Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

 1. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  «Я кохатиму тебе завжди» Сара Джіо.

  В Сари Джіо є особливий стиль написання. До нього потрібно звикнути. Непросто переключати увагу з теперішнього на минуле і навпаки. Але загалом мені її стиль подобається. Щоправда історія «Я кохатиму тебе завжди» не зачепила. Навіть розв’язка, яка в автора зазвичай феєрична, на цей раз якась невиразна і не до кінця зрозуміла. Головні герої так і не змогли зачепити. Можливо випав невдалий час для читання. Може просто я скептик і не вірю в такі історії. Ні, я вірю, що алкоголь чи наркотики можуть призвести до втрати всього. Але я не вірю, що молода і перспективна дівчина покине чудового з усіх сторін хлопця заради безхатька, навіть якщо це її колишнє кохання. Не вірю, що в колишнього партнера по бізнесу раптом прокинеться совість і він поділиться своїми мільйонами. Та і в «жили вони довго і щасливо десь на півдні Франції» теж не вірю. Але це я. Може у вас складуться інші враження. Хто все ж планує читати цей роман, бажаю гарно провести час.
  C559E3C5-EC17-435B-9AB1-959BBB532832.jpeg
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  "Хюгге або затишне щастя по-датськи".
  Книга про життя англійської пари, яка переїхала до Данії та описує своє життя та звичаї у новій країні. Досить цікава історія в документально- художньому стилі, написана з гумором. Мені сподобалась)))
  Ще читаю зараз "Рік у Провансі", теж у схожому стилі, але відчувається, що книга написана чоловіком. Зовсім інший стиль викладу, але теж дуже цікаво. Так наче опиняєшся там, настільки детально описана природа, клімат, звичаї, страви, побут та самі люди. Однозначно рекомендую тим, хто любить такі жанри))))
   
  • Подобається Подобається x 4
 3. SvitlanaGaur

  SvitlanaGaur Member

  Взахваті від "Крадійки книжок" Маркуса Зусака! Щойно дочитала.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Закінчився рік і хочеться підбити підсумки по прочитаних книгах. Отже,
  1. Шоколад. Джоан Гарріс. 8/10
  2. Будинок орхідей. Люсінда Райлі. 9/10
  3. Пасажир 23. Себастіан Фіцтек. 8/10
  4. Монах, який продав ферарі. Робін Шарма. 7/10
  5. Пес на ім’я Мані або Абетка грошей. Бодо Шефер. 10/10
  6. Кіра і таємниця бублика. Бодо Шефер. 10/10
  7. Таємнича історія Біллі Мілігана. Деніел Кіз. 9/10
  8. Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем. Марк Менсон. 9/10
  9. Я обіцяю тобі волю. Лоран Гунель. 9/10
  10. Будинок на вулиці Тредд. Карен Вайт. 10/10
  11. Щоденник книгаря. Шон Байзелл. 6/10
  12. П`ять четвертинок апельсина. Джоан Гарріс. 9/10.
  13. Scrum. Навчитися робити вдвічі більше за менший час. Джефф Сазерленд. 10/10
  14. Рік у провансі. Пітер Мейл. 10/10
  15. Доки світло не згасне назавжди. Макс Кідрук. 10/10
  16. Таємне життя розуму. Маріною Сігман. 9/10
  17. Шлях лідера. Далай Лама. 9/10
  18. Дівчина, яка читала у метро. Крістін Феле-Флері. 7/10
  19. Не озирайся і мовчи. Макс Кіддрук. 10/10
  20. Будь-яка мрія згодиться. Деббі Макомбер. 7/10
  21. Людина, що хотіла бути щасливою. Лоран Гунель.8/10
  22. Я кохатиму тебе завжди. Сара Джіо. 9/10.
  23. Квартира на двох. Без О‘Лірі. 10/10
  24. Моя неймовірна подруга. Елена Ферранте. 10/10
  25. Лінива мама. Анна Бикова (перечитала). 10/10
  26. Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи. Мік Вікінг (перечитала). 10/10
  27. Рік хюґе по-данськи. Гелен Расселл. 10/10.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 3
 5. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Ґрем Сімсіон "Проект Розі" дуже цікава і прикольна книга про вченого, який а 40 років надумав одружитися і склав собі анкету ідеальної дружини. Дуже весела книга і дуже нестандарний підхід чоловіка до пошуку дружини)))) 10/10
  Є ще 2 книга продовження "Ефект Розі" про те, як в новоствореній сім'ї чекали дитину. Теж смішна і досить цікава, хоча дещо вже перемудрили з деякими персонажами, бо вони аж дратують і псують трішки книгу. Тому максимальної оцінки 10 від мене явно не буде, але я ще в процесі читання, тому оцінку додам потім. Ну але як продовження попередньої книги, то цікаво почитати.
   
  • Подобається Подобається x 3
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Плани на наступний тиждень

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  "Пес на ім'я Мані або Абетка грошей" Бодо Шефер. Дуже сподобалася книга. Хоч написана для дітей підлітків, але дорослим теж цікаво і корисно почитати:girl_smile:.
  "Місто дівчат" теж маю, лежить чекає поки дочитаю попередні книги. Досить велика вона, то вже не поєдную з іншими)
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  «Твердиня» Макс Кідрук.

  Я вже записалася до фанатів Макса Кідрука. Тож надолужую те, що вийшло друком раніше. Одна з них - «Твердиня». Подорож в тропічну спеку джунглів Перу припала по часу прочитання на шалені снігопади тут в нас. Тож, була дуже доречною для того, щоб відволіктися від сірих буднів. Але в процесі читання та і опісля залишилося багато питань. Наприклад, чому художник зацікавив своєю історією випадкових студентів, знаючи, що посилає їх на вірну смерть? Чим він керувався? Вся таємниця Паїтіті так і залишилася таємницею. Так і не зрозуміло що це за будівля, звідки шум. Розшифровка символів, яка зрушила з мертвої точки завдяки Семену, так і залишилася без змін через його безглузду смерть. Вчені 20 років щось там намагалися розгадати та дуже мало просунулися у своїй роботі. Замість того щоб максимально залучити талановитих людей, очільник тримає її в таємниці, вбиваючи тих, хто випадково чи навмисно натрапив на неї. Чесно, я думала, що загинуть в кінці всі. Тому фінал мене таки трохи порадував.
  5B8F2FB5-660E-4229-9CA3-A3F21174BAEF.jpeg
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Alyonaaaa

  Alyonaaaa New Member

  Дочитала Паперові Міста.. книга здалась надтро підлітковою. хоча романи мені до вподоби зазвичай..
   
 10. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Зараз читаю Шарлоту Лінк "Незнайомець". Хто любить детективи-рекомендую!
   
  • Подобається Подобається x 3
 11. rysja

  rysja Well-Known Member

  Щойно закінчила читати книгу про Уве і аж сплакалась, вона не залишить нікого байдужим. Цікавий сюжет, легка подача, і купа емоцій. Рекомендую!

  Фредерік Бакман" Чоловік на ім'я Уве"(Вторая жизнь Уве)

  Вдівець, 59-річний Уве, з перших сторінок постає перед читачем дуже принциповою та категоричною людиною. У нього все повинно бути ідеальним: ранкове пробудження вчасно без будильника; чашка кави, заварена в старомодній кавоварці із завжди однаковою пропорцією кавових зерен. Навколишній світ, який не розділяє правил Уве, розчаровує його. Тому він все намагається контролювати. Постійний вранішній ритуал - обхід вулиці свого житлового району з метою перевірки порядку від гостьової парковки до контейнерів зі сміттям. А причина цього, на перший погляд снобізму, криється у великій самотності Уве: прокидатися щодня та не мати жодної мети. Він втратив ту єдину - найдорожчу в цілому світі, ба більше: Соня і була його цілим світом. І коли вже здається, що точка неповернення досягнута, коли немає ніяких очікувань, окрім смерті, життя Уве кардинально змінюється з появою нових сусідів. З цього моменту й закручується сюжетна основа книги, що кожним розділом крає серце.
  П.с.шкодую, що читала російською( маю ел.варіант), треба буде перечитати українською ще раз)
   
 12. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  «Їжа для мозку» Ліса Москоні


  Ця книжка заслуговує окремого відгуку. Культура харчування в нашій країні досить традиційна і не дуже корисна. Не аж така погана, ні. Але тривалість життя українців (77 років - жінки і 67 років - чоловіки) є досить середньою. Ще питання наскільки якісною. Одна з основних проблем, з якою стикаються в США та Європі, якісні продукти харчування, як пише автор книги, органічні продукти. На мою думку, наша країна багата на такі продукти (зернові, бобові, м`ясо, молочні продукти, овочі, ягоди, горіхи), окрім риби. Залишається змінити стиль життя, відмовитися від шкідливих сосисок, ковбасок, сухариків, печива (чіпси навіть не пишу, бо й так всі знають, що то шкідливо). І споживати просту, неперероблену промисловим способом, їжу.

  Основна мета книжки - їжа, корисна для мозку. Але якщо стежити за своїм раціоном, покращиться не лише пам’ять і увага, а й можна позбутися зайвої ваги, проблем з шкірою, попередити багато хвороб.

  Словом, книжка справді не лише цікава, а й корисна. Особисто я почерпнула багато і навіть вже застосовую в раціоні своєї сім’ї. Щоправда я трохи лінива і без натхнення мені складно кулінарити. Тому далеко не ховаю книжку, щоб частіше потрапляла на очі і нагадувала про необхідність годувати своїх рідних корисними смаколиками.
  B8AC6AED-99CB-45C9-BDCF-1DC48B063099.jpeg
   
  • Подобається Подобається x 5
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. Adeo

  Adeo Active Member  Дарка Озерна "Бути Окей"

  Зараз є багато книжок про психічне і фізичне здоров"я, але здебільшого вони орієнтовані на америко-англо-європейського читача і не завжди все звідти резонує.
  А ця книжка навпаки написана суто про укр. реалії, що дуже тішить. Є багато теормінології, інколи хочеть заснути на деяких сторінках, але таких небагато. І ця термінологія насправді дуже корисна. А загалом, ця книжка написана досить простою мовою, багато речей розкладає по поличках. Дуже навіть рекомендую, якщо цікавитеся такими темами.

  Наразі лише на половині книжки, але дуже зайшов момент, де Дарка пояснює, що не можна знецінювати проблеми людей, а в українців ментальність така, що постійно аж рот відкривається сказати "Та все буде добре, люди і гірше мають", "Твоя проблема не кінець світу, подивися як інші живуть". Я почала себе ловити на тому, що постійно, коли хочу когось підбадьорити, кажу слова, які не мають на меті знецінити страджання, але таки знецінюють. Тепер борюся з собою.

  Ну словом, книжка годна, з того кращого, що зараз є.

  upload_2021-7-9_23-0-16.png
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Інформативно Інформативно x 2
 14. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  «Несподівана радість самотності» Кетрін Ґрей.

  Спершу я вирішила, що ця книжка «геть не моє». Дійсно, яка самотність, коли двоє дітей і чоловік. Але за браком чогось під рукою «щоб то почитати», я взялася за читання. І відразу з перших сторінок захопилася. Чому мені цікаво? Я ніколи не відносилася до тих людей, які пристають з незручними питаннями до інших. Ну неодружена людина, то її особисте. Чи, наприклад, в подружжя немає дітей - взагалі «тема табу». Щоправда я не зачіпала цих тем, щоб не «зробити боляче». Бо десь в глибині душі теж маю традиційну схему «шлюб-діти-побут». Хоча найчастіше згадуються студентські роки і роки до заміжжя, сповнені цікавими подіями, подорожами, свободою. І стає трошки сумно, бо то все позаду. З іншої сторони маю можливість спостерігати за життям незаміжніх подруг і знайомих неодружених чоловіків і розумію, що вони щасливі по своєму. Вони незалежні, вони розвиваються, вони подорожують, вони, до речі, успішні, вони мають час на себе, на відпочинок. Та більшість і виглядають краще, ніж задовбана і невиспана мама двох дітей. Вони мають можливість спонтанно змінити свої плани і несподівано піти в кіно чи поїхати на вікенд в гори, зібравшись за дві години. І це класно. І не треба виходити заміж, бо «ой мені вже 30», двоюрідна тітка троюрідної сестри бабусі по татовій лінії каже: «ти коли народжувати збираєшся», «у вас лише одна дитина?». Загалом, книжка про те, чому ті, хто зараз без пари, також є щасливими. І не потрібно їх жаліти через те, що їхня самотність не «вписується» в суспільні стандарти. Може пора переглянути «стандарти» і перестати мислити шаблонами.
  AB696481-AC1D-4332-8799-589493EC45E2.jpeg
   
  • Подобається Подобається x 4