Що ви колекціонуєте?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем atma, 18 Лютий 2011.

  1. atma

    atma New Member

    Думаю що правильно вибрала розділ, передивилась схожих тем незнайшла.

    Цікаво які речі колекціонують наші форумляни?
    Колекціоную кишенькові шарманочки.
    Шкода фото не загрузилось.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекціоную монети різних країн. Правда спеціально для цього нічого не роблю, хто знає про це хоббі то приносить мені якщо щось має. Моїй радості небуло меж коли я в Мюнхені в аеропорті знайшла якусь африканську монету :) Я такої ще не бачила
     
  3. nadjuffka

    nadjuffka New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    А я колекціоную ведмежат Тедді, речі з їх зображеннями і відкритки, теж з ними... Просто обожнюю їх!!!! :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекціоную ангеликів. Зараз вже не так активно, як раніше, але якимось дивним чином колекція поповнюється. Останнього мені подарували на хрестини Марка. :)
    Маю скляних і керамічних, ручної роботи, текстильних, дерев"яних, з різних країн...
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    А я ще з дитячих років колекціоную відкритки, календарики, картинки,одни слово усе з зображенням котиків ))) і песиків. Котів наскладала уже на величезний альбов, скоро новий треба буде купувати , бо цей рік буде плідним :)))

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:29 ----------

    О, і ще згадала - маленькі статуйки-підсвічники :)
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Бачили б ви очі перехожих коли я з фонтану в Ню Йорку пробувала добути мексиканські монетки :)
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    А я нічого не колекціоную.. хоча чоловік впевнений, що в мене є добряча колекція "зайвих" сумочок :girl_crazy:

    ...але ні..!

    мені дуже подобаються всякі декоративні коробочки, одну мені Фіяна подарувала, дуже класну :girl_tender:
     
  8. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    колекціоную дзвіночки :girl_wink: Троха керамічних вже порозбивала :girl_devil:, один кришталевий досі боюся з коробочки витягнути )))
     
  9. носик

    носик New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекціоную Барбі від маттель та принцеси від дісней.
    А ще горняточка))
    Чоловік каже :" Синдром Дитинства"))
     
  10. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я багато чого колекціонувала, але зараз залишились тільки листівки,ще із шкільних років.Це приємно, інколи, просто переглянути, прочитати написи тощо.
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    І я нічого не збираю, а от чоловік все життя щось колекціонував. Має колекцію вкладок до жуйок дональд і турбо, марки, а тепер взявся за монети. Має вже біля 900 монет з 117 країн світу. А ще, якщо кудись їдемо, звідти привозимо краєзнавчу літературу. Вже досить непогана колекція зібралась
     
  12. true

    true New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    А я збираю посуду "гуси" чешського виробництва. Дуже мені подобається, але нажаль ціна не дозволяє швидко поповнювати колекцію.
     
  13. Bezturbotna

    Bezturbotna New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Колекціоную магнітики на холодильник з різних країн.
     
  14. Kumochka

    Kumochka миється в бані

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Колись колекціонувала наклейки (дитинство),потім монетки, підставки на чай,горняткочка,які мені переважно дарували.А тепер з чоловіком колекціонуємо магнітики на холодильник.Почалось все з магнітика, купленого під час спільної поїздки до Відня.Тепер вже друзі, якщо кудись їдуть, вже мають завдання .....)))).
     
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекцірную фігурки, листівки, магнітики з зображенням котиків. В мене є керамічні, фарфорові, з каменю, металу, текстилю, паперові листівки і зображення в електронному варіанті, одяг з котиками, прикраси, косметички. З кожної країни, в якій я побувала, обов'язково привожу сувенір з зображенням котика. Навіть знайомі, які кудись їдуть, привозять мені сувенір. Так в колекції маю котиків з Єгипту, Тайланду, Тунісу, Греції.
     
  16. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекціоную плюшевих ведмежат, магнітики на холодильник з країн де буваю і пакетики з цукром з різних кав"ярень!!!
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    Я колекціоную керамічних ангеликів, часто мені їх дарують бо знають , що я в них кохаюся. І звичайно магніти на холодильник з тих країн чи міст де побували ми або друзі ))
    В дитнстві мала солідну )) колекцію наклейок і фантиків))))
     
  18. true

    true New Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    О , і я теж тим страждаю, навіть забула про це написати. Але у мене колекція і з різних міст і з країн.:girl_yes2:
     
  19. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    і я, і я :)
     
  20. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: що ви колекціонуете?

    В дитинстві колекціонувала найклейки.Зара - все, що пов*язано з котами. Різні фігурки, свічки у формі кота, картинки, вишивані роботи...