Залетіти, щоб вийти заміж

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 13 Листопад 2007.

  1. lulu

    lulu Well-Known Member

    ну насправді тема пікантна...;)
    але я досліджую її а тому...це ніби своєрідне опитування...
    ще хочеться знати і ваші думки... бо не хочу якось однобоко висвітлювати таку тему сама...
    чи стикалися ви з такими випадками коли жінка свідомо вагітніє аби одружити на собі мужчину...
    чи він неготовий...чи він вигідна партія...чи добре заробляє...чи так хочуть батьки...
    який відсоток таких шлюбів є вдалими...
    мене цікавить і думка чоловіків!!!!!!
    можливо це стало травмою для когось...із знайомих...далеких...
    надіюсь таких випадків мало...
    а можливо в сучасних умовах тотального неузаконеного співжиття-це нормально?
    і всі щасливі...
    бо якщо люди декілька років живуть разом без шлюбу то до нього може спровокувати тільки народження дитини...
    і на цей крок наважуються...жінки...

    наперід дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Одна знайома довго зустрічалася з хлопцем, дуже хотіла за нього заміж, а він не спішив, а можливо й не збирався. Вона свідомо перестала приймати концтрацептиви, завагітніла, стосунки відразу спортились, він навіть її вагітну бив :sad: А вона й далі хотіла заміж.. Одружились, він зв'язався з наркоманами, сам став таким, як вони жили - навіть нема потреби описувати, й так зрозуміло. З часом як і багато наркоманів почав красти, попав в тюрму і тоді вона подала на розвід... Ось така сумна історія.
    Але зараз вона має вже нормального чоловіка. А синочок - копія батька зовнішньо. Надіюсь що лише зовнішньо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Однозначно неможливо привязати до себе людину насильно, ше й ціною життя дитини.Якшо хлоп навіть піде на такий шантаж,навряд чи буде добра сімя, побудована на обмані;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Мораль: нічого доброго з брехні не получається...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    А знаю інший випадок, коли чоловік дуже хотів з однією жінкою одружитися. Зґвалтував її (бо вже терпіти, видно, не міг). Вона завагітніла і тому судову справу закрили, вона закрила. Він змусив її зробити аборт, а після того з нею одружився.
    Історія звучить нереально, але то були мої сусіди свого часу...
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Відразу досліджуйте який відсоток розлучень
     
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Нічого доброго з тої ідеї нема. Скільки знаю прикладів, ніхто добре не живе. Якщо ще досі живе.Є ще навіть так, що обманюють жінки, що вагітні, щоби хлопець тільки одружився. То ще гірше. Бо в навмисному зальоті він може і не знати, що то вона зробила навмисне. І винить і себе також. Тому й одружується.
    Але мені цікаво інше. Ну нащо так когось добиватися, якщо він/вона не дуже до другого має серйозні наміри? Та в світі повно людей, для яких кожен з нас може бути хорошою парою. Так , так! Не дивуйтеся! :) Хоч часом і говорять про одного/одну єдину, але то не завжди так. Якби довелося складати варіанти, то ми би могли багато з ким жити щасливо. :)

    Додано через 1 хвилину
    А для чого було робити аборт, якщо то була його дитина?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Моя колишня сусідка вийшла заміж залетівши в 16 років. Таткові знадобився дозвіл батьків на одруження бо навіть повноліття немав. Жило подружжя разом 2 дні. Татко не прийшов ні побачити власну дитину ні на хрестини навіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    нє, ну з таких причин одружуватися то в будь-якому випадку треба бути безсердечною цинічною дурепою

    думка така: якщо то з любові, якщо жінка настільки любить чоловіка, що хоче мати від нього дитину - то виправдано
    буде з ним потім чи не буде, одружаться чи ні, а дитина з рисами того кого жінка любить є завжди бажаною. навіть якщо чоловік і не планував дитини, жінка може собі дозволити її народити,все залежить від сили почуттів
    іноді жінка точно знає, що він її покине, то хоч дитину мати буде, саме його дитину
    а якщо знає, що чоловік в зв’язку з вагітністю одружиться, то вона може спробувати так його до себе прив’язати
    що тут скажеш: в любові як на війні - всі засоби годяться, але тільки якщо не уявляєш життя без того кого любиш. хто справді мав чи має такі шалені почуття той зрозуміє

    єдине, що тут варто сказати - коли жінка вдається до цього, то тут явно почуття невзаємні. абсолютно невзаємні. тобто вона любить, а її не люблять. тож нічого доброго в цих стосунках нема і в цьому шлюбі нема і дитині добре навряд чи буде... але невзаємна любов дуже тяжке випробовування і не всі його з честю проходять.
    щодо мене - я за це не осуджую, просто співчуваю жінці я до такого вдається, бо в хороших стосунках обманом не вагітніють
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Ніхто того не знає і не розуміє.
     
  11. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Нічого собі кохання?Це егоїзм якійсь.Я тебе хочу і все.І мене не бембає ,шо хочешь ти.Кохання це в першу чергу вміти давати свободу і приймати людину такою,як є
     
  12. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    "залетіти, щоб вийти заміж"... приворожити... і так далі...
    то якись український феномен.
    я того ніколи не зрозумію
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    А шо ? Хлоп файний, має нерухомість, бізнес. Трішки спідницю припідняти, бедрами покрутити - милий, вітаю! Ти татусь. Воно ше добре, як в місті.
    А як в селі ? Нічо іншого не лишиться як женитись =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    :) так він її теж певно хоче, бо як би інакше завагітніла?
    різні бувають стосунки, якщо не хоче чоловік з жінкою спільного майбутнього - нема чого взагалі починати і продовжувати стосунки
    а з його боку не егоїзм?

    от жінка і готова прийняти чоловіка і народити від нього дитину, навіть якщо знає що він її не любить
    коли дійсно любиш, то певно що приймаєш людину такою як вона є, навіть сприймаєш те що тебе не люблять і не чекаєш віддачі
    але при тому хочеш бути разом з тим кого любиш
     
  15. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    ви зуважили, цікавий момент... у неї був перший чоловік, а потім народилася дитина від другого, але дитина була копією першої... ми піднімали цю тему, правда багато хто не повірив....
     
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    це з матеріального розрахунку ви кажете
    а якщо вона його любить?
     
  17. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

    Бідний бізнесмен! І де в нього та нерухомість в селі? Стодола?:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    та який український??? та всюди використовували все що можна щоб бути з тим кого любиш.
    ніколи не зрозумієте, якщо зможете пережити розлуку. а буває таке що не може жінка пережити розлуку. є почуття якими важко керувати

    Додано через 2 хвилини
    то офтоп, але таки скажу: тепер села всілякі є, там і магазини мають, і бари, і може в селі жити, а бізнес мати в місті і т.д.
    так що не кажіть, що в селі самі стодоли :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Іваська

    Іваська Загублений

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Сравді є жінки які готові й на таке якби з коханим бути Але якщо вагітніють щоб заполучити багатого жениха це вже погано!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    хм...але я знаю такі щасливі шлюби!!!!!!!!
    просто чоловік про то не думав-при нім була класна кобіта...і класно...
    бах вагітна-тра женицця...і всьо...
    а вона думала о класний буде чоловік-натякала-натякала-натякала...
    а він ніяк...а партія така підходяща і ніби любов обопільна...
    от вона й відважилась...
    і тьху-тьху-тьху...
    Щасливі!!!;)
    в мене таке враження що зараз такий час що дуже багато людей "сожитєльствують" і так можуть ніколи і не одружитись а в результаті розійтися!!!
    а жінка відважується таки...
    мені здається що вона не прив"язує тим чоловіка до себе якщо впевнена в нім
    вона створює умови для їхнього спільного життя-спільних клопотів і інтересів
    досить часто люди розходяться через то що вони не мають про кого СПІЛЬНО турбуватись
    цей крок теж можна розцінювати як любов і жертву любові-хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 1