Шукаю бісерну схему

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Holly, 21 Лютий 2010.

  1. Holly

    Holly Moderator

    [​IMG] може хтось має схему чи опис такої квіточки
     
  2. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Дуже хочу собі до вечірнього плаття зробити ось таке [​IMG] Фотографію знайшла на сайті бісер.інфо, але схемки там не було:girl_sad:, може хтось підкаже яким чином це плететься.:girl_flirt:
     
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Треба плести стойку ткацьким плетінням або кірпічним, а вже тоді нанизуєте рубку і бісер потрібної довжини.
     
  4. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Я в бісері трохи чайник, не підкажете що це за ткацьке плетіння?
     
  5. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    дуже дякую, тепер обов"язково почну робити, а то так довго вивчала ту фотографію і не знала з якого кінця до неї приступити:girl_crazy:.
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    [​IMG]
    Дуже вже мені сподобалось. Бачила у різних кольорах, а схему не найти:girl_cray:
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Сподобалася ось така прикраса.
    [​IMG]

    Але схема до неї замаленька якась, ніц розібрати не можу. :sad:

    Я так зрозуміла, що то плетуться кільця, а тоді в процесі їх треба з'єднувати. Я правильно розумію? А як тоді робити те, що йде навколо шиї, бо воно виглядає меншим, ніж решта?
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    А мені з першого погляду здалось, що то огалала. Глянула схему, подібне плетіння
     
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Правильно! Те що йде навколо шиї- один ряд кілець, тому виглядає меншим, а де більше там просто два ряда кілець, це показано на п'ятому малюнку.
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2010
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Як ось таке плести? Знаю, що дуже просто (смужка сіточкою + обплітання низом), але не можу сама схемку намалювати.

    [​IMG]
     
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    може хто має схему плетіння маленького мака або може прикраси на шию типу на сітці набір польових квітів ото запросила:girl_in_dreams:
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    чи могли б схему викласти повністю, я просто новачок і ніколи не плела з бісера
     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Та то і є вся схема (рис.3), що подається у журналі. Ліву половинку не цілу видно, але вона симетрична до правої.
    І відразу хочете
    ?.. Щиро бажаю успіху, але радила б почати з чогось простішого.
     
  15. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Мені здається що смужка хрестиком. Тут не треба схеми воно, таке простеньке.

    Знайшла свою першу роботу:girl_blush2:. Побачила вироби ... дух перехопило і мені захотілось розу:girl_in_dreams:, почитала п'яте через десяте і зробила:radist: вона така м'ягенька, сітка теж, так і лежить незакінченою але то вже таке.:give_rose:
     
    Останнє редагування модератором: 28 Серпень 2010
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Давно хочу сплести собі кризу ( ), але ніяк схеми не знайду. Може, в кого є підбірочка? Була би дуже вдячна.
     
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Якщо ви знайомі з бісероплетінням, то нічого складного тут нема. Плетіння сіткою починається не від горловини, а впоперек. Сітка розширюється: перші 5-6 рядів на три бісерини, потім на п'ять і так дальше. Я малювала візерунок для писанки, трохи збивалась але потім призвичаїлась.
     
  19. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю бісерну схему

    Виглядає приблизно так (основу можна різну: сітка, хрестиким, мозайкою і тд)
    [​IMG]
     
  20. pony

    pony New Member

    Дорогі форумчанки! Допоможіть, буль ласка, знайти схему цього колье. Буду дуже вдячна

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2010