Порадьте майстриню (в'язання) в ПП(!!!)

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Jolka, 7 Жовтень 2008.

  1. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Може хтось знає майстриню, яка б могла зв'язати на замовлення гачком або спицями (бажано гачком)... Буду дуже вдячна :)
     
  2. Olay

    Olay Well-Known Member

  3. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    О, дівчино! вам до Юлії ТУШНИЦЬКОЇ! вона колись виставлялася на львів фешн вік.
    Надзвичайно талановита дівчина! За два тижні зробила чудо-накидку з бісером! І плаття вона чудесні робить!
     
    Останнє редагування модератором: 17 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    А чому не дописуєте всього? Такої кількості плать, які вона робить, не реально виготовити самому, на неї багато людей працює - кожен в"яже окремі елементи. А Ви то так припіднесли, ніби Юля сама їх всіх і в"яже! Особисто мені дуже подобаються всі її витвори мистецтва і той бізнес, який вона зуміла розкрутити. Молодець! А на рахунок талановитості - якщо є відповідний клієнт і пристойно платить, то хоч золотом вигачкуєш плаття. А якщо клієнт хоче вкластися в 100грн. і то з вартістю ниток, то що йому придумаєш?
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Скажіть, будь-ласка, чи хтось зміг би зв*язати таке плаття, і скільки коштувала б робота і нитки.:girl_in_dreams:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    guculyanka, не думаю, что выйдет намного дешевле, чем оригинал от VS, а то и дороже. На него пойдет уйма ниток, т.к. длина + цветные узоры. Да и работы очень много: круговое вязание (без швов) + жаккардовый узор + опять же объем и тонкие нитки. :8: Я думаю, что овчинка выделки не стоит в этом случае
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    І я таке хочу!!!
     
  8. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    гарненьке платтячко думаю, що практично всі тут б хотіли його і я в тому числі. Цікаво скільки воно коштує
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Catherine85, дякую за відповідь! А звідки ви знаєте, що там кругова в*язка?
    Та я й сама подумала, що краще купити, бо таке тяжко повторити. :)

    Коштує $99.
    http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=EC-229938&page=1&cgname=OSCLOSWTSWD&rfnbr=6485
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    воно виглядає на безшовне :)
    може не зовсім вдале порівняння - як шкарпетки
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Жаккард такого типа не вяжут со швами, всегда вкруговую, и вид гораздо лучше и сидит удачнее. Т.е. вяжется от горловины и вниз без единого шва. Мать моя свитер с норвежским жаккардом так вязала, добиваясь идеальной посадки по фигуре. Если швы есть, ИМХО много теряет вещь, узор прерывается, трудно совместить его точно в швах + какие бы тонкие нитки не были, но швы совсем незаметными не будут. Ничего особо сложного там нет,повторить вполне реально и улучшить тоже :), но работа долгая и кропотливая, для себя лично есть смысл вязать, а на заказ вряд ли

    Рассмотрела поближе, похоже швы на рукавах все-таки есть, во всяком случае такое впечатление на левом рукаве,а без них все-таки вид лучше
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  12. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Гуцулянко, купуйте готове, бо дешевше Вам аж ніяк не вийде. Знаю майстринь, які чудові речі можуть зробити, але це відповідно і коштує - зовсім не 99у.о. За в"язане пальто ніяка майстриня не хоче братися, не то що за таке плаття, яке в"яжетьтся без швів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Без швів в"язати супер. Я собі светрик зв"язала за 3-4 дні. А малій безрукавку за день. Мені набагато складніше і довше в"язати все окремими частинами, а потім то все зшивати до купи:8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Аналогічно - не люблю тих швів, майже всі зв"язані мною речі - без швів.Платтячко гарне, може, і собі щось на зиму подібне змайструю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Теж відпишу - вязала собі туніку жаккардом, тому думаю, що 99 у.о. - це може бути тільки за роботу, якщо хтось згодиться (бо я би брала дорожче). А ще плюс нитки - десь 500-700 г, то вийде дорожче, ніж купити готове. Або як варіант - замовити у майстрині машинної вязки, та робота трохи дешевше ціниться.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Рибка, а що за нитки по таких цінах? Не погоджуся з Вами на рахунок в"язання на машинці знаю 3 майстрині, які в"яжуть на машинках, ціни в них зовсім не нижчі ніж зв"язати руками. Все залежить від людини - в кожного свої розцінки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Галинко, я ніц про ціни на нитки не писала :no: :confused:..
    А на рах. машинної в"язки - є багато знайомих (не у Львові), які вяжуть і руками, і на машинці. То на машинці - дешевше беруть (інколи навіть у два рази), та й то, думаю, правильно, адже на машинці жіночка кофтинку в"яже за день-два . Спицями чи гачком так швидко не вийде....
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Купила я те плаття!:girl_cool: Трохи переживаю за розмір, по-ідеї мені еска підходить, але думаю, що воно добре тягнеться, і взяла хs.
    Там ще таке плаття було - 118 дол, теж дууужже подобається, але чоловік вмовив, брати попереднє - гольфом, на довгий рукав, шерсть/ангора... Жду, за 2-3 тижні буде.:girl_in_dreams:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    не дай бог би не підійшов, то стукайте в ПП :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в'язання)

    Рибка, Ви написали 500-700г, то я й подумала, що гривень:girl_in_dreams:
    А на рахунок в"язання, то я згідна, що мало би бути дешевше, але з тих в"язальниць, яких я знаю, ні одна дешевше як 300-400грн.за жіночу кофту(в"язану на машинці!!!) не в"яже.
     
    • Подобається Подобається x 3