Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем irinkakosiv, 9 Лютий 2010.

  1. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    насправді з цією роботою я відкрила для себе програму РМ і вперше вишиваю з комп"ютера, а все нове і цікаве завжди йде швидше
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    вітаю в клубі любителів вишивати з компутера :girl_claping: (до речі, треба такий клуб створити ;))

    я так думаю, що вам настільки сподобається, що вже з графіки піде дуууже трудно, а потім взагалі стане неможливим :) або лінивим
     
  3. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    так , дякую
    це правда я вже це оцінила,
    то добре коли схема на одному листку , а якщо на 12 носишся з ними склеюєш, губиш... Одним словом, первіснообщинний лад. зате тепер:girl_claping:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    я-я (чи як там :))
    я би певно з розуму зійшла цьотку з графіки вишивати
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Напевно зараз ще одна тема розпочнеться, але скажу :)

    Вишиваю в основному з РМ. підсвічую колір і вишиваю. Як нема перенабраного дизайну (сама не перенабираю, бо працюю за ноутом без мишки, а то не дуже зручно розмальовувати різними символами), то навіть графіку вишиваю з компутера. Я собі паперову схему вже не уявляю :girl_crazy:

    якось поїхали з чоловіком в тривалу подорож, то взяла з собою графіку меланжевого серця.. за всю подорож вишила з 50хрестиків (правда, потім нитк загубила) і то більше порола, ніж вишивала. Але так мені було незручно вишивати з паперу :girl_cray: і то був один колір!!!!
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Дівчатонька закинула я ту справу вишивання, а тиждень тому знову взялася, але я тлумок неможу зрозуміти що ви робите з тими схемками що зтягуєте з інтернету? Так з комп'ютера і вишиваєте чи що? Бо я стільки всього найшла, а вишитвати очі болять біля монітора. РЯтуйте :)
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    може варто роздруковувати?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    хто як. Є гурт любителів вишивати з ПК, а є такі що роздруковують.
    я - як коли, наразі більше друкую, бо мені треба вмоститись зручно :)
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    і я не маю зараз мишки, але потреба перенабирати в мене певно в крові, і це є перша причина аби придбати мишку :girl_haha:

    з тих робіт що вже вишила, мала в графіці метрику дитячу та деревце апельсинове-то nt; спочатку перенабирала, а вже потім вишивала

    Умо, може в Вишивання і компутер?
     
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    А роздруковуєте кольоровим?
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    я зазвичай чорнобілу символьну схему.
    Принтер маю кольоровий, але в силу специфіки і не частого використання в ньому постійно засихає якийсь колір (на його власний розсуд) і кольорові схеми виходять аж надто кольорові. Тому мені простіше символьну
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Я залежно від схеми друкую або кольорову (зі символами), або чорно-білу. Просто кольори не друкую, мені незручно так вишивати. З компутера не вишиваю, бо незручно дуже.
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Просвітіть мене темну!!! Як то вишивати) І де то брати) Ту програму, чи що)
    В житті так не вишивала!!! Тільки з паперу.
     
  14. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Завжди вишивала з роздруківок, бо люблю це робити в кріслі під кіно. Але після нового року почала вишивати серветку на кошик з компа, з графіки. Так мені то сподобалося, швидко йде, правда спина втомлюється і руки потребують якогось настільного станочка.
    Далі вишиваю з роздруківок бо, по-перше, вдома не встановлюється РМ (не товарищує програма з моєю конфігурацією віндовса), по-друге, на роботі весь день проводжу за компом, вдома від нього відсісти хочеться.
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я вишиваю з ноутбука. То зручно тим, що то як паперова графіка, можна покласти де завгодно (ну, майже). Здебільшого на колінах ставлю, нахиляю собі екран до потрібного зручного кута. вишивка переді мною, а збоку нитки, ножиці і якщо то набір, то ще інструкція від набору - інколи звіряю про всяк випадок. ТОму щоб подивитися в комп, я просто опускаю трошки вишивку, або й не опускаю, а одразу все видно

    ТО треба сфоткати як воно виглядає моє робоче місце :)

    Але мені зручно з комп"ютера вишивати не тому, що я можу в РМ підсвітити потрібний колір, а тому, що я на екрані можу збільшити до потрібного розміру, і виставити саме те місце де я зараз вишиваю, бо на папері треба все шукати вишивальне місце.
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я вишиваю лише з паперових схем кладу збоку на канву. Вишивати з компа неможу бо немаю ноутбука ,а за комп йде сварня хто буде в ньому я чи донька чи синуля (хоча йому 4 роки). Біля компютера мене починають боліти очі ,та станок і лампу важко біля нього припасувати.
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Умочко, а він вам на ноги не тисне? Бо я так трохи посиджу навіть просто за ДП і мене то страшенно нервує. Може в нас набагато важчий нотбук? Але так, як ви описали сам процес, то має бути набагато легше, ніж постійно шукати на листку, де то я вишиваю. Хоча я собі видруковую РМ в кольорі без символів і досить збільшую, тому більш-менш нормально йде робота.
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    ні, не тисне. Хоча ноут вже старий і на ньому використовую тільки програму РМ, для інших потреб маю інший. А той не дуже важкий, але в мене після пологів щось з суглобами сталося - це не ревматизм, але як мені щось важке поставити на коліна- то мені вони тоді не ниють, тому я навіть не відчуваю дискомфорту :)
    Хоча це все від звички залежить, я якось спробувала з графіки картину Моне вишивати (як тільки вирішила взятися за вишивання), то мало не загубилась в тій "карті світу", то потім якось випадково з компутера спробувала і тепер тільки з ним вишиваюся. :) Він вже старий і давно проситься на пенсію, але знає, що я не маю звідки вишивати - то терпить :)
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    графіка. з листків. ще б навчитися той РМ поставити, щоб якісніші схеми роздруковувати..
     
  20. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    ось в цій чудовій темці дівчата гарненько все розказують, а навіть показують
    перечитавши всі дописи і скачавши PM звідси, тепер і я стала шанувальницею вишивання за компютером
    в неділі і свята, коли не вишиваю, я малюю :girl_in_love: (переводжу захомячену графіку в PM) і будую вишивальні плани :girl_curtsey: