Вироби із декоглини

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Abraira, 2 Вересень 2010.

  1. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Ось, хочу похвалитися своїм першим досвідом з самотвердною пластикою. По відчуттям вона кардинально відрізняється від полімерної глини, але навички ліплення однозначно знадобилися :)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2010
  2. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дуже красиво!!! шкода що не дала мені вчора подивитись процес ліпки по веб камері...:girl_mad:
     
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Знайшла проФФесіоналку:girl_crazy: Я ж тільки вчуся, то не полімерка, абсолютно інша у роботі глина.
    Сьогодні зліпила ще трояндочку (інше не пробувала, бо малий льотрає, а цю квітку я знаю як ліпити) Наче вже краще :)

    [​IMG]
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Ти казала, що можна критикувати часом, то я би казала, що листочки ще потребують трошки практики. А квіточки супер! Жовта - ну ДУЖЕ гарна!
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дякую. Краї листочків треба обтинати тоненькими ножицями, робити зубчики... а я таких ножичок не маю.... пробувала манікюрними, але вони у мене не достатньо госрті, щей заокруглені.... а треба дуже гострі і прямі. Ото тільки я могла вмудритися глину і форми придбати, а ножички і дріт для стебла - ні :) Маю надію, що як знайду потрібні ножиці, то буде краще :girl_blush2:
     
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи (пластика, скло...)

    Отже дві заколки-автомат з трояндами і брошка з білою каллою.
    Матеріал: глина Деко.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2010
  7. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Abraira, вже кілька разів заходила полюбуватись квітами:girl_tender: Надзвичайні!!!!!!!!!:give_rose::give_heart:
    І шо? тепер я так хочу, ще з полімерної глини нічого не зробила, а ви мене тут:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: знов, з своїм новим захопленням.
     
  8. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Новинка: Квіти у волоссі. Закінчується розпродаж прикрас.

    Дуже приємно, що вам подобається :)
    Я мріяла про таку глину вже давно. Враховуючи ваше географічне положення, ви можете придбати більш досконалу глину для квітів, і я з радістю подивлюся на ваші шедеври, які будуть ще більше схожі на живі квіти, не залежно від сезону і широти ;)
    Направду, Україна дуже сильно обмежує можливості у плані обирання матеріалів для рукоділля, щей звалює з ніг цінами наявних крихт :sad: Та глина, яку планувала придбати, наразі для мене недосяжна.... але то наразі ;)
     
  9. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Новинка: Квіти у волоссі. Закінчується розпродаж прикрас.

    Завтра поїду подивлюсь але хоч скажіть як вона називається, щось мені таке на очі не попадало.
     
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Новинка: Квіти у волоссі. Закінчується розпродаж прикрас.

    У вас купа варіантів, тому не знаю точно... Luna Clay, Modena Clay, Hearty, Hearty Soft... варто в консультантів питатися, вони краще знають, ніж я тут :girl_crazy: Остання пластика, кажуть, добра, хоч і більш липка, англійську троянду важко зробити, листочки злипнуться... але дуже гнучка і її набагато важче зламати.
     
  11. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Новинка: Квіти у волоссі. Закінчується розпродаж прикрас.

    До магазину не вибралась але знайшла таке
    http://www.youtube.com/watch?v=w0cHT2QsQsI
     
  12. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Трохи інший матеріал виходить, на скільки пишуть - більш крихкий, хоч і виглядає природніше :)
    Покажу свої заколочки :)
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    І брошку

    [​IMG]
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Покажу, що в мене зараз підсихає :)
    Отже, квіточка з цятками - мала бути плюмерія, не вийшла, то я увімкнула фантазію.... вийшла отака екзотика, має гарно виглядати на волоссі. Мак - ще у процесі, після завершення буде з червоними пелюстками і чорними тичинками. Гібіскус - також має підмальовуватися центральна частинка, і орхідея... зроблена по майстеркласу, але я не люблю таких орхідей, певно буду тонувати якось.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2010
  14. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Не дочекаюсь розмальованого гібіскуса! І мака!!! І та поцяткована квітка теж гарнюня!!! Орхідею тре підмалювати.. це точно!!


     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини


    Ось, що вийшло :) Орхідейку тонувала, мак помалювала і тонувала серединку гібіскуса.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG][/IMG]
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Зробила моїй любимій сестричці Наталії до сьогоднішнього свята. Вона синьоока і має світло-русяве волосся.... їй дуже пасує :girl_tender: Подаруночок вже в неї, а мені фото до колекції :girl_curtsey:

    [​IMG] [​IMG]
     
  17. Lisica

    Lisica New Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Abraira заколочка дуже гарна вийшла, ніжна така!!!
     
  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Келихи на весілля. Дизайн мій :) (У всякому разі ніде не підгледіла)
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Я теж такого не зустрічала. Дуже гарно, не так як усі!:girl_in_love:
    Була в магазині, купила глину, вже вдома зрозуміла що не така, просто вибору не було і я згадала що десь про неї читала і її хвалили. Але то таке.
    Перша проба, ще доліплю одну квітку, кілька листочків і знаю куди їх використаю. Трохи прийшлось згадати дитинсво і пофабувати:girl_smile:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Суаерові троянди! А листочки як справжні!!!!
    Das. як не помиляюся. глина що сохне на повітрі. але вона не суто квіткова, а для загального ліплення. Відрізняється тим, що штивна після застигання і більш важка, букет і бутоньєрки не зліпиш.... але для декору суперово пасує ;)

    Аха. я себе відчувала як Аліса, а ви то 100%, бо білі троянди в червоний фарбували :)
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2010