Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем popelushka, 17 Грудень 2008.

  1. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    На жаль, саме такий в мене стан. Мені зараз дуже важко. Ми з чоловіком все-таки розійшлися. Але ще два роки тому... Я ще й досі не можу відійти. Він ці два роки не з'являвся у нашому з сином житті, а тепер з'явився...
     
    • Подобається Подобається x 27
  2. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Тримайтеся,Зорянко, дуже мені знайома ваша ситуація.Моя подруга. про яку я вже писала, все таки виррішила покинути свого чоловіка, але він її так легко не відпустить.В нього вистачає нахабності прийти після ночі гульок і вибивати двері, а вона одна з 6-місячним синочком, після чого дитина кілька днів труситься.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Знаєте,таких чоловіків через яких діточки виростають з порушеною психікою і сприйнняттям світу, а жінки втрачають віру і довіру до інших чоловіків,треба ізольовувати від суспільства(або й взагалі :cesored:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Так треба, але хто це зробить.Міліція - він відкупиться.Вже не раз так було, і злочини були серйозніші ніж насилля в сімї.Добре коли в жінки є батько, який за неї заступиться, а так більше й нема кому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Ви 100%праві,нажаль все так і є...Не знаю,що то з чоловіками робиться...... особисто в мене 2 коліжанки (з дітьми,відповідно 3 і 2 рочки) нещодавно втекли від таких деспотів........одна таки наважилась на розвід,а друга ще вагається......:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Проблема в незахищеності жінки законом. Тобто там якісь десь речі є що ніби дозволяють розвестись і тому подібне але нема жорстоких прав що якщо чоловік і справді такий ось деспот і нема натяку на зміну, то він не має права на кілька кілометрів підійти до дитини і жінки, тай аліменти має платити відповідно. І ще багато ньюансів про які можна говорити.

    Zoryanka, у вашом випадку треба в першу чергу заспокоїтись і подивитись на ситуацію зі сторони. Поговоріть з чоловіком чого він хоче і чого сподівається тепер коли повернувся. Скажіть йому що два роки його не було і життя не стояло на місті. Але щоб таке зробити треба самій особисто вирости і зрозуміти що я хочу для себе.
    Коли мій чоловік все кинув і рванув від нас, мене всі питались чого ж я хочу для себе на майбутнє. Мені було тяжко дати відповідь. Коли я казала що хочу аби він то не робив, чи інше - то мені казали, що я просто емоційно від нього залежна. І це виявилось цілковита правда. Працювати над собою виявилось дуже тяжко і це довгий процесс який я щойно почала. Я вчусь любити себе, бо мене так виховали що я не особистість і права на своє слово не маю а тимбільше права на своє я.
    А тому я б вам радила просто задуматись над тим що ж я хочу (тобто ви)? Поцікавтесь його думкою про те чого він сподівається. Подумайте собі і все зважте. Якщо ви його любите, то пробуйте відбудувати сім*ю, а якщо ні, ну тоді вирішуйте питання так аби дитя найменше пострадало, бо вам то нічого а дитина страждатиме.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Річ в тому, що він не вернувся у сім'ю, а просто його мама попросила. В мене ще така ситуація, що мама(свекруха) хоче в мене відібрати дитину. Не зовсім відібрати,а брати собі його на цілий тиждень, щоб він там ночував, виховувати його по-чоловічому і т.д. Вже було 3 суди... суди вона успішно купує, а мене просто психологічно вбивають. На носі вже 4-й суд... І тут з'являється мій чоловік. З проханням і погрозою, щоб я не йшла більше судитися з його мамаю, а то вся прокуратура буде у мене забирати дитину... Якби хотів вернутися, я думаю, він б якось зі мною про це б поговорив.
     
    • Подобається Подобається x 20
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Зоряно, вам треба негайно звертатись до юриста. При Центрах соціальних служб для дітей, сім"ї і молоді є юристи. Не всі люди байдужі кар"єристи! Стукайте і вам допоможуть! Якщо ви хочете виграти суди без консультацій і допомоги кваліфікованого юриста, то це є практично нереально! Не опускайте руки!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я двома руками підтримую! Звертайтесь до юристів! Ну мами звичайно різні бувають, але якою ж то зволотою треба бути, щоб забирати в мами дитину...
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Та я ніби-то нормальна. Батьки в мене хороші, люблять свого внука, я працюю,вчуся. Тобто, не бомжиха, не алкоголічка, не наркоманка. По вечорах не "шляюся", як її синочок, а виховую свого сина... Навіть мій чоловік гордиться тим, що в його сина така мама!
    А от бабця ішної думки. Адвокатів я вже мала багато, але якось і вони з часом різко міняють свою думку. Бабця поза судами мене ображає, обзиває, навіть свого внука називає "слюнтяєм", різні притензії мені виставляє... А в суді - ангел, а не бабця! Вона в суді починає плакати, розказує, що хоче мирно, без судів зі мною вирішити все...каже, що то я її ображаю, обзиваю, дитина то всьо слухає! А я навіть не знаю, що то таке мат, тим більше при дитині, та й все-таки мене батьки виховували з повагою ставитися до старших.
    Після тих судів, я довго не можу відійти, як людина може бути такою лицемірною, брехливою, і кінець кінців егоїстичною. Я б на її місці, прийшла і спокійно все б обговорила, без емоцій, істерик, без погроз... А то вона приходить до нас в дім, а потім в суді розказує, що там десь було брудно, дитина сама з бабцею і дідусем, які вже дуже старі, вони за нею не доглядають... Як після таекого ще й в дім її впускати? І приходить вона тоді, коли я на роботі, ображає моїх близьких, і старається забрати ще й при цьому мою дитину. Одним словом -дурдом.
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    1.Запрошуєте комісію з опікунської ради (вона є при мерії) , вам дають заключення про умови проживання дитини та психологічний мікроклімат сім"ї. Це є документ, проти якого ніякі бабині слова про погану матір, бруд у квартирі тощо не мають юридичного значення.
    2. Коли баба приходить до вас і вчиняє скандали, постарайтесь, щоб це почула стороння людина, яка б могла виступити свідком.
    3. Робіть копії абсолютно усіх документів, які подаєте у суд, навіть якщо адвокат каже, що то вам не треба.
    4. Постарайтесь не пливти за течією, як на мене вам треба кардинально змінити своє ставлення до життя і боротись! - ІМХО, вибачте, що втручаюсь надто, просто знаю такий приклад "Судіння" за дитину, як у вас.
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Перепрошую, що відповідаю за Зорянку, але то дівчата просто не до оповідання що їй довелося пережити з тим "чоловіком" і його родиною. А з судами, то теж не дай боже нікому з тим стикнутися. В Зорянки було рішення опікунської ради на її користь, думаєте хтось на то в суді глянув? Свідки бабиних скандалів є, але ніхто не захоче зв`язуватися з тими пришелепкуватими, тому за свідків нема кого взяти. На кожному кроці з дівчини насміхаються і ще й кажуть, чому би то бабусі не дати трохи внука поняньчити, а їй в той час відпочити. Не знаю,я би певно своїй свекрусі більше ніж на добу дитини не дала, хоча вона в мене - золота, а там досить що аморальна людина, та ще й ніколи з малим і не бачилась, а тут раз і на тиждень забере бавитись...
    Одним словом, дуже тобі, Зорянко, співчуваю, але вірю що скоро все владнається, буде ще і на твоїй вулиці свято, ти того варта!
    Якщо щось написала не так, то Зорянка, думаю, поправить чи доповнить.
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Щиро співчуваю Зоряні і уявляю, що то таке. Я була на кількох судових засіданнях як психолог (хоча я не дитячий психолог, теж в принципі порушення), коли судились дід з бабою за опіку над внучкою. Чого там тільки не було, який бруд лився!!! Дід досить високопоставлена особа, а невістка - сільська дівчинина. 23 роки всього. Батько дитини одружився вдруге, виїхав за кордон, дитиною не цікавиться. Так та мама два судових засідання плакала -ридала, ті всі її клювали-клювали, а на третьому суді її ніхто не впізнав: прийшла впевнена в собі жінка, з адвокатом, з представником опікунської ради, привела двох свідків, які засвідчили погрози на її адресу. Потім суддя заявив, що зі справи зникли документи, отже вважається, що відповідач їх не представила. Тоді адвокат пред"явив опис документів, які представлялись у суд, завірений, з печатками. Одним словом, суд вона виграла, правда не відразу, було ще два засідання. Суддя взагалі вів себе цікаво, відверто зачіпок шукав. Тоді вона ( чи адвокат) журналістів запросила, засідання по цивільних справах відкриті ж. Єдине, що після виграшу вона відразу виїхала у інше місто. боялася колишніх свекрів. Я після тих судів ходила як у воду опущена, не уявляла, що можуть відбирати дитину, тільки тому, що ми "хтось", а невістка - "ніщо".
    Ще раз бажаю Зоряні, щоб все владналось.
     
    • Подобається Подобається x 16
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Зоряночко! Це просто жахлива ситуація:sad: Дуже вам співчуваю. Але треба щось з тим робити, інакше заберуть дитину:sad: Я абсолютно не уявляю як це подолати - ніколи з таким жахом не мала справи, але дуже хочу вам допомогти. Можна створити тему на ЛФ - може там хтось подолав подібну скруту, або серед форумлян є людяні адвокати, які вам допоможуть вистояти проти тих куплених суддів-свідків. Але, думаю, на створення теми потрібен ваш дозвіл. То як? І ще Софія-Соня правильно пише: кличте на засідання журналістів, розголосу про корупцію і явну несправедливість зараз страшно бояться. У мене є знайомі в Львівській газеті, можемо їх задіяти. Чекаю відповіді.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    боротися за свою кровиночку до останнього.......:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Дівчата, Зоряні всі кругом кажуть, що чого вона так протистоїть, бо ніхто дитини забирати в неї не буде, просто бачити малого хочуть, але кожна з нас має дитинку і ми можемо уявити собі що таке довірити таку малечу практично чужій людині навіть на кілька годин, а ще зважаючи на те, що вони так з`їлись на Зоряну, можемо уявити в якому дусі "бабуся" буде внука виховувати... Та що тут говорити, як Зоряни свекруха на суді жалілася на невістку, що дитина в чотири місяці ще й борщику не пробувала, а суддя співчутливо помахав головою, типу бідолашна дитина...
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Думаю ніхто не зможе заборонити тій свекрусі і батькові бачити малого, але ж в законодавстві прописано певно скільки часу, тиждень підряд - то по-моєму забагато. А от щоб зовсім не давати тій бабусі, то вже напевно не вийде, бо ж Зорянка пише що то "хамелеон в спідниці" - підлеститься до кого хочеш, хіба би вже та свекруха якийсь злочин вчинила. І взагалі дивно то все, а як то судяться що баба буде виховувати внука, але ж батько живий і виходить що віддає бабі на виховання? Я так розумію в першу чергу право на виховання мають мама і тато, а тоді вже інші родичі.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Дякую дівчата за підтримку... після свят знов буде у мене суд, але я знов підготовлюся добре, візьму також представника органу опіки, візьму представника прокуратури, бо ішного виходу немає. Надія ще є, на те, що все буде ще добре, але я вже помалу опускаю руки... От буквально вчора свекруха до мене дзвонить, бо хоче бачити малого, я їй сказала, що на вихідних можна побачитись, а вона каже, що хоче тоді, коли я на роботі... Почала на мене давити психологічно, за суди згадувати, що всі мені говорять, що я не права, а я вперлася і не хочу їй дати дитини... Але я не погодилась на таке, я буду і хочу бути присутня при її зустрічах. Свято мені вчорашнє зіпсувала, настрій також... Завтра буду бачитися із своїм чоловіком, теж напевно буде мені моралі вичитувати, давити на психіку і казати, щоб я більше не судилася. Хіба це я суджуся? вона навіть в суді сказала, що всі витрати суду покласти на відповідача, тобто на мене!
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Судові витрати оплачує та сторона, яка програла суд,якщо укладена мирова угода - порівну.Все що вам не зрозуміло, запитуйте у юриста він зобовязаний вам пояснити усі вчинювані процесуальні дії і обовязково запросіть журналістів і хай ваша історія зявиться в місцевій газеті.
    Не піддавайтесь тиску.
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Зорянко, тримайтесь і вірте в найкраще. Якби все було б погано, то думаю вже б забрали малого давно, значить шанси у вас є! Свекруха задіює проти вас все що може, і навіть психологічно давить щоб зламати і ви здались, але ви не піддавайтесь! а за підняттям духу дописуйте нам сюди - ми будемо піднімати настрій і вселяти вам віру в ваші сили! Тут на посиденьках всі вас підтримують і тримають кулачки! Ага і ще оце: "що всі мені говорять, що я не права, а я вперлася і не хочу їй дати дитини... " Це ваша дитина, а не тих "всіх" і не її в тому числі, ви мама і щодо своєї дитни тільки ви знаєте що добре що погано, а вона аж якась-там бабуся, напевно коли чоловіка не було поруч з вами то й матуся його не дуже допомагала, а тепер коли дитина підросла, то вони тут як тут - виховувати зібрались:beee: Обовязково беріть представників органів опіки і прокуратури, і журналістів теж, бажано з популярної у вашому місті газети, щоб побільше людей прочитало, може тоді й свідки ті, які бачили вашу свекруху справжньою, погодяться свідчити, як побачать, що не тільки в неї є сила.
    Постарайтесь не реагувати на той психологічний тиск від усіх, тільки позитивне мислення і віра в себе й найкраще майбутнє! Вони бачать що завдають вам болю, і ще більше стараються. А ви зробіться товстошкірою щодо того тиску, старайтесь повз вуха пропускати, може вам ще й з психологом попрацювати - для себе?
    Боротись вам з ними прийдеться все життя, не по судах звичайно, але все рівно вони будуть бачити малого хоч трохи, бо я так розумію немає підстав позбавити тата і бабусю цього, і будуть "виховувати" його, настроювати проти мами:8: Бажаємо вам багато сил і любові, щоб доносити синочку, де правда а де брехня і підлабузництво - так це важка щоденна праця... Але у вас все буде добре!!! Я в це вірю:)
     
    • Подобається Подобається x 15