Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

   
 2. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  І знову я.
  Чи вживання вітамінів для вагітних є необхідним?
  Гінеколог приписав, я чемно почала пити і через тиждень прийому почалася висипка. Через декілька днів все тіло було покрите червоними плямами і все чухалося (так, що я навіть вночі не спала). Дерматолог і сімейний лікар сказали що це скоріше всього через вітаміни і взагалі були здивовані навіщо влітку пити вітаміни.
  Зараз лікую висипку і нічого не вживаю. Гінеколог запропонував змінити вітаміни, але я хвилююсь щоб знову не почалося алергічні реакція.
  Звичайні алергопроби зараз не можна робити, взяли кров на вузький спектр алергенів, то поки чекаю результат.
   
 3. ZikkA

  ZikkA Well-Known Member

  Наскільки я читала, обов'язковою є фолієва кислота в першому триместрі, можна всю вагітність, вітамін Д і йод, і то для йоду є винятки. Всі інші вітаміни бажано отримувати з продуктами харчування і приймати додатково лише за потреби, якщо є показання. Тому я під час останньої вагітності вітамінних комплексів і не приймала.

  Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Моя особиста суб’єктивна думка - не потрібні жінці ці вітаміни. Збалансоване, різноманітне, корисне харчування - так, хімічні препарати - ні. Не пила останні дві вагітності. З дітьми все ок).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 5. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  Я теж вітаміни не вживала. Тільки фолієву і йодомарин. Потім ще добавила вітамін Д.
   
 6. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  І знову я сюди з плановою датою народження.
  Були на узд для визначення аномалій розвитку, і лікар сказала що дитина явно не 12 тижнів. Зараз дитинка 11,8 см і взагалі розвиток всього явно не на 12 тижнів (відхилень немає, але як на старший вік) . Подивилась записи: коли робили останнє узд, розмір відповідав поставленому терміну. Але в мене на початку був підвищений Т3 і Т4, ці гормони могли повпливати на розвиток і розміри, зараз гормони без ліків опустилися до норми. Я за це не дуже переживаю, головне що бейбік розвивається нормально.
  Чи можуть на основі УЗД змінити дату родів?
   
 7. Андріана

  Андріана Well-Known Member

  Не знаю як в Австрії, але в Україні дата пологів по УЗД умовна, все одно декрет і всі документи відштовхуються по даті останніх місячних. В мене цього разу якраз так і було. Дитина по УЗД на тиждень старша і я цьому довіряла, бо знала ,коли овуляція була і статевий акт і так і народила, але в декрет відпустили по місячних.

  Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. ZikkA

  ZikkA Well-Known Member

  То ще, певно, від гінеколога залежить. Вони там різні дати враховують. Місячні, узд, перші ворушіння.. . Бо я тричі йшла в декрет і щоразу казала, що хотіла би чим довше попрацювати, тобто ПДП чим пізніше поставити. І лікарі, орієнтуючись на ці дані, називали проміжок часу у який можуть відправити мене в декрет. Я так зрозуміла, що рамки є, але точна дата на розсуд лікаря. А народжувала я тричі по першому узд, втретє лиш на день раніше.

  Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Не знаю як буде в мене, але вже отримала виписку, в якій вказано зміну дати родів (пересунули на 2 тижні), до свого гінеколога попаду через півмісяця і будемо обговорювати.
  Лікар, яка робила УЗД, сказала що здивована що поставили таку пізню дату і по розмірах і розвитку дитина як мінімум на 3 тижні старша і я могла КД переплутати з імплантацією (таке можливе? В мене було 3-4 дні нормальних кд). + перше УЗД показало плід розмірів, які відповідають тижням відносно КД... Тоді питання, чому дитинка так швидко почала розвиватися і набирати розмірів? Аномалій розвитку немає, всі кістки сформовані і відношення правильне, органи також. Стать також можна було подивитися, але дитина була дуууже активна, ми ледь встигали подивитися те, що передбачала процедура
   
  • мімімі мімімі x 2
  • Подобається Подобається x 1
 10. model fantazii

  model fantazii Well-Known Member

  Дівчата, хто виношував вагітність на Клексані і Аспірині, як вам їх відміняли і коли?

  Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
   
 11. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Під час першої вагітності пробували відміняти в третьому триместрі, але це було погане рішення, почалася затримка розвитку, що зрештою призвело до КР на 38 тижні.
  З другою дитиною колола Клексан до останнього дня. В день пологів не вколола, бо відчувала, що це той день. То був 40-й тиждень. Але пологи почалися з кровотечі і зробили ЕКР (ну зрештою після першого КР і так мало хто вірив в успішні пп).
  Мій досвід «такий собі». Ви маєте вірити, що у вас все буде добре і так воно і буде.
   
 12. model fantazii

  model fantazii Well-Known Member

  У Вас була доза 0.2 чи 0.4? Аспірин відмінили швидше?

  Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
   
 13. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  Клексан колола до 14 тижня. Потім перейшла на аспірин до 36 тижня. Народила на 39 все добре.
   
 14. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  0,2 Клексан. Аспірину не пила
   
 15. Fionka

  Fionka New Member

  Дівчата привіт. У мене в другому скринінгу високий ХГ,в першому все було ок, пішла до генетика,та сказала повторно передати Хг, він ще вищий, генетик каже здавати НІПТ тест, я зписалась на УЗД в приватну клініку до іншого генетика, перша нагло мене записує в приватну клініку де вона працює, і мене вже так нагрузила що дитина може бути відсталою,що я два дні не маю спокою. В кого також був високий ХГ, в кого ви консультувались?
   
 16. Yeremiya

  Yeremiya Well-Known Member

  Дівчата з діагнозом фосфоліпідний синдром хто де стояв на обліку? не кожен лікар хоче брати на облік. Порадьте до кого можна