Харчова віагра

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Un.Known, 20 Листопад 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Я про природню. Тобто, про ту, що дає природа.

    Знаєте, як найлегше пізнати природні афродізіаки?

    Вони нагадують еротичні частини тіла (банан, спаржа, мушлі).

    Викликають пітливість (імбир, чілі, перець).

    Мають сильний аромат (ванілін, кориця, какао, цикорій).

    Ідеальні для тих, хто любить не тільки секс, але і їжу. ) Хтось вже з такими рецептами ескпериментував?

    Багато форумлянок, судячи з дописів, влаштовують романтичні вечори з коханими половинками.

    Складемо меню для таких випадків разом? :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2009
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Готоємо новорічну вечерю з афродізіаками і вже точно не виникне питань а що ж робити всю новорічну ніч:girl_haha:
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Класна яка тема:p
    Вечерком накидаю якихось рецептів, бо дуже люблю такі страви експерементальні готувати.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Ухти! я таких рецептів не знаю, але цікаво буде почитати :) для мого коханого афродизіяк - це м"ясо :)))
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Харчова віагра

    Для мого чоловіка зупа то є афродізіак. Він як зупи не з*їсть то до любови не годний, бо так то він в любий час дня і ночі «прігодєн к службє».:girl_smile::girl_smile::girl_smile:

    А он гострі страви то для мене.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Я сама "зупна". )

    Але романтичного вечора сервірувати на стіл зупу... просто нема бажання.

    Я колись меню вирішувала лососем, сушеним м’ясом, сирним асорті, винами, фруктами... хотілось би щось нового і цікавішого.

    Я чіллі даю і до українського борщу. І взагалі люблю все пікантне. Може є в кого що швиденьке, маленьке, неординарне?
     
  7. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Маруся-мама, ну ви і чудачка.....супер!!!!
    :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    На рахунок рецептику....то що скажеш....арома-свічки...приглушене світло....і вперьод за арденами...:)
    Якщо я не так зрозуміла тему - прошу виправити....я зреагую...:)
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Харчова віагра

    маю рецепт: до склянки будь-якого соку дати дві столові ложки соку з селери чи петрушки. Найкраще давати до апельсинового чи грейпфрутового, там є трохи гіркоти, помітно не буде. Результат - БОМБА!!!!!
     
  9. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    А як на рахунок чанахів? Так хочеться з хорошого мяска і в оригінальних мисочках. І на свято ніби нічого.
     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Чанахи ми любимо...

    Але я їх і в будній день готую...
     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Харчова віагра

    В нашому "романтично-еротичному" меню дуже часто фігурують наступні страви -

    закуски - маринована селера та перці чілі, вялено-сушені помідори, тунець з каперсами

    меню салатів дуже різноманітне, обов'язковою є тільки оливково-бальзамічна пікантна заправка + свіжі овочі + креативна нарізка; особливий наш респект салату з сирих печериць з петрушкою та пармезаном;

    гарячі страви - креветки чи лосось -гриль з соусом "тисяча островів"; мідії, тушковані з цибулею та часником у білому сухому вині; форель, запечена в мигдалі або з овочами в духовці; дорадо, запечена з імбиром та лаймом; спагетті аль-йольйо (часник+чілі+петрушка+пармезан) або спагетті з різними видами песто + пармезан; cтрава китайської кухні wok - овочі у соєвому соусі + невелика к-ть телятини чи креветок;

    дуже доречною, а головне дієвою! є порада la esposa стосовно цитрусових фрешів з додаванням соку селери, - ми дуже любимо власне грейпфрутово-селеровий...
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

    А де той сік селери чи петрушки взяти?
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Харчова віагра

    вичавити з кореня. руцями :)
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Харчова віагра

     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Харчова віагра



    А ще ми гамаємо гострі смакоти :)
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Харчова віагра

    ще згадала, що дуже полюбляємо процес "годування" одне одного -

    для цього ідеально підходять -

    гуакамоле (соус з перетертого в блендері авокадо,селери, помідорів та перцю чілі з оливковою олією та лимонним соком) - годування здіснюється за допомогою кукурудзяних чіпсів або сирних солених паличок, або продовгастих гріночок з чорного чи білого хліба, чи креветок-гриль на шпажках, котрі занурються в готовий соус...

    фруктово-шоколадне фондю на десерт - найбільше люблю полуниці, банани та ананаси в чорному шоколаді :)

    ооо, і особлива любов - варені артишоки з гірчичним соусом...
    при варці цілий артишок "розкривається", так його і подаю на стіл - листки легко від"єднуються, їх вмочуємо в гірчичний соус і отримуємо смакове задоволення :), поступово "роздягаємо" артишок від листя, оголюючи "серце" овоча, яке смакує ще краще ніж листки, ним і ділимось з коханим :)

    мій короткотерміновий план - зробити суші (прекрасний афродозіак) в домашніх умовах, бо годування ними один одного в суші-барі практикувати не хочеться :), - краще вдома... так що іду читати гілку Суші...
     
  17. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Харчова віагра

    До продуктів афродізіаків відносяться: морепродукти, авокадо, яйця(особливо перепилині), імбир, укроп, ваніль, шоколад, горіхи, банани, селера, мед і ще десь вичитала, що запах смаженого м*яса також можна віднести до цього списку
     
  18. billuy

    billuy New Member

    Відповідь: Харчова віагра

    петрушка це взагалі то сечогінне. а на рахунок бомба це ви про памперс?
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Харчова віагра

    Найкращим афродізіаком є усі морепродукти,і ще я за петрушку чула,не знаю наскільки це правда.
     
  20. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Харчова віагра

    просили мене поділитись переписом салату-афродизіаку з шампіньйонів, петрушки та пармезану під бальзамічним соусом

    от я і відкопала цю стару тему, заодно побачила, що я про той салат вже писала 4 роки тому назад)
    але нехай темка підніметься вище, може якраз ще хтось корисними ідейками поділиться)

    отже процес швидкий і простий, весь перепис видно на фото -
    [​IMG]

    усі складники важливі, заміняти нічим іншим не раджу -
    беремо 5-8 шампіньйонів, швидко-швидко миємо, щоб вони не ввібрали рідини, ріжемо тонко-тонко і гарно викладаємо по колу на велику тарелю; щедро посипаємо нарізаною зеленню петрушки і тонко нарізаними скибками пармезану.
    поливаємо бальзамічною заправкою (3-4 ст л бальзамічного оцту, 1-2 ст л олії, суміш трав, перців та солі)
    і споживаємо одразу, довго не маринуємо ні салат, ні себе)