Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalysa, 16 Лютий 2010.

  1. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Вирішила створити таку темку, бо схожої не знайшла.
    Я стіни дитячої кімнати свого малюка розмалювала так:
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    гарно! то на усю стіну? які його розміри? чим розмальовуєте?
     
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    гарно, але питання в мене - це ігрова кімната, чи просто універсальна дитяча?
    бо мені здається, що це може дитину втомлювати - треба відпочивати у нейтральному оточенні - щоб відрізнялося. якщо ігрова - то класно
    ще й сама робила - взагалі молодець
     
  4. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    в цій кімнаті ми мало часу проводимо. скоро будемо робити ремонти, тоді вже і дитячу - ігрову йому так оформлю.
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    гарно...і якшо прийняти до уваги, що моя 3-х річна донька фанатіє від Пуха...то можна зробити висновок - вона була б у захваті....
    але я так дитячу ніколи не розмалюю, тому що сьогодні їй три і вона любить Вінніка, через півроку їй чотири і вона хоче бути принцесою або русалочкою...все вінні вже не атуальний....ще через рік новий прибамбас...і шо тоді....робити ремонт кожен рік....
     
  6. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    дуже гарно і креативно:girl_smile:
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    Прочитала назву теми і відразу захотілося відповісти: стіни у нас розмальовані олявцями і фломастерами. Ну творці у мене ростуть, художники :) Мають свою територію - там і створюють шедеври.

    Мої також. Ми купили в газетному кіоску великі наліпки із Пухом (десь по 60 см 2 штуки), наліпили і хай балдіють. Одну вже здерли, сліду немає, отже для стін наліпки безпечні :)
     
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    На мою думку так набагато краще....якийсь гарний колір кімнатки і декор відповідно до віку і вподобань дитини...
     
  9. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    В нас ремонт в цій кімнаті був давненько і стіна була знищена, отже я надала естетичного їй вигляду і дитині око тішить. А з часом і в мого синочка будуть вподобання інші. Не кажу, що буду все перемальовувати, напевно придумаю щось чи з наліпками чи з малюнками на плакаті - планшеті, які можна буде зняти;)
    бо на ремонти потім не настарчиш, це правда:)
     
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    а ви то самі малювали?
    спочатку олівцем, а потім фарбами?
     
  11. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    так, сама. До речі, акриловими фарбами фірми Caparol для фасадів. Без запаху фарба, тому від справи одне задоволення. Фарби яскраві і малюнок теж:) Погана якість фото:girl_sad:
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    в нас стіни синьо-жовті. :) Там, де спальна зона - то дві стіни сині (блакитні), а в ігровій зоні - дві жовті
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    +1
    думаю - це найпозитивніший колір для малечі.
    в нас взагалі дитяча кольорова. Шторки червоні з синьо-зеленими боковинками, вікно має три відділи - на кожному ролета кольорова (дві оранжеві і посередині зелено-салатова).
    Мені так здається, що дитині треба яскраве і життєрадісне:)
     
  14. olena

    olena New Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    У нас стіни світло-салатові,диванчик підібраний під колір стін,а от подушки у диванчика кольорові,щоб було веселіше,а ще килим підібрали веселенький-такий собі кольоровий абстракціонізм.
    Стіни мала не розмальовує,зате наклейки ліпить постійно.І тут як дівчата раніше писали її вподобання міняються часто,тому одні здирає,а інші клеїть.Правда у мене ще менший художник росте,от тільки догледіла,що свої здібності він уже випробував на дивані,зараз піду відмивати.
     
  15. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    В нас стіни жовто-персикові з дрібним малюнком (ромашки, сонечка, бджоли), сама кімната - світло-зелено - жовта, ролети на вікнах такі ж (боковинки світло-зелені, посередині - жовтий). Ну і, звичайно, де-не-де помальовано )))
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    в нас стіни - світло-зелений фон, а все решта в кімнаті кольорово-яскраво розбавляє ту зелень, залежно від уподобань доні. за задумом - жовті відтінки різні вклинюються.
    але наразі повно наклейок з принцесами. вони, ясно що, в основному в рожевих тонах, але терпіти можна. дитина зараз спати категорично відмовляється у своїй кімнаті - каже, що хоче спочатку, щоб там стіни рожеві були.
    але я не вперто не ведуся на провокації. ремонт - справа менінгітна, а забаганки тої принцесоманки можуть незабаром змінитися.
    (ще недавно у нас було все в бджілках.тепер вони скромно ховаються в кутках.)
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Стіни дитячої кімнати,які вони у вас?

    У нас тіни салатові, юний дизайнер так керували (ми перебілювали, то він закомандував тільки салатові стіни робити :)) а фіранку мале обдаровання порізало, бо йому не пасувала, мала бути тільки жовта :)