Закохане меню!

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Natinka, 11 Лютий 2010.

  1. Natinka

    Natinka New Member

    Дівчата, не знаю чи є така темка. Але хочу поговорити про меню на День Валентина, хотілося б щось таке цікавеньке зготувати. Може в когось є смачні і перевірені романтичні рецепти. І щоб були наближені до наших реалій і в міру екзотичні. І як то все можна гарно так придумати, подати, обіграти, щоб цікаво. Ділимося своїми ідейками.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Закохане меню!

    Я дуже довго шукала щоб таке приготувати на день Валентина. Мені сподобався цей рецепт, і багато хороших відгуків. Може комусь буде корисно:)
    [​IMG]
     
  3. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Закохане меню!

    [​IMG]
    Ось це дуже настроєва фотка. Апетитно так.
    Шампаське, пару креветок. Фрукти в креманках, можна їх шампанським залити.
    Або можна запекти рибку і з свіжим салатиком подати.
    Хочу додати, що я не прихильниця того свята раз в рік і все, уваги хочеться завжди. Але якщо вже є така дата в календарі, то можна її використати для романтичної вечері, щоб урізноманітнити будні.

    ---------- Додано в 09:50 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    Кожен день таке не зготуєш, начиняти, подавати, а так на двох можна постаратися.
    [​IMG]

    Лодочки из авокадо с креветками и ананасом

    Продукты: 200 г очищенных креветок, 1 авокадо, 100 г консервированного ананаса, 4 ст. ложки натурального йогурта, зелень для украшения.

    Способ приготовления: Отварные очищенные креветки нарезать кусочками. Авокадо разрезать пополам, удалить косточку, надрезать мякоть острым ножом крест-накрест и удалить ее, чтобы получились лодочки.

    Мякоть очень мелко порезать, добавить консервированный ананас и креветки. Посолить, заправить натуральным йогуртом и перемешать. Наполнить лодочки смесью, украсить веточками петрушки.
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Закохане меню!

    А я хочу щось спекти (чи десерт якийсь зробити) в подарунок чоловікові, щоб зі сердечками було. Не знаю, що придумати. В супермаркеиті нема ніяких формочок-сердечок. маю тільки одну на тістечка (така, щоб витискати з тіста). що порадите?
     
  5. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Закохане меню!

    Ось тут на кукінгу є різноманітні ідеї, може вам щось підійде. А сердечка якщо тісто замішане, може можна і вирізати ножем. А бо на пергаменті намалювати шаблон, і тоді тісто розкачане вирізати. Так можна і великий тортик і печенька пекти. Я так собі думаю...
     
    Останнє редагування модератором: 12 Лютий 2010
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Закохане меню!

    а повирізати з великого пляцка сердечка формою для тістечок не піде?

    Доречі, хто буде щось готувати на валентина чоловікові то зразу фотографуйте і подавайте на конкурс.
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Закохане меню!

    я от недавно бачила ну дуууже веселу формочку для яєшні ... у вигляді "певного чоловічого прибамбасу"...:girl_haha:
    але то певно хіба для нечемного чоловіка підійте... так що на валентина зранку на тарілці пряимо було "а пішов ти ... з такою поведінкою":girl_crazy:

    а так то ніц не готуватиму. нема мужа ще!
    хоч і файно було б як би ваші мужі самі щось приготували!
    одного разу святкування Валентина вилилось в спільний експромт на кухні! це було просто прекрасно і значно цікавіще, ніж би я сама вражала свого приньця кулінарними шедеврами...
    і готувалось весело, і їлось з особливими емоціями:girl_in_love:
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Закохане меню!

     
  9. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Закохане меню!

    Щойно зговорилися з чоловіком, а він каже може піцу замовимо :girl_mad:. От і зрозумій чоловіків. Так що може і справді менше собі перейматися шедеврами. Тішить те, що хоч каже замовимо, щоб самому не заморочуватися. Бо ми вирішили вдома святкувати... Але я все-таки хочу соковитих креветок :girl_crazy:
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Закохане меню!

    Я вже придумала щось схоже:), але поки що мовчу, може й справді втрафлю на конкурс:)
     
  11. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Закохане меню!

    Меню на День Валентина...:girl_in_dreams:
    Кажуть, треба закоханим ввечері ласувати морепродуктами :girl_in_love:.
    Отже, ось що готуємо
    :girl_claping:

    [​IMG]

    [​IMG]

    М'ясо нежирної птиці теж підходить

    [​IMG]

    А на солодке якби ось такий десерт. Тільки не переїдаємо :girl_crazy:, бо продовження вечора може бути не таким цікавим :girl_curtsey:.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2010
  12. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Закохане меню!

     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Закохане меню!

    Вийшло справді дуже смачно. З кислинкою, але важко здогадатись що маринад з апельсину:)
    А смажені банани в поєднанні з рисом теж ням-нямка:)
    [​IMG]