Руки, п'яльця чи куснапи?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем LudmilaP, 27 Січень 2011.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Для тих дівчат, хто ще вишиває на руках і вагається купувати чи ні пяльця, розкажу про свій випадок:)
    З малечку мене мама навчила вишивати на руках і про різноманітні пяльця, рамки і снапи я не чула, але цього літа вирішила спробувати що це за звір. Дуже довго я звикала до пяльців, декілька раз знімала і кидала подальше, але проходив деякий час знову до них поверталася. І так по колу багато-багато раз.
    Пройшло трошки часу і я настільки привикла вишивати на пяльцях, що тепер собі не можу представити, як я колись вишивала на руках. Тепер, коли приходиться вишивати на руках (зазвичай це маленькі речі: біскорню, листівка, закладка) мені так само важко як було колись з пяльцями.
    Ось недавно я витягнула вишивку, яку почала вишивати ще весною, вишила декілька хрестиків і помітила суттєву різницю в рівності хрестиків.
    Тому дівчата купуйте пяльця, рамки чи снапи і вишивайте.
    П.С. Цікаво чи хтось дочитає до кінця мою писанину:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    У мене теж гостро стоїть проблема. Я вишиваю на руках, пробувала раза три пяльці причому різні нічогісінько не виходить, може не ті пяльці купую?
     
  3. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А я вишиваю і так і так. Залежно як зручніше і під настрій. Хоча я різкої різниці не бачу між вишиванням на пяльцях і на руках (принаймні у себе).
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    в мене та сама проблема. Зараз вишиваю дрібниці, то щось там мудрую, лиш би на пяльця зачепити, зовсім розівчилась в руках вишивати. Треба собі ще маленькі пяльця купити....
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А я навпаки, багато чого вишиваю в руках, мені так швидше і зручніше. П"яльця закладаю, лиш коли вишиваю бек, півхрестик або хрестики в три нитки (як білий в орхідей). Тому відклала покупку снапів, ще подумую :)
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Все залежить від тканини. Дуже часто Аіда така накрохмалена, що на ній вишивати можна і без пяльців, а от на м"якому льоні різниця є
     
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А в чому саме проблема? Що не виходить?
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А я як сорочку вишивала то теж без пялець. Дійсно, буду тепер пробувати. Можливо Ви і праві, бо трохи спочатку звикала.
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    швидше-то швидше

    але от чи гарніше і акуратніше-вапрос
     
  10. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А от і нічого не виходить, не можу з голкою справитись, якось складно нею виходити з низу і довше і не зручно. Може колись і в мене як у Люди вийде, хто зна, ала поки що - одні нерви від пяльців
     
  11. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    а я в себе бачу :girl_crazy: просто коли рівняти хрестики вишиті на пяльцях і в руках - то різняця величезна! на пяльцях вони такі як солдатики :girl_in_love: а "ручні" якісь кострубаті :girl_mad:
    і я так :) тому взяла собі найменші пяльця які побачила, але ще їх не випробовувала, бо ще не знаю яку ж ту дрібничку змудрувати :girl_in_dreams:
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

     
  13. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    От саме його і буду вишивати на пяльцях
     
  14. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ще я добавлю свою думку та досвід-на п"яльцях краще виходить, як вже дівчата писали-хрестики рівніші, а в руках-вишивати швидше (якщо голку відразу перетягувати наверх), але хрестики не такі рівні. Це я з власного досвіду. раніше я вишивала в руках і звикнути до п"ялець було трохи важко, але я почала спочатку з малого процесу-і все пішло супер, тепер і великі картини на снапах вишиваю, і просто супер. так що агітую пробувати всім)))
     
  15. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    От і я зараз "подружилась" з п'яльцями!!!:girl_claping: Вишиваючи балерин, без них не могла справитись з малесенькими хрестиками, бо "на руках" рівно їх вишити просто НЕРЕАЛЬНО! А натянула тканину - і все ідеально, шкода що на першій балерині не спробувала, мабуть, доведеться перешивати, бо такі криві ті хрестики порівняно з тими, що зараз вишиваю :girl_in_dreams:...(на звичайних хрестиках такої різниці не помічала).
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А я не дружу з п'яльцями, я снапи люблю. Он хочу маленькі на мініпроцеси. Може, й розживуся колись.
    І всім раджу: якщо є можливість - купуйте снапи.

     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  17. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А мені чоловік станочок зробив! На ньому ще зручніше ніж на пяльцях.
     
  18. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, які ви всі молодці, які поради завжди доречні. Я всім дуже дякую. Боялась тих пяльців, як вогню, а зараз спробувала вишивати сердечко-пінкіп, дійсно виходить і гарно і зручно. До речі, бачу не я одна, так La esposa? Всім дякую ще раз
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    щось таке :) я на п"яльцях теж вишиваю сердечко на рівномірці, гарно виходить, але доооовго :) маю двоє п"ялець різного діаметру..
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    І я, і я знову повернулась до п'ялець. Довше, але результат "на ліцо"