіть слів нема, але нажаль люди, які
    з'являються майже завжди...
    мене так кілька разів мало не збила машина - не вираховують водії, що з-за маршрутки хтось по переходу може йти.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Збила машина

    в мене якась така слабість після того, а найбільш гірко, що ситуація страшна була, а винний не буде покараний, бо пересічна людина не знає, що робити. тим більше, коли в стані шоку(
    хоча я номер записала
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Збила машина

    можливо варто звернутись до журналістів?
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Збила машина

    я би на вашому місці все таки б подзвонила в міліцію чи даі. Ви маєте якісь ушкодження, подряпини, синці?
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Збила машина

    про ДАІ не чули??? треба було викликати негайно! тепер і ви покинули місце ДТП і водій, тому напевно важко буде щось доказати. Але якщо маєте номер авто- не все втрачено. Зараз ви в стані шоку, болі може і не відчутно, але хтозна як це "аукнеться" через якийсь час?! Не виключені забої внутрішніх органів, які можуть проявитися з часом. Варто звернутися в травмпункт і повідомити що трапилося і що саме в стані шоку ви пішли додому, а лише зараз опам"яталися. Також слід повідомити ДАЇвців.
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Збила машина

    я не маю доказів. Дякувати Богу. Бо ціла, неушкоджена. Дякую, що радите. Почуваюся жахливо, весь час плачу
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Збила машина

    Дуже вам співчуваю.

    і заяву напишіть, і подивіться чи синяки є - можна зафіксувати - як будете мати здоров"я, то трохи це діло можна посунути.

    може на Магнусі і камера є
    а ви їх залучати і не мусите.
    от придурок, зла не стає на таких. І він же бачив!

    ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    як відійдете все ж варто в ДАІ звернутись. І ви не знаєте чи неушкоджені. Все ж падали, синці точно є - та й без синців на пішоходів наїжджати не можна.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Збила машина

    Він бачив, в мене в ту секунду ідіотська думка виникла, що він мене карає. Якраз перед думкою, що мені кінець
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Збила машина

    Вы написали сообщение в 20.00.
    Недавно.
    Срочно бежите в ближайший травмпункт (они цилодобовые) и возьмите справку о травмах.
    Дали будэ.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Збила машина

    як відійдете все ж варто в ДАІ звернутись. І ви не знаєте чи неушкоджені. Все ж падали, синці точно є - та й без синців на пішоходів наїжджати не можна.

    чоловік каже, що судмедекспертиза по відтінку шкіри може забій визначити, але треба мати скерування від спідчого, тобто все-таки треба в ДАІ дзвонити. Каже що буде толк з цього.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Збила машина

    ППКС!!!

    Дуже важливо зняти "побої". А з свідками й справді - не мусите їх залучати.

    Прикро, що так сталось! Вважайте на себе. Зараз у вас ще шок, тому завтра щойно може багато чого повилізати.
     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Збила машина

    Негайно телефонуйте 02 і повідомте! Ви в стані шоку!!! Вам простимо! Водій не мав права вас полишити без допомоги! А тим паче без вашого письмового дозволу (відмови від звинувачення в наїзді) покидати місце ДТП!
    А як доказ- на машині мусять бути ушкодження, можливо вмятини від удару. Ваш одяг в кінці кінців є доказом! Він напевне ж забруднився, потерся, подерся...
    Не зволікайте, час зараз працює проти вас. Треба негайно звернутися в ДАІ і в лікарню на обстеження. Ви справді від шоку можете не чути болю, але ушкодження не виключено. А моральна травма у вас точно є і її наслідки неминучі, тому телефонуйте негайно!
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Збила машина

    нічогісінько навіть не забруднилося. я зараз відійду від стресу, подумаю, що далі. пане Полковнику, не маю що "знімати", нема синців. Я щаслива людина. Боже, дівчата, мене Бог врятував
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збила машина

    Добре що без серьозних травм! Тепер завжди будьте уважною на переходах! Можливо доля дала Вам попередження.... Тримайтеся:girl_bye:
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Збила машина

    їду в травмпункт. ніби все нічого, але трусить, хочу перевірити, чи справді все ок, як думаю. стан просто істеричний
     
  17. Відповідь: Збила машина

    А моральна шкода?
    Якщо хочете покарати водія, зберіться з силами і подзвоніть у ДАІ. Там Вас скерують, може, в травмпункт. Синці можуть проявитися згодом. Коли знатиме про ДТП ДАІ, можна ситуацію тримати на контролі, а якщо вони не реагуватимуть, напишемо в ЗМІ. Зараз слово за Вами.
    Подзвонила в УДАI ГУМВС України в Львiвськiй областi. Телефон, який Вам потрібен, - 2384027.
    Не баріться, будь ласка!

    ---------- Додано в 20:29 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

    Сподівюся, Ви побачите повідомлення! Зверніться в ДАІ спершу
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Збила машина

    їду в травмпункт.

    Молодец.
    Это пригодится.
    А теперь в отделение милиции.
    Заявление.
    Сбил и смылся с места ДТП.
    Прошу назначить судебно-медицинскую экспертизу.
    Не тяните время - срочно в милицию.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Збила машина

    Звертайтеся в ДАІ, навіть якщо того водія не покарають по закону то крові поп*ють добряче. Може хоч це йому уроком буде. А що крові поп*ють, то можете не сумніватися.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збила машина

    Моральну шкоду стягнути досить важко - навіть при тяжких тілесних ушкодження, до того ж вона стягується в цивільному порядку і треба докази(довідка від терапевта, психіатра) що ви зазнали психологічного стресу.
    Дійсно в стані шоку важко соображати, але :
    Треба обовязково викликати ДАЇ ще на місці події, поки водій не втік. Якщо є травми, навіть незначні не боїмося викликати швидку - буде ще один доказ - фіксація виклику швидкої за місцем ДТП.
    Якщо водій поїхав - все одно залишитись на місці і викликати ДАЇ для складення протоколу про ДТП.
    Залучитись підтримкою очевидців і прослідкувати щоб ДАїшник вніс усі покази і дані в протокол, і самому попросити контакти свідків.
    Якщо є травми, але не викликали швидку - в найближчий травмпункт для їх фіксації, зберігаємо усі чеки, рецепти і заключення лікарів - доказ для суду.
    Якщо ДАЇ відмовляється задокументувати подію - в райвідділ за місцем проживання, бажано з свідками.
    І ще зателефонувати комусь, хто б приїхав і допоміг, бо в стані шоку важко зреагувати адекватно.
    І повторююсь - відповідальність водія настає без прямого умислу, бо він керує механізмом підвищеної небезпеки.