Страхування життя

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Котя, 20 Лютий 2012.

  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Давно хотіла запитати наших форумчанок як Ви ставитись до страхування життя? Знаю що,це досить щепитильна тема, але цікаво знати Ваші думки. Просто у мене на цю тему часто суперечки із знайомими, а подеколи із моїм чоловіком.
    Отже вся моя родина страхує своїх діток і себе, в нашій сімї"ї застрахований муж (після довгих моїх переконань) і старший син, тепер будем страхувати мене і молодшого. Для мене чомусь ця тема дуже важлива, мені дуже важливо, що якщо (не дай Боже) з нами щось станеться, то щоб мої діти ставши повнолітніми мали хоч якесь фінансове забезпечення.
    Погоджуюсь, що не легко було донести до мого чоловіка, що з його роботою (40% часу роботи на авто), обов"язково треба себе страхувати, тому що у нього дружина ,діти, і немалий кредит.
    Можливо сумма, яку треба виплачувати в страхову щороку не така вже і маленька, але це для мене дає якесь внутрішнє заспокоєння за своїх дітей.
    Я вже мовчу про те, що в половині країн це взагалі 100% примусова річ.
    Чому більшість наших людей думає, що це викидання грошей на вітер і абсолютно не потрібна річ?:no:
     
  2. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Я особисто застрахована, але більше ставлюсь до того як до недержавної пенсійної програми (це типу позитивний погляд на життя)))
    Часто також зустрічала несприйняття - як на мене ми ще не навчились жити на перспективу, хочемо все і вже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    От власне це мене і вбиває:girl_emo:. я ще можу зрозуміти людей у яких немає сім"ї, але коли вже є діти, то чому не подумати наперед:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    думаю, що причина навіть не в тому, що люди вважають це не важливим.
    Наші люди привикли, що їх дурять.
    Вірять в те, що в любий момент фірма може зникнути.. не кажу навіть про те, чи буде та страхівка діюча через 10-50 років.. на жаль, в нашій державі ми не захищені жодним законом. Та й закон сьогодні прийняли - завтра відмінили...
    не буду згадувати бабусів-дідусів, в яких за 1 ніч пропали всі гроші, які ті тримали на "на чорний день", бо той день прийшов тоді до них в ту ніч, про депозити, які не так давно ой як важко було забрати з ніби не таких вже й невідомих банків (Надра вже зі всіма розрахувався?).. то все тягнеться одне за одним.. думаю, оті всі причини разом і є основною причиною, чому люди не хочуть платити дійсно не немалі кошти в державу... та й не всі можуть їх платити..
    Хоча, знаю багато таких, які цим користуються.. правда, слава Богу, ще не зустрічала випадків, коли комусь після смерті страхова гроші не виплатила або виплатила.. вродь поки живуть.. ну то вже чорний гумор ))
     
  5. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Я це розумію, але є у нас і декілька відомих закордонних страхових компаній, які тримаються вже не один десяток років і встояли перед величезними кризисами і досить не погано поширені на Україні. :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    в осоновному послуги страхування життя надають недержавні компанії.
    Для себе вибирала ту компанію, яка проїснувала більше 50 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    +100

    От власне хочу себе застрахувати з тих же міркувань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Страхування життя

    Мала іти працювати в одну страхову компанію... там все дуже гарно розповідали і про пенсійну реформу... і т.д. але коли дійшло до суми...то була трошки шокована і чимось нагадувало піраміду. Хоча моя колишня співробітниця там працює близько 2-х років і їй подобається. Коли порилась в ін-ті про цю компанію, то виявилось що є багато подібних і майже та сама назва (яка вже непам"ятаю). В наш час і в нашій державі страхування життя це тільки для забезпечених людей. Я працювала в "Оранті" на виплатах і бачила як нашим людям повертають кошти майже 30-ти річної давності. А коефіцієнт перерахований був просто смішним.
     
  9. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Не можу погодитись.
    Просто люди, які Вас агітували - хотіли на Вас заробити...
    кожен може вибрати собі ту суму, яку готовий відкласти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Я спочатку теж була шокована, але якщо щомісяця собі відкладати на страхування, то виглядає зовсім пристойно, до прикладу за комунальні ми щомісяця платимо майже вдвічі більше:girl_wink: А піраміду Вам це нагадує, тому що як люба страхова компанія, якщо Ви захочите, то і самі на цьому можите заробляти.
    Не погоджуюсь, оскільки не рахую себе, аж дуже забезпеченою ( особливо з немалим кредитом):d23:
    Не знаю, як в "Оранті", але суть страхування життя не полягає у великих заробітках в кінці строку, це ж не депозит в банк покласти. Тут суть в тому, що якщо не дай Боже щось станеться, то Ваша сім"я не залишиться в повній скруті, а якщо все буде добре, то це буде не погана прибавка до Вашої пенсії.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    ви кажете правильно. З Вами 100% погодиться кожен європеєць чи американець або ж дійсно забезпечений українець (я не кажу багатий, просто той, який насправді може це собі дозволити) :).

    мені свого часу це також пропонували (читати "нав*язували"), причому тоді, коли я шукала роботу.. мені передзвонила страхова, яка шукала менеджера по страхуванню, на співбесіді мені пропонували обов*язково застрахувати своє життя, потім обіцяли знижки близьким, а потім - безхмарне небо у моєму фінансовому майбутньому, бо то ж дуже потрібна річ.
    Може через це я до того так відношусь скептично. Пройшло від тоді вже років 7, а "травма" і досі є... :girl_wink:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Страхування життя

    А я згадаю не дідусь-бабусів, а своїх батьків, які страхували нас із братом до досягнення повноліття, і згідно з умовами страхівки ми мали після 18 -річчя отримати певні кошти. Отак платили мої батьки- платили внески не один рік, а в 90-х все "гарно держава пробачила". Тому багато людей і втратили довіру до страхових компаній і розглядають їх як чергову мереживну сітку .
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Тут вже писали, що не обов"язково саме таку суму, кожний може сам собі вибирати страховий пакет на певну сумму.
    Як і 90% наших людей:girl_yes2: А шкода, бо на мій погляд це дійсно потрібна річ:girl_yes2:
    Тут вже говорилось про те ,що до наших державних страхових компаній, нажаль, немає довіри, особливо так як вони мають властивість з"являтись, а потім зникати, але ж є закордонні компанії, які на ринку вже десятиліттями, тому

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Страхування життя

    наприклад в інших страхових компаніях страховий агент має% з продажу і все. А там де "страхування життя" має агент з агента має старший агент і так по наростаючій...оце трошки насторожує!
    Так тоді і було, людям ці гроші мали повернути в кінці або виплатити по смерті, в кожній страхівці своя суть... Які це тоді були гроші великі а тепер повертали копійки...-500грн від всієї суми. І то не всім. Шкода було дивитись на бабусь і дідусів які трясуться за ті копійки. Я невірю в довгострокові страхівкі.
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Ці країни відповідають за своїх громадян і за свої зобовязання перед ними. Відповідають відставками урядів.

    .. і працюють згідно УКРАЇНСЬКОГО законодавства, яке, на жаль, не уніфіковане навіть з ЄС-сівським.
    Багато можна на цю тему говорити..
    Моя особиста думка: якщо справді є можливість - застрахуйтесь, або застрахуйте хоча б годувальника сімї. Це не зашкодить. Але до страхування життя в Україні я налаштована скептично.
    Дуже гарно все Monopoliya описала.
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Та чому ж насторожує? Така практика в більшості компаній і не тільки страхових (Мері Кей, Ейвон, Оріфлейм і т.д.), але це ж не означає,що вся їхня продукція повне г...і їм довіряти не можна.
    Хочу повторитись, що я не знаю як повертала Оранта, але я чітко знаю скільки і коли мені мають повернути і я розумію, що через 20 років це вже будуть абсолютно інші гроші, але мене це влаштовує.:girl_yes2:, тому що статись зі мною може щонебудь в любий момент.

    ---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    Це власне те ,що ми зробили в першу чергу.

    Ще хочу написати таких пару моментів. Я згадала,що я була примусово застрахована банком в якому я брала кредит, + додатково мене зобов"язали застрахувати майно яке я брала в кредит, причому в нашій українській страховій компанії. Не думаю, що банк скептично налаштований до цієї страхової:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    А тут схема не така. По-перше, це короткострокове страхування ( а те, про яке ми говоримо - довгострокове накопичувальне - 2 великі різниці). Страхування життя і майна при кредиті.. це трохи фількіна грамота. Теоретично банк зацікавлений, щоб з позичальником все було добре. А на практиці..Є перелік акредитованих страхових (і часто - не найкращих), від яких банк (а дуже часто - ще й його працівники) отримують "відкати". Вони зацікавлені, щоб Ви застрахувалися тільки там.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    а Ви думаєте що ті хто страхувався там чітко не знали скільки їм мають виплатити? Але не так сталося... на жаль. Я колись була застрахована у приватній страховій, не пам*ятаю як то називалося, але суть у тому, що після вступу до інституту страхова мені виплачувала стипендію,
    в тому самому розмірі що і інститут. виходило ніби дві стипендії. а от сестрі вже так не вийшло - розвалилася страхова (((. Ну я вже не згадую що мала декілька страховок ще совєцких. Тут взагалі все пропало.

    Так що в ідеалі це потрібно і класно, але поки що я не вірю, що це надійно, навіть якщо це і іноземна компанія. Ви, напевно, Аліко маєте наувазі?
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2012
  19. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Страхування життя

    Я просто у них купую продукцію а не страхую життя і товар маю на руках а не на накопичуваній страхівці! А в "страхування життя" немаленькі проценти мають всі по наростаючій. Добре, нехай я купила у них страхівку... % ділиться на багатьох агентів + старшим агентам (незнаю як правильно вони називаються) надають путівки на відпочинок за кордон...тоді самій компанії виходить дулька з тих грошей. Як компанія може процвітати якщо інші компанії (без страхівок життя) ледве покривають свої "дири" від виплат при тому що процен отримує тільки один страховий агент і компанія!

    ---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    Вони не докінця пропали. Держава кожного року надає певну суму на погашення цих страхівок ( копійки але все ж гроші ). Подивіться на страховий поліс там має бути вказане відділення, куда сплачували кошти. Якщо немаєте поліса то зверніться в головний офіс із заявою, Вас по архіву знайдуть і нададуть всю інформацію чи можна зараз повернути якісь кошти.
     
  20. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Звичайно, це ж бізнес )) Дуже багато страхових ведуть переговори з банками, бо їм вигідно, щоб банки залучали їм клієнтів, і однозначно, що вони це будуть робити не за красиві очі :girl_yes2:

    І не тільки його:girl_wink:

    Ну добре, я розумію що люди саме через недосконалість і недовготривалість наших вітчизняних страхових, бояться вкладувати гроші в довготривалі страхування. Думаю має пройти ще немалий час, щоб люди почали дійсно розуміти, що це дійсно потрібно . :girl_in_dreams: Просто якщо взяти на сьогодні страхування людини в цілому на недовготривалий час, то це дуже стає популярним і набирає великих обертів. Майже кожна іноземна компанія ( і наші доречі теж мають так робити, але нажаль не завжди так роблять)), яка затруднює у себе нового працівника, надає йому за свій рахунок, страхування людини (від хвороб,інвалідності, стоматологія і т.д.), ці компанії теж заключають договори з страховими компаніями, і на сьогоднішній день дуже успішно всі тими страхуваннями користуються:girl_yes:.
    Наприклад, коли моя коліжанка завагітніла, то завдяки такому страхуванню, вона безкоштовно стояла на обліку в Залізнодорожній лікарні і всі УЗД, мазки, ліки, вітаміни їй теж надавалися безкоштовно. Це саме з моїм мужом і братом, які постійно всю стоматологію роблять безкоштовно, а також коли хворіють , то всі виписані ліки в аптеках їм видають безкоштовно. Минулого року коли мій чоловік дуже захворів, він два тижня провів в одній із найкращих лікарень" Прикордонників", купа ліків, капельниць, ренгенів і все за кошт страхової, ми не заплатили ні копійки.
    А коли я попала несподівано два місяці тому в лікарню, і за 10 днів залишила там приблизно 3000 грн., тоді дуже чітко починаєш задумувутись над тим , щоб себе застрахувати.
    Я вибачаюсь, що стільки настрочила, щось мене понесло:girl_blush2: