Вишивальні підганялки :)

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 10 Листопад 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Такої теми ще точно нема :girl_haha: а побурчати хочеться :girl_crazy:

    Деколи хочеться згадати, хто що вишиває і як там процес сунеться :girl_crazy:

    Так от:

    Лілю, як там Ваше вікно? вам же залишилась капулічка :girl_in_dreams:

    Holly, що поробляє паняночка? :girl_cool:

    Ще мені цікаво глянути на макове поле - хто вишиває, ну хоч кусочок процесика дайте :umbrage:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я вчора трошки колупала поле (ще нині поколупаю й покажу. дуже поволі йде, якщо чесно, там стільки чверток...). Вікно поки спочиває в торбинці...
    Як там хтось там співав???
    http://www.youtube.com/watch?v=WB2vD8tTt1I
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Файна гілка! я би тут хотіла виставити усі свої недобитки/недошитки і щоб мені добре по кармі дали за то, що не закінчую їх... авсоь закінчу швидко :)

    найбільше прикро мені за пса (килимок). ще досі не підігнула край :sad:

    і сердце не довишила, а закладочка Птасіна... аж соромно сказати, залишились французи і пару алжирців і звісно підігнути.... капець....

    насваріть мене добряче!!!!

    і за поле соромно, тканину натягнула на станок і всьо :sad:

    зато ще 2-3 дні (вишивальні) і закінчу КР ;)
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    :eek::eek::eek: шооооо??? а я вже думала, що килимок давно готовий!!!!!!

    йой... капець... а я видно на Хомчине серце подумала, що твоє таке файне, і оформлене вже... :girl_mad:

    біть буду больна :girl_cool: хтось казав, що поле має шанси... :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: я ж так люблю той дизайн...

    ДАЮ УСТАНОВКУ: [​IMG] вишивати... вишивати... вишивати... вишивати... вишивати... вишивати... вишивати... вишивати...
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ну я сварити не вмію тьотьків:girl_flirt:, лиш дуже хвалити... Ну на крайняк можу хіба червоним пописати:girl_spruce_up: (Ліля, я би то вікно вже сама доробила, аж ми ся руки чешуть:girl_crazy:)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Так... мій список:

    - метрика з ведмедиками для хлопчика, якого вже скоро хрестити будуть, а я планувала до народження зробити
    - одна конкурсна - геть закинула, бо щось із схемою не те
    - друга конкурсна - теж закинула, бо часу нема
    - серце, яке я почала вишивати шовковою - не пішло мені тим видом нитки
    - ще одне серце червоним меланжем на білому - мабуть, втомив сам узір, тому відклала
    - вікно - сподіваюся повернутися до нього через кілька днів
    - місьо (дякую Іринці, що нагадала) має бути завершений до Миколая або до Різдва (то вже як вийде)

    Решта початих не важливі, бо початі давно, не знаю, чи й хочу їх завершувати.
    Переслати поштою? :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2009
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)


    А місьо??? де місьо ваш???




    А мені, навпаки, дуже зручно... Тільки я своє теж не дошила, а роботи там години на дві...
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Іринко, та я би 24 години на добу вишивла. От нині планувала одне, а домів попала ото недавно... і завтра не знаю коли вишивати, а в четвер навіть місця на голочку нема... :sad: а ще хочеться інколи на ДП посидіти і більше ніж Вернісаж почитати... то мені в жилєтку :sad:

    Але дуже дякую, що сварите, то маю тепер стимул після КР, позакінчувати недоробки свої :) Певно пса занесу в ательє, щоб не мучитись довго ;) а решту за пару днів вишивальних закінчу мєлочь і візьмуся як слід за поле :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Так, забороняю братися за наступного метелика й взагалі щось інше, поки не дошиєте!!! :girl_devil:
    Дякую, що пригадали - додала в допис.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)


    Ок. Я вже й сама за нього подумала - тільки в нього доля така - половину вишила за один вечір, налетіла, а на другу половину треба другий такий вечір, певно, сьогоднішній :)

    то би найбільше пасувало, ІМХО ;)
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я напевно найчемніша, вишиваю тільки одну роботу, але тааааак довго. Але мушу скоренько в"язати чоловіку светр, бо він ще минулої зими просив:girl_in_dreams:
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Хе-хе:girl_crazy:!

    Ліля, а то котрий місьо? Той, що з очима француватими?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Той-той. :xaxa:
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    То всьо мій МАМ винен, вона має зараз тиждень відпустки і всі мої вишивальні плани перебила! то її туди завези, то підвези, то піди з нею... ех... нікакой лічной жизні :sad:

    зато маю відпочинок від кухні :)
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    нє а. я теж така. он під Робіна підписалася і збила графік . ну нічого. маю надію скоро все мине, і догоню той Робін.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    я найчемніша :girl_haha:, бо вишиваю тільки рушник і ніц не в"яжу :girl_wink:

    Касю, то на ДП тепірко 2 Шерліз Терон??? :girl_flirt:
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я здаюсь. Почала вишивати ще одну роботу. Поки не хвастаюсь може буде на конкурс. Але не знаю, чи втримаюсь. Мені вчора дали покористуватись раму для вишивання, і мені хотілось спробувати. Щойно пришила і розграфила тканину
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я серед вас, мабуть, маю найбільше вишивальних процесів, але мене тішить те що вони не дуже запущені, найдревнішу з них я розпочала вишивати в вересні - жовтні. Вчора почала новий процес, а у шафі лежить сорочка під вишивання. А ще на носі свята і потрібно підготувати подарунки, тому відчуваю що кількість єпроцесів збільшиться.
    Користуючись нагодою, дописую в цій темі і прошу вас щоб ви обов"язково мене підганяли і вимагали виставляти фото процесу
     
    Останнє редагування модератором: 12 Листопад 2009
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Як казав Кучма через рік після помаранчевої революції - "І шо?...І де?":cool:

    NikaLovely, Ви мали необережність нагадати мені сьогодні, що то ВИ вишиваєте африканців, лиш інакших. А я ж пам'ятала, що хтось десь колись.... Чому нічого не показуєте:girl_smile:?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Дякую Іринці за тему. :girl_claping::girl_in_love: Вчора вишила ще одну кульку на метриці з ведмедиками. :girl_bye2: