Страхування пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем grekris, 4 Липень 2016.

  1. grekris

    grekris New Member

    Всім привіт!
    Давно обурює питання хабарів в країні, тепер вже і в пологових будинках... Нещодавно прочитала статтю про страхування пологів, про те, що таке страхування не лише гарантує оплату всього, що стосується вагітності і пологів але й позбавляє тебе від "подяки" лікарям.
    Підкажіть будь ласка, чи хтось купував страховий поліс і чи дійсно це так? Чи варто оплатити все офіційно і мати спокій, чи краще не ризикувати і зробити так, як це роблять в нас десятиріччями?
     
  2. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Ну, насправді Ви віддячуєтесь лікарю, якщо домовлялись наперед, він приїхав до Вас у свій вихідний, приділив час і т.д.
    В тому випадку, якщо Ви приїхали на чергову бригаду, то які віддячування? Максимум - бинта якого попросять, зеленку.

    Народжувати безкоштовно у нас цілком реально, якщо згодні їхати на чергового. І полісу не потрібно:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Точно знаю мінімум одну форумлянку, яка народжувала через страхову у домовленого лікаря наМечнікова.
    Проблем не було. Але не пам'ятаю яка то була страхова. І це було не суто на пологи, а загальна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. grekris

    grekris New Member


    Тут не в грошах справа...В тому то й річ, що страхова дає можливість вибрати свого лікаря.
     
  5. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Я вставляти свої 2 коп.
    Страхівка здоров'я, життя, майна, автомобіля полягає в тому що ймовірність настання події де потрібна компенсація порівняно мала.
    З вагітністю ймовірність пологів майже 100%. Так що ця страхівка це просто передплата через посередника.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2