Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Ніби ще такої теми не було...
    Пропоную в цій темі ділитись речами, які нас дратують.
    Почну з себе.
    Мені дуже не подобається, прямо аж вивертає, коли на компютері музика не посортована, і ще (то найбільше) коли є всякі пісні, які називаються ..... Untitled №..... Дорожка №..... Трек №......іт.д. Не можу цього витерпіти і всьо, чим би не була занята, як тільки хтось приносить якусь музику, чи скачаю і там нема нормальної назви, то всьо, капці, я кидаю любу роботу і не заспокоюсь, поки не переіменую то всьо. Хоть там пожар, чи фільм любимий, чи спати, люба робота відкладається. Можу навіть пів ночі не спати, мушу доробити.
    Чи є таке у вас?
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що мене дратує?

    А мене дратує, коли комп забитий музикою... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    А в мене її 80 гігів і мене це не дратує. Причому з попси дуже мало (мабуть гігів 5), а все інше - суперові речі під різний настрій
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    а мене дратує, коли люди на порожньому місці від нічого робити самі вигадують собі проблеми. сьогодні через це дуже одна колега по роботі роздратувала, але раз людині хочеться створити проблему, потім її вирішувати, і мабуть потім відчувати задоволення від успішного вирішення - то вже нехай.
    але мене дратує. мовчки.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    А ще мене дратує те, що коли приходить моя свекруха, то завжди вона вся така хвора, і відповідає таким голосом, ніби вмирає, а коли щось обіцяє, а потім не робить, то у неї одна відповідь: "у мене таааааааааааакі проблеми".
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    у нас часом не одна і та ж свекруха? тільки вона до нас не хоче приходити - бо ліфта в будинку нема, а поверх п"ятий.
    ну, що поробиш. як добудую збоку ліфт - тоді і буду чекати в гості
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    Моя теж рідко приходить, але в нас ліфт проацює, а коли приходить, то навіть чаю не пє....... може думає, що я її втравити хочу?))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що мене дратує?

    Вас це дратує?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    А у мене нема напевно чогось щоб аж настільки мене дратувало..бо ніц згадати неможу.Хіба як пінопластом біля мене шуршать..але то радше неприємно.Ось!
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    А мене дратує, коли люди з нормальними статками починають прибіднятися і розказувати як то тяжко жити. Типу як моя шефова "Боже мій, які тепер ціни в магазинах і на продукти, і на речі, а взуття і одяг та то взагалі. Мені от сподобались босоніжки, але такіііі вже дорогі були, то я не купила, бо грошей шкода, а от вчора потрапила на розпродаж, то ті самі босоніжки взяла дешевше, всього 3800грн." :eek: Та йопересете, людям деяким тре кілька місяців пахати, щоб такі гроші заробити, а вона вічно бідна.:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 24
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    прікольне поєднання:girl_in_dreams:...нічо собі всього :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    Так-так, я теж так подумала. А потім каже, що у нас у всіх гарні зарплати і нічого жалітися. Ніби то для неї лише продукти дорогі, а мені все дешево продають.:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    Ха! Спокійна і врівноважена, як удав... Нічого не дратує.... все-все влаштовує...життя прекрасне...навіть, коли довкола повний каос...чужі проблеми-не мої проблеми...не варті моїх здорових нервових клітин... :girl_spruce_up::girl_bye2:
    Але коли всім четверо дітям і цілому світові одночасно щось від мене потрібно і то юж, о, то таки заваджає мому повноцінному відчутті комфорту...:girl_crazy:
    А так, звичайно, на кожному кроці можна зустріти щось, що дратує, а можна того всього і не помічати..:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    Ооо, це мене теж дістає.

    Мене ще дратує, коли:
    * люди перекручують факти, коли щось розповідають (аби подати у власному світлі)
    * жаліються на свої болячки, а лікуватися не хочуть
    * жаліються на відсутність грошей (коли їх і справді нема), замість шукати альтернативних шляхів заробітку (особливо якщо така нагода просто під носом)
    * хтось вмішується в моє життя

    А ще мене дратують наші політики. Є в мене заповітна мрія: видряпатися на їхню трибуну і звідти гаркнути: "ану, слуги, к ногє!":girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    О!!!! В мене є така знайома...цілими днями біткається, що немає грошей..тим неменше тратить їх остатки на право і на ліво, а працювати особливо, що їх кількість зростала не хоче:8::8::8:

    :lol::lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    а мене безмежно дратують тупі люди.
    в мене є деякі родичі яким я можу сотню раз пояснювати шо комп не вимикається з ризетки, а на сто перший в мене знову запитують "А яка різниця?"
    мене дратують дурнуваті запитання на кшталт "Яким ти бачиш своє мабутнє?" з відповіддю яка вже і зараз без роздумів має відскочити від зубів і бути безумовно такою яку хочуть почути, інакше триватиме годинне мозговліваніє.
    Мене шалено злить коли хтось мене починає вчили і лічити як я маю жити і як я маю доглядати і виховувати СВОЮ дитину.
    А ше раніше мене дратувало коли мама на всю хату тєлік включала, щоб з кухні чути шо там в тому ящику відбувається. Яке то благо коли тєлік поломаний :)

    А загалом я істота врівноважена. Стараюся не дратуватися. Толку з того дратування? Всім по барабану, а я си но нерви згризу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    ще й як!!! яж гостепріемна.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що мене дратує?


    Ооооо.. не то слово.... ну якого милого має ЖІНКА знати, що таке інфляція, курси валют, дефолти і все решта? Тільки увімкну радіо чи телик - перше слово, що почую - ПОЛІТИКА... А чого не розказують стільки ж часу на добу про канапки чи торти? Чи про цікаві вистави? Бррррр... Позатовкала би....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    розказують!
    чудовий канал menu-tv
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Що мене дратує?

    Мене взагалі багато що дратує, я від природи гіперчутлива:girl_crazy:. На даний момент дратує ріст долара, ну і політики - вони взагалі поза конкуренцією:girl_mad:. Хочеться матюкатися і плювати в екран:girl_devil:.
     
    • Подобається Подобається x 7