Весiльнi торти

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. Галюня

    Галюня Member

    я живу у Львовi ...де роблять хорошi i свiжi весiльнi торти...???
     
  2. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    У "Вероніці" на проспекті шевченка. тороти просто суууууупер, на своє весілля замовляла проте ціни там бажають бути кращими. але смакота яку словами не передати, а вигляд... таке відчуття солодкої казки...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    В Цукерні ще можна замовити, теж дуже смачна домашня випічка, ще знаю на привокзальній є цех по випічці солодкого печива, тортів, їхні торти у ВАМі на Південному другий поверх продають, там де кафе. Можетеп попробувати а вже потім замовляти, я замовляла і не рах і дитячі іна день народження, роблять і дво-трьох поверхові, то десь в районі вулиці О.Степанівни кажись в приміщенні заводу Електрон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    На рахунок тортів, що випікають в приміщенні Електрону - смакотаааа! Працюю неподалік них, можу сказати кожного разу як на роботі є святкування, дружньо йдем за тортами туди. Там в них є невеличкий каталог з тортами, весільні теж печуть, дуже смачні торти, свіжі, іноді ще теплі берем. Ціни порівняно дешеві, плюс можна побачити процес готування і випічки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    Я робила на замовлення у "домогосподині" (проживає в Сокільниках, дуже близько біля стрийського автовокзалу). Дуже задоволені !!! Вона спекла за один день нам трьохярусний тортик і 2 каравая. Ммммням-ням, смакота ще та :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    Смачні, простеньки (тобто, то вам не Вероніка!), але і ДЕШЕВІ торти роблять у кондитерському цеху по вул. Повстанській. Ми там беремо звичайні тортики, 1кг коштує приблизно 25 грн., залежно від наповнення. Але дійсно смачні і завжди свіжі.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Липень 2010
    • Подобається Подобається x 2
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    А мені торти на весілля пекли товаришки моєї мами. Одна жіночка яка родом з закарпаття тякий шикарний торт зробила, з якбучком в середині. Просто чудо.
    А ще я замовляла торт в ресторані де ми робити весілля. Я просто принесла фотографію, показала що я хочу і все. Вони все зробити і торт був дуже смачний.
     
  8. Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    На ДОКу біля Біофізприлад є пекарня, шикарні і не дорогі торти смачні ну просто бомба
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    Привіт! Дівчата, хто може порадити людину чи фірму, яка пече короваї і якщо можна контакти в ПП. Буду дуже вдячна :)
     
  10. Відповідь: де знайти де роблять хорошi весiльнi торти

    5 поверховий торт я брала у Цукерні, оформлення знайшла в неті, сам торт вибрала у них, а далі справа за кондиторами. краса вийшла незрівнян:girl_cool:на!
     
  11. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    випікають пыд замовлення у кондитерському кафе на Південному,недалеко від головного входу,напівпідвальне приміщення
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    Замовляла на хлібокомбінаті на Східній. Різні коржі. в т.ч. з вишеньками.
    [​IMG]
     
  13. RossHelen

    RossHelen New Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    смачні торти роблять на Вул. Стороженка. Там є пекарня, яка готує на замовлення. Я там замовляла декілька разів торти на дні народження. Різні коштувала і всі смачні були, думаю весільні теж будуть.
     
  14. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    чи знає хтось, де можна купити гарну і високу підставку для торта
    http://radikal.ru/F/i028.radikal.ru/1104/36/350ea4caea2d.jpg.html

    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 23:07 ---------- Попередній допис був написаний в 23:02 ----------

    http://radikal.ru/F/s42.radikal.ru/i097/1104/25/1c5533e425fb.jpg.html

    ---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

    не навчилася я ще додавати фото)) sorry
     
  15. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    Які у Львові середні ціни за кг весільного торта? Я розумію, що вони можуть сильно відрізнятись через начинку, місце де роблять, але хочу знати на що орієнтуватись.

    ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

    Сподобались такі торти, цікаво чив нас такі зроблять:girl_in_love:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: де роблять хорошi весiльнi торти

    В нас роблять любе-голубе за гроші:girl_crazy:
    Ми хотіли замовляти у "Вероніці"...але там нам заспівали трохи космічну ціну...
    Зорієнтуйте будь-ласка які в Цукерні ціни за весільний тортик :)
     
  17. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Де роблять хорошi весiльнi торти?

    це яку? і за який торт?
     
  18. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Де роблять хорошi весiльнi торти?

    В мене був весільний торт з Вероніки ціна за 1 кг тоді (серпень 2010р) була 250 грн.Вийшов він на три яруси 11,5 кг. Вони ще давали до нього свою підставку і зверху порцелянову статуетку, то треба було після весілля повернути.
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Де роблять хорошi весiльнi торти?


    А ціна виявляється зросла на 40 грн.
    І мені сказали, що вони роблять не менше як 17 кг. торт.

     
    Останнє редагування: 23 Травень 2011
  20. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Де роблять хорошi весiльнi торти?

    А у нас сусідка пече весільні та святкові торти, дуже гарні та професійно зроблені. Робила й нам на весілля, 3 яруси, зі справжніми розами та статуеткою наверху.